DAJ CYNK

Nowe odsłony promocji iPlus

29.05.2008

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3294

Ważne 0

0

30. maja startują nowe odsłony promocji iPlus zarówno w ofercie dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Przedstawiamy zaktualizowane cenniki i regulaminy.

30. maja startują nowe odsłony promocji iPlus zarówno w ofercie dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Przedstawiamy zaktualizowane cenniki i regulaminy.

Obniżono ceny modemów: iPlus PCMCIA Option GT MAX HSDPA 7,2 Mb/s ready, modemów podłączanych do gniazda USB oraz modemów ExpressCard (obniżka nie dotyczy modemów iPlus ExpressCard ZTE MF335 HSDPA 3,6 Mb/s oraz iPlus ExpressCard Huawei E870 HSPA 7,2 Mb/s).

Wzrosła cena modemu iPlus PCMCIA Huawei E630 HSDPA 7,2 Mb/s.

W ramach promocji w przypadku wyboru planu taryfowego iPlus prywatnie 110 lub iPlus firmowo 89 przez pierwszych 5 miesięcy przyznawany jest rabat wielkości 50% kwoty abonamentu.

Zobacz: regulamin promocji iPlus dla Firm
Zobacz: regulamin promocji iPlus dla Ciebie

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~ilona
0

2008-06-04 00:48:33

nie wiem, raczej mi to nie pasuje na telefonie komorkowa, moim zdaniem to cos ciekawszego to niemamusu.pl , widzialam nawet bilboard w miescie

Odpowiedz

25. ~projektor
0

2008-06-02 21:56:30

a nie macie pojęcia co to może być: http://www.niemamusu.pl/ mój kumpel twierdzi, że to jakaś nowa odsłona któregoś z operatorów, ale jak na mój rozum to jakaś marka odzieżowa. słyszał ktoś coś?

Odpowiedz

24. ARKADIOS
0

2008-05-30 14:26:11

#23: Ma być.

Odpowiedz

23. ~
0

2008-05-30 12:59:37

*Luin: czy tylko obiło mi się o uszy, że miał być test e51?

Odpowiedz

22. ~mathieu
0

2008-05-30 09:37:48

ceny modemów niby obniżone, a ciagle droższe niż w BC, do tego podwyższono cene jednego z nich, limity jak wyżej pisano raczej przestarzałe. rewelacji tu nie ma

Odpowiedz

21. smart
0

2008-05-30 09:14:43

1 GB w iplusie za 60zł dla nowych klientow to bardzo maly transfer, w blueconnecie za 97zl mozna zamowic taryfe z 5 Gb ale bez modemu na 12 mies.

Odpowiedz

20. ~mirekb
0

2008-05-30 08:40:12

@16 moze jednak warto sie zastanowic czy nie jest to zamierzony cel.wg mnie taka stagnacja pomaga p4 lapac nowych klientów a idzie o roaming wewnetrzny.to sie polkomtelowi bardziej opłaci,tym bardziej ze ostatnia oferta play sie pogorszyła bo byc moze umowa sie zmieniła.kuzniecow obiecal powazne zmiany w prepaid i pospaid/iplus na jesieni.kuzniecow juz nie jest w plusie.Bauc ma duze pole do popisu.Pamietajmy jednakże ze najpierw wywalaja dzial marketingu i powoli reszte wiec na zmiany w plusie jeszcze poczekamy,przynajmniej na jesieni.Marzeniem byloby cyro na rok 60pln 2Gb lub 30pln za 500Mb tez na rok.Moze za rok?

Odpowiedz

19. ~ksad
0

2008-05-30 04:35:35

W iPlusie nie tylko chodzi o niskie limity, ale także o to, że pilnują ich bardzo rygorystycznie, zmniejszając prędkość transmisji do minimum po ich przekroczeniu.

Odpowiedz

18. ARKADIOS
0

2008-05-30 00:41:59

Nareszcie, bedzie w koncu test K850tki.

Odpowiedz

17. LuiN
0

2008-05-30 00:04:56

aaa - K850 w praktyce nie jest z takiej znowu wyższej półki, sugeruję przeczytanie testu (next weekend) przed zakupem - żeby nie było rozczarowań :/

Odpowiedz

16. ~aaa
0

2008-05-29 23:24:29

Zgadzam sie z Szalonym najbardziej Plus przysnął z telefonami i to tymi z wyższej półki.np SE k850 w taryfie kubala25 -1399zł kubala40- 1199zł kubala55-999zł te ceny są jakieś kosmiczne na allegro można nowy se k850 kupic za 900-1000 zł

Odpowiedz

15. PLANET
0

2008-05-29 23:15:43

#10: dla przedluzajacych umowy w Orange Free, Orange daje limity 60PLN - 2/3* GB, 110PLN - 12/14* GB i nie stoi w miejscu jakby sie zdawalo. Albo oferuje obnizke abonamentu na taryfy data o 50 % na caly okres umowy, przy jej dlugosci = 12 miesiecy. AFAIK. A wszystko to i tak bedzie mozna pewnie wlozyc do kosza, gdy Play zaproponuje swoje rozwiazania transmisji danych na jesieni - albo i nie :) * = przy aktywacjach z orange.pl

Odpowiedz

14. ~Psion
0

2008-05-29 22:33:04

... to tak jak - nie w Leningradzie, a w Moskwie, - nie samochody, a rowery, - i nie dają, a kradną. Pozdrawiam

Odpowiedz

13. ~Psion
0

2008-05-29 22:30:32

do 11. "50% zniżki na abonament przez pierwszych 5 miesięcy, przy wyborze taryfy iPlus firmowo 89 " - TO NIE JEST 50% OGÓLNIE i bez komentarza!

Odpowiedz