DAJ CYNK

Nowe logo i filozofia ZTE

30.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4004

Ważne 5

5

Chiński gigant ZTE zaprezentował nowe logo związane z nowym wizerunkiem firmy.

Chiński gigant ZTE zaprezentował nowe logo związane z nowym wizerunkiem firmy.

Nowe logo firmy jest smuklejsze i pozbawione napisu w języku chińskim. Logo ma być tożsame z nową filozofią ZTE, które chce stawiać na produkty skierowane do młodzieży, otwarte i przyjazne dla użytkowników, jak również środowiska.

Na 5 stycznia ZTE zaplanowało konferencję prasową na targach CES, gdzie zaprezentuje produkty opatrzone nowym logo firmy.

Źródło tekstu: businesswire; wł

Tagi: ZTE
Komentarze
Zaloguj się
14. ~hihihihi
0

2015-01-01 16:15:40

powinni zmienić z ZTE na TEZ, albo ZET :)

Odpowiedz

13. ~a.
0

2014-12-31 12:15:09

Dobra zmiana, wolę logo bez chińskich znaków. A slogan przypomina Bonda :) Pytanie co dalej

Odpowiedz

12. ~
0

2014-12-31 07:46:47

@10, jeśli to prawda, że wszystkie Lumie z WP8 dostaną aktualizację do Win10, w tym tania L520, to wyjdzie na to, że tylko Microsoft i Apple szanują swoich klientów :-)

Odpowiedz

11. ~
0

2014-12-31 00:59:24

Celem powstania i istnienia przedsiębiorstwa jest zysk. Różne drogi do niego prowadzą, niektóre z interesem konsumenta, niektóre nie. Nie dożyjesz tej chwili, gdyż ona nie nadejdzie. Można mieć tylko nadzieję że powszechniejsza będzie druga opcja:) Ale to piękno wolnego rynku, zawsze możesz zmienić firmę :)

Odpowiedz

10. ~
0

2014-12-30 21:55:53

Nie wierze w żadne obietnice firm. Jedyne co się liczy, to nie konsument, tylko zysk. Chciałbym dożyć chwili gdy firmy bedą dbały o konsumentów a nie o swoje finanse.

Odpowiedz

9. ~taj
0

2014-12-30 20:34:24

Ładniejsze niż poprzednio

Odpowiedz

8. ~bralczyk
0

2014-12-30 18:11:22

marketingowe pier. ...... ?

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2014-12-30 17:23:06

ale zmiana że hoho

Odpowiedz

6. ~kokos
0

2014-12-30 15:34:38

jak dalej będą tak aktualizowac swoje smartfony jak do tej pory to nie wróże sukcesów.

Odpowiedz

0

2014-12-30 13:08:31

@1 Dla mnie to był taki trochę relikt. Te chińskie znaki tak na mnie działały. Przez to logo wyglądało na strasznie stare.

Odpowiedz

4. ~piko
0

2014-12-30 12:47:58

normalnie rewolucja! tyle że 5 lat za późno

Odpowiedz

3. ~Adam M.
0

2014-12-30 12:30:17

Za wiele to tym szpiegującym smartfonom nie pomoże. :(

Odpowiedz

2. ~
1

2014-12-30 12:29:38

Dla mnie ZTE zawsze będzie oznaczać "Zajefajnie Tania Elektronika" :)

Odpowiedz

1. ~
1

2014-12-30 12:14:49

Dobra decyzja. Poprzednie logo było jednym z bardziej odpychajacych jakie widziałem :-)

Odpowiedz