DAJ CYNK

Nowe ceny Orange Freedom dla przedłużających umowę

03.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6207

Ważne 2

0

Orange uaktualnił cennik usługi Freedom dla klientów przedłużających umowę.

Orange uaktualnił cennik usługi Freedom dla klientów przedłużających umowę.

Lojalni klienci mogą się poczuć zawiedzeni - ceny abonamentów są identyczne jak dla klientów, którzy podpisują kontrakt po raz pierwszy.

Cennik Orange Free dla osób przedłużających umowę

Umowa

12 miesięcy

24 miesiące

256 kb/s

-

34 zł

512 kb/s

49 zł

40 zł

1 Mb/s

49 zł

40 zł

2 Mb/s

54 zł

46 zł

6 Mb/s

64 zł

54 zł

10 Mb/s

69 zł

59 zł

20 Mb/s

74 zł

64 zł



O cenach Orange Freedom dla nowych klientów pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blog.tp.pl

Komentarze
Zaloguj się
41. noved
0

2010-12-07 14:10:58

No to jak nie 10dni, to 7dni, ważne że masz możliwość.. Nie powinni robić problemu bo dziś normalne jest że ludzie sprawdzają usługi, TP też w ramach promocji daje możliwość przetestowania neostrady, dodając do tego bony na zakupy. A najlepiej będzie jak pójdziesz do salonu i się dopytasz, tak żeby nie było wątpliwości

Odpowiedz

40. ~Adaś
0

2010-12-07 10:11:12

Z tego co wiem jeżeli chodzi o oferty operatorów to mamy 7dni od podpisania. 10 jest ale na odległość. Ze sprzętem tak jest że jak kupujemy na miejscu to nie zawsze istnieje zwrot ale na odległość już tak. Z usługami trochę inaczej. @Grzesiek a no przedłużyłeś jest teraz 7 więc śmiało możesz odstąpić od umowy z Orange. Oczywiście będą mówić że nie nie przysługuje Ci itp norma. Ale z taką ofertą to nie mają na co liczyć...

Odpowiedz

39. ~hantel
0

2010-12-06 13:12:52

nie wiem czy zawiedzenie. badz, co badz, to obnizka. a to krok w odpowiednia strone.

Odpowiedz

38. ~...
0

2010-12-06 11:09:03

@37 Jesteś pewien? Bo mi sie wydaje że 10 obowiązuje i owszem, ale tylko w sprzedaży na odległość. Jak ktoś pospisał umowę normalnie to raczej n ie ma na co liczyć.

Odpowiedz

37. noved
0

2010-12-06 10:56:56

Grzesiek, zawsze masz 10dni na rezygnację, to Ci gwarantuje prawo konsumenckie. Później możesz na nowo podpisać, na innych zasadach. Końcówka artykułu, trochę mi nie pasuje. Nie przesadzajmy z tymi lojalnymi klientami. Stawki Freedom poszły w dół jakiś czas temu, teraz tylko weszło to dla nowych klientów. Podobnie mogą mówić klienci Neostrady którzy przedłużali umowy na jesieni mając niższe o 25% stawki abonamentowe, a dziś można to zrobić dostając dodatkowo bony na zakupy. Nie bądźmy aż tak pazerni, przecież mogło w ogóle nie dojść do obniżek.

Odpowiedz

36. ~Grzesiek
0

2010-12-06 09:51:19

Kurde przedłużyłem umowę 2 grudnia. Jest szansa na jakies aneksowanie albo odstapienie od tej podpisanej umowy i migrację?

Odpowiedz

35. ~pep
0

2010-12-05 19:12:54

Orange uaktualnił cennik usługi Freedom dla klientów przedłużających umowę. Lojalni klienci mogą się poczuć zawiedzeni - ceny abonamentów są identyczne jak dla klientów, którzy podpisują kontrakt po raz pierwszy. Nie jest to nic nowego w tej firmie ,zawsze lepiej ma nowy klient niż ten kto siedzi 10 lat w Orange,nowe ceny naganiają nowych klientów ci starzy już są .......

Odpowiedz

34. bed
0

2010-12-05 17:59:43

Dodatkowy transfer w kablu? Yyy... to nie te czasy :) bo rozumiem, że chodzi Ci o dodatkowe GB.

Odpowiedz

33. ~n
0

2010-12-05 17:59:39

31. A jak chcesz tutaj dać dodatkowy transfer?

Odpowiedz

32. ~Adaś
0

2010-12-05 17:59:31

@31 widać Orange samo nie wie za co się dokładnie zabrać. Z takim traktowaniem mogą zniechęcić dotychczasowych klientów do siebie. I będzie słabo. A takie oferty to właśnie krok do tego.

Odpowiedz

31. ~robertos
0

2010-12-05 12:06:14

Orange wydaje mi się, że jest po prostu niekonsekwentne w tym co robi, bo dla przedłużających umowę na abo znalazły się dodatkowe minuty, a tutaj nie ma dodatkowego transferu dajmy na to, jak chcieliby, żeby ceny zostały niezmienione.

Odpowiedz

30. ~pomaranczowy
0

2010-12-05 11:11:48

Tez tak mysle ;) klienci sa niezle zaskoczeni jak im to mowie ;)

Odpowiedz

29. leoniasty
0

2010-12-05 02:44:25

dziekuje kolego "pomaranczowy" za szczegolowe wyjasnienia, to ciekawe rozwiazanie...

Odpowiedz

28. ~mirekb
0

2010-12-04 21:18:45

zawsze mogło być gorzej ;-)jednak istotnie era jako ze ma wrl i bsa na tp daje lepsze oferty niz nama grupa ft.pl..ptc silnie walczy o dostep hurtowy do kabli tp-ostatnie stanowisko ptc to majstersztyk a tp zawsze swoje ;-)

Odpowiedz

27. ~wyrios
0

2010-12-04 17:37:05

@24 prawda, najlepsze oferty dla stałych klientów ma Era i nawet nie ma tych cen co porównywać. A jak ktoś jest w sieci powyżej 5 lat, to na serio powinien mieć lepsze warunki.

Odpowiedz