DAJ CYNK

Nowe odsłony promocji iPlus - regulaminy

08.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3800

Ważne 0

0

Prezentujemy regulaminy najnowszych promocji iPlusa.

Prezentujemy regulaminy najnowszych promocji iPlusa.

Więcej o zmianach w ofercie mobilnego dostępu do Internetu w Plusie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji iPlus prywatnie (plik .pdf; 93 kB).
Zobacz: regulamin promocji iPlus prywatnie - dla stałych klientów (plik .pdf; 94 kB).
Zobacz: regulamin promocji iPlus firmowo (plik .pdf; 109 kB).
Zobacz: regulamin promocji iPlus firmowo - dla stałych klientów (plik .pdf; 110 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2011-03-10 15:41:30

czy 35 zł to najniższa kwota zobowiązania? Ceny dość wysokie, tym bardziej,że w plusie cdma ma się dopiero pojawić. Przecież są sieci , które już od dawna korzystają z cdma, a stawki zaczynają się od ok. 20 zł (chociażby orange free)

Odpowiedz

24. ~
0

2011-03-08 23:49:37

Zupełnie na przyzwoitym poziomie. Na plusa można liczyć jak na zawisze. Mimo wszystko doszedłem do wniosku że wolę zostać w simplusie. Niskie ceny, stałe promocje i dodatkowe czasowe, brak zobowiązań miesięcznych, wolę się cieszyć najtańszym w polsce prepaidem która pozwala skupić na jednej karcie sim wszystkie usługi.

Odpowiedz

23. piotrek84
0

2011-03-08 22:04:39

Patrzę na te cenniki i właściwie jakiś wielkich zmian nie widzę. Wycięto jedną taryfę, poprawiono ceny by ładnie wyglądały (ucięto grosze po zmianie VAT, w taryfie 7GB obniżono o 6zł względem poprzedniej promocji). Dla stałych klientów limity rzeczywiście są wyższe, dla nowych po staremu. Nic nowego ani ciekawego. Pozostali operatorzy nie muszą rwać sobie sobie włosów z głowy.

Odpowiedz

21. rcicho
1

2011-03-08 20:35:41

Nic szczególnego w tych ofertach. 4Gb za 50zł to zwyczajnie bardzo mało.

Odpowiedz

20. wlo
0

2011-03-08 19:40:45

kanapek18 - została obniżona w promocji czy stwierdziłeś obniżeie prędkości na uśludze, z której korzystasz?

Odpowiedz

19. kanapek18
0

2011-03-08 19:05:23

A ja mam taki problem. Otóż jak w wakacje podpisywałem umowę iPlus opcja 3 Gb za 49 zl predkosc mialem ograniczoona tylko modmemem czyli te około 7Mb a teraz predkosc zostala zmniejszona do 3Mb, w trakcie trwania umowy. Czy w takim razie mogę zerwać umowę?

Odpowiedz

14. ~bombi
2

2011-03-08 16:44:24

a jakie predkosci mozna uzyskac na karte??

Odpowiedz

13. ~
1

2011-03-08 16:32:21

przeciez jest w tresci link do wczesniejszej wiadomosci, w ktorej jest wszystko wyjasnione.

Odpowiedz

12. ~Bbbb
0

2011-03-08 16:28:22

Ringu napisz o zwiekszonych predkosciach, i zmianie cen/opcji. :)

Odpowiedz

11. ~
0

2011-03-08 16:07:30

Ringu, nie rob (tylko) PDFpolis... Podaj choc nowe max predkosci w dwoch najnizszych taryfach. Czy wyreczac trzeba ?

Odpowiedz

10. Loop
2

2011-03-08 15:56:22

Zwłaszcza że Apple obniża ceny iPada 1gen po premierze iPada2.

Odpowiedz

9. ~pustelnik
1

2011-03-08 15:50:17

Skąd Plus bierze ceny tabletów poza promocją ???

Odpowiedz

8. Marens
1

2011-03-08 15:00:36

Wiadomo coś na temat promocji bez terminala, dla przedłużających?

Odpowiedz

7. Loop
2

2011-03-08 14:58:43

Ciekawe, czy ktoś decyduje się na kupno iPada w promocji Plusa. Ceny dość wysokie - nawet w iSpocie wychodzi taniej...

Odpowiedz

6. ~konrado7
0

2011-03-08 14:52:59

Nic się nie zmieniło w iPlus na kartę. Nadal dostajesz darmowe megabajty za zasilenia czyli za zasilenie 30 zł = 1038MB za darmo na 30 dni a za zasilenie np. 50 zł = 2071MB na 60 dni. Nadal 30 zł zasilenia jest wazne 30 dni, a 50 zł jest ważne 90 dni. Po wykorzystaniu darmowych danych nadal 0,03 zł za 100 kB. Od połowy grudnia 2010 nic się nie zmieniło.

Odpowiedz