DAJ CYNK

Nowe cenniki telefonów w Orange

22.02.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4302

Ważne 0

0

Od 23. lutego Orange wprowadza nowe cenniki telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu. Pojawiają się także nowy telefon.

Od 23. lutego Orange wprowadza nowe cenniki telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu. Pojawiają się także nowy telefon.

Do cenników telefonów zostanie wprowadzony SonyEricsson Jalou. Orange zmienia także ceny niepromocyjne dla kilku modeli.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~max
0

2010-02-23 21:19:36

I dalej to są telefony z simlockami i takie ceny a przecież zapowiadali że nie zaczną zdejmować blokad bo ceny telefonów wzrosną aż strach pomyśleć jakie wtedy byłyby jak teraz są już kosmiczne.

Odpowiedz

21. ~sliwka
0

2010-02-23 15:03:36

ceny telefonów chyba jak u większości operatorów, wiadomo , ze wszystko zależy od wysokości abonamentu, po przejrzeniu tego cennika zainteresowala mnie Avila z GPS-em, wg tego co pokazali w cenniku jest dostepna za grosze przy kwotcie zobowiązania 100 zl ,tak wiec całkiem, calkiem, a czy w tym abonamencie można tez podwoic ilość minut czy ta promocja się już skończyła?

Odpowiedz

20. ~blablabla
0

2010-02-22 23:04:47

Zapomniałem dodać, że przy 36 miesięcznym cyrografie na 55zł, wyżej wspomnianą 5800 Orange oferuje swoim klientom już za 819zł. Brak słów...

Odpowiedz

19. ~blablabla
0

2010-02-22 22:58:43

Ceny telefonów są TRAGICZNE. Np 5800 za 969zł! W abo 55zł/24 miesiące. Kpina. Dodatkowo ten abonament jest beznadziejny- dużo gorszy niż poprzedni- promocyjny 29gr. Ludzie miejcie dla siebie szacunek ( i litość) Nie dajcie się orżnąć. Jak już "musicie" być w Orange, to przejdźcie na kartę. Wyjdzie wam taniej i cyrografu nie trzeba będzie podpisywać. ............................................ Tak jak pisali moi poprzednicy ten SE był promowany w Orange na święta. Zdaje się, że nawet na głównej stronie Orange.

Odpowiedz

18. s1k0r3k
0

2010-02-22 22:33:20

16 Wyższe ceny u peratora spowodowane są znacznym wskaźnikiem sprzedaży na rynku telefonów w salonach . WIększość woli jednak kupić badziew za złotówkę, lub coś "fajniejszego", jak sprzedawca doradzi, wybierając abo wyższy np. tylko o 20 zł. Więc skoro klienci kupują dotowane przez nich telefony wg obecnych zasad, to dlaczego mają sprzedawać taniej? Przecież dla niektórych to prestiż, że Orżnąć ich orżnąć na cenie fona. W końcu niektórzy wolą zapłacić więcej, za lepszą jakość usług i sprzętu. W końcu ich Nokja z Logo Opa jest lepsza niż w takim Euro gdzie bez simlocka jeszcze ośmielają się sprzedawać, wybrakowane badziewie.

Odpowiedz

17. ~Wold
0

2010-02-22 22:04:13

Ceny i tak są za wysokie jak na telefon z simlockiem :) jak dla mnie to trochę chore zasłanianie się nie zdejmowaniem simlocka kosztem telefonu, i tak mają droższe telefony od konkurencji która sprzedaje bez simlocków.

Odpowiedz

16. noved
0

2010-02-22 21:54:11

nie - chodziło mi właśnie o to że to Orange sprzedaje telefony zakupowane hurtowo za euro :)

Odpowiedz

15. s1k0r3k
0

2010-02-22 21:51:47

14 Czyli wg Ciebie np. Hipermarket sprzedaje więcej telefonów niż Oranż, chwalący się 13 mln klietów i to umożiwia mu wynegocjonowanie lepszych cen u producenta? Wg mnie jest odwrotnie.

Odpowiedz

14. noved
0

2010-02-22 21:06:14

ceny telefonów są takie a nie inne z bardzo wielu powodów... Jednym z nich jest chociażby cena telefonu w zakupie hurtowym, który jest dokonywany z wyprzedzeniem i na ogól w Euro...

Odpowiedz

13. nemo2009
0

2010-02-22 21:02:54

Ceny niektórych telefonów bez abonamentu nieco niższe jak w sklepach,np. Euro.Nikt nie karze brać abonamentu w tej prestiżowej firmie.

Odpowiedz

12. homzik
1

2010-02-22 20:57:08

Zauważyliście, że Oranżada dla klientów indywiduwalnych ma telefony za 2 zł, a nie za symboliczną złotówkę? Przy dużej skali sprzedaży wpadnie sporo więcej kasy, a dla przeciętnego Kowalskiego podwyżka ceny telefonu o 100% :)

Odpowiedz

11. ~mrzolwik
1

2010-02-22 20:51:11

Ceny rosną zamiast spadać.

Odpowiedz

10. ~pib84
-1

2010-02-22 20:44:43

@ cesarz. I co telewizor po 2 latach zmieniasz na nowy? Szybki postęp technologiczny skłania ludzi do kupowania telefonów w "promocjach" bo ceny komórek w sklepach wcale nie są małe.

Odpowiedz

9. noved
1

2010-02-22 20:33:39

co do se to pewnie jakaś pomyłka się wkradła... jakiś chochlik...

Odpowiedz

7. cesarz
1

2010-02-22 20:30:27

Ceny zaporowe .Ciekawy jestem czy kupujecie np.telewizor w UPC,telefon w Neti. po prostu kupujmy słuchawki w sklepach i na aukcjach.

Odpowiedz