DAJ CYNK

Nowe numery kont bankowych TP

09.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Telekomunikacja Polska zmienia numery rachunków, na które przyjmowane są opłaty Klientów, dostosowując się w ten sposób do nowych przepisów bankowych.

Telekomunikacja Polska zmienia numery rachunków, na które przyjmowane są opłaty Klientów, dostosowując się w ten sposób do nowych przepisów bankowych. Dotychczasowe numery rachunków funkcjonują jedynie do końca czerwca 2004 r.

Kliencji TP zostali poinformowani o zmianie kont w specjalnym liście, dołączonym do rachunku telefonicznego. Nowy indywidualny numer konta, odrębny dla każdego Klienta, znajduje się w lewym górnym rogu faktury VAT. Ten sam numer rachunku bankowego zamieszczony jest również na załączonym do faktury formularzu wpłaty.

Zmiana jest szczególnie istotna dla tych Klientów, którzy korzystają ze zleceń stałych lub bankowości elektronicznej. W celu uniknięcia nieporozumień Klienci powinni poinformować bank o zmianie numeru konta, na które będą wpływały opłaty za faktury TP.

Zmian nie odczują Klienci opłacający rachunki przy pomocy polecenia zapłaty lub załączonego do faktury formularza wpłaty przy płatności gotówką.

Źródło tekstu: TP SA

Komentarze
Zaloguj się