DAJ CYNK

Nowa wersja OVI Mapy dla telefonów Nokii

19.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8521

Ważne 0

0

Nokia udostępniła darmową aktualizację danych map do nawigacji Ovi Mapy. Dzięki temu użytkownik otrzyma więcej dróg i ważnych punktów (POI), a także nowe państwa z pełnym pokryciem nawigacyjnym.

Nokia udostępniła darmową aktualizację danych map do nawigacji Ovi Mapy. Dzięki temu użytkownik otrzyma więcej dróg i ważnych punktów (POI), a także nowe państwa z pełnym pokryciem nawigacyjnym.

Najnowsze OVI Mapy wraz darmową nawigacją samochodową i pieszą oferują wskazówki głosowe w 75 krajach i 46 językach, a także szczegółowe mapy ponad 180 państw. Nowa wersja oferuje 100% pokrycie mapami siatki polskich dróg - w sumie jest to aż 677 650 km. Aktualizacja obejmuje również najnowsze informacje o trwających inwestycjach, co ułatwi wybór właściwej trasy i pozwoli ominąć zamknięgte odcinki.

Nowe OVI Mapy to także informacje o 172 tys. ważnych w podróży punktów (POI), w tym stacje benzynowe, restauracje, bankomaty i miejsca noclegowe. Aktualizacja oferuje również 137 wizualizacji 3D najważniejszych punktów orientacyjnych, jak na przykład Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

OVI Mapy oferuje także dostęp do informacji o ograniczeniach prędkości, tzw. czarnych punktach oraz groźnych zakrętach. Przydatne dla kierowców są także wiadomości o aktualnym natężeniu ruchu oraz lokalizacji fotoradarów. OVI Mapy oferują także dostęp do informacji z serwisu CustomWeather, dzięki czemu w dowolnym miejscu można sprawdzić pogodę na najbliższe dni, a także z serwisu Co i Gdzie, dzięki któremu użytkownik dowie się, jakie są aktualne wydarzenia kulturalne i imprezy w całym kraju.

Pobranie aktualizacji danych do OVI Map jest proste. Wystarczy zainstalować na komputerze bezpłatne oprogramowanie Nokia OVI Suite i pobrać najnowszą wersję OVI Map ze strony nokia.pl/mapy.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
29. ~Banita
0

2011-05-17 22:04:09

Polskie głosy są, nowe drogi są zaznaczone ,ale ich nie wykorzystuje. fotoradary są oprócz Niemiec ,bo tam są zakazane. Szybko działa, szybko przelicza, pokrycie mapy rewelacyjne.

Odpowiedz

28. ~
0

2010-12-21 20:40:40

ja pobrałem aktualizację i skasowali mnie na 174 zł.Czy jest to możliwe?!

Odpowiedz

27. phone
0

2010-10-24 14:20:55

Kiedy dostępne będą aktualizacje na Nokie 6700 Classic

Odpowiedz

26. ~Olek
0

2010-10-23 10:47:54

Opanujcie się jeden z drugim, aktualizacja wyszla 19.10 , a odcinek S3 Szczecin - Myślibórz został oddany 22.10 ! to co ? mieli tego 19-tego dać bez tej drogi, a za chwile znow wypuscic aktualizacje ? Parodia.

Odpowiedz

25. ~Raf
0

2010-10-20 12:52:37

Choć na S3 wyznacza tym kawałkiem co go jeszcze nie oddali.

Odpowiedz

24. ~Raf
0

2010-10-20 12:48:22

Nie wiem jak Wam, ale mi nie wyznacza tras tymi nowymi jeszcze nie oddanymi odcinkami, sprawdzałem na S8 w Warszawie i A4 koło Krakowa. Może będą brane pod uwagę po oddaniu.

Odpowiedz

23. ~tit
0

2010-10-20 09:45:32

jest też droga S3 która nie jest oddana do użytku

Odpowiedz

22. cieszyk
0

2010-10-20 09:37:57

Przy aktualizacji map wyskakuje mi informacja, że karta pamięci jest zapełniona, pomimo, że mam wolne 300MB wolnego a mapy Polski zajmują 115MB. Prośba o pomoc.

Odpowiedz

21. ~mio
0

2010-10-20 08:13:48

Na mapie jest juz odcinek autostrady szarów-tarnów! Przeciez oni go dopieero zaczeli budowac, porazka ta ovimap.

Odpowiedz

20. Bartplus
0

2010-10-19 22:41:31

A czy nie ma problemów z głosem w tej nowej wersji? Spotkałem się z opinią, że nie można dograć polskiego głosu, zakładka z głosami pozostaje pusta.

Odpowiedz

19. ~tit
1

2010-10-19 20:40:28

korzystałem trochę z tego programu ale jak dla mnie jest on niedopracowany. wyszykiwanie adresu to jakaś pomyłka trzeba wszystko wpisywać a mała pomyłka literowa i adres nie zostanie znaleziony. jak wyłączymy program z zapisanym adresem to po włączeniu znów musimy w historii wyszukiwać adres. jak dotąd nie wiem jak wprowadzić punkt pośredni. mam nokię C6 i myślałem że dotyk będzie lepiej dopracowany. wyszukiwanie adresów powinno być poprzez wskazanie państwa później miasto lub kod następnie ulica i numer. wybieranie pwinno być poprzez wyłączanie liter tak jak jest to w IGO

Odpowiedz

18. ~tit
0

2010-10-19 20:33:00

trochę dziwne te mapy bo drogi ekspresowe są oznaczone tak samo jak drogi krajowe a powinny być oznakowane jak autostrady.

Odpowiedz

17. Btk_Tomas
0

2010-10-19 20:15:19

dzięki thonka, znalazłem.

Odpowiedz

16. thonka
0

2010-10-19 19:37:22

@15 mi w ovi suite po przejsciu do trybu map dostalem pod spisem kontynentow komunikat "dostepne sa zaktualizowane mapy" i bez problemu pobralo.

Odpowiedz

15. Btk_Tomas
0

2010-10-19 19:22:46

U mnie cały czas pokazuje do pobrania mapę Polski 107MB.

Odpowiedz