DAJ CYNK

Nowa wersja Neostrady dostępna od dziś

01.04.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 515

Ważne 0

0

Od dziś TP wprowadza do swojej oferty nową opcję Neostrady o prędkości 2 Mb/s.

Od dziś TP wprowadza do swojej oferty nową opcję Neostrady o prędkości 2 Mb/s.

Nowa opcja będzie dostępna dla nowych (instalacja za 1,22 zł) i dotychczasowych klientów jako jedna z opcji migracji.

W nowej ofercie transfer w stronę do abonenta wynosi 2048 kb/s, zaś od niego - 256 kb/s. Po przekroczeniu limitu transferu o wielkości 35 GB prędkość do abonenta spada do 32 kb/s.

Ceny brutto nowej oferty:
przy umowie na 24 miesiące - 168,99 zł,
przy umowie na 12 miesięcy - 209 zł,
przy umowie na czas nieokreślony - 249 zł.

Źródło tekstu: TP, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~MAtroX
0

2005-05-06 13:04:00

hmmm gadacie o przepustowosci 2 mb za 168 zl:P heh a powiedzcie gdzie macie taki transfer za taka cene? a po 2 nazekacie ze ograniczenie 35 gb to bzdura bo to jest bzdura nie raz sciagnolem wiecej i nic a po za tym zaloze sie ze ponad polowa z was nie nawet tyle wolnego miejsca na hdd zeby sciagnac tyle danych pozatym pomyslcie 35 gb to okolo 40 filmow miesiecznie no nie ma bata tyle premier nie ma nawet na swiecie w ciagu miesiaca!!:P:D pozdro for all

Odpowiedz

13. ~winiary44
0

2005-04-14 15:40:00

Ja posiadam jeszcze starą (według mnie najlepszą wersję) Neostradę 640 bez limitów. Płacę ponad 150zł.. Nie narzekam, ale jednak w maju przechodzę na ofertę kablówki AsterCity 1Mb/s bez ograniczeń i jeszcze w nocy 1,5Mb/s za te same pieniądze! TP musi zmienić ofertę lub wycofać limity! Pozdrawiam.

Odpowiedz

12. ~!Msi
0

2005-04-06 08:00:00

Hehe. Gdyby u mnie była kablówka, to bym już dawno nie korzystał z Neostraty :(.

Odpowiedz

11. ~Art
0

2005-04-04 07:37:00

Aha piszecie tu o tym ze kablowka lepsza, ze costam innego mozna zamiast neostrady... ale chyba zapominacie e nie kazdy Polak ma taki wybór, dla niektorych Neostrada to jedyna mozliwosc podlaczenia sie do sieci :(

Odpowiedz

10. ~Art
0

2005-04-04 07:35:00

nie che bronic TP ale gdyby ludzie nie robili na neostradzie sieci osiedlowych (co jest naruszeniem umowy ze strony uzytkownikow) to te limity nigdy by nie zostaly wprowadzone!

Odpowiedz

9. ~glenton
0

2005-04-03 10:41:00

zapodam se z kablowki 1024 kb/s za 125 zł i bez żadnych limitów! Tp to ge..!

Odpowiedz

8. ~khak
0

2005-04-02 20:34:00

Ale tam MóZGI siedza !! Ile to trzeba glowkowac,i jak staranne badanie rynku przeprowadzac zeby ochoczo w nastepstwie wprowadzac taka OFERTE ! To Oferta na miare presesa TPSA z pensja 78 tys zl miesiecznie.Nazwa " TELEKOMPROMITACJA POLSKA S.A." przejdzie do lamusa dzieki tej ofercie!

Odpowiedz

7. ~booster
0

2005-04-02 17:11:00

To cos z okazji prima aprilis? Drogo i jeszcze z limitami, gdzie tu jakies atrakcje?

Odpowiedz

6. ~apap
0

2005-04-01 23:52:00

dzis 1 kwietnia hehehehe

Odpowiedz

5. ~Inkwizytor
0

2005-04-01 21:44:00

Porąbało dziadów z TPSA...jak beda dalej tak kroic klientów to niedługo zostaną im abonenci....ale byli abonenci.Bezczelność...łamanie umów...brak profesjonalizmu...pazerność....dalej??...dalej to już szkoda słów na gamoni.

Odpowiedz

4. ~AntyTP
0

2005-04-01 17:05:00

Niech dalej ograniczaja tymi transferami ludzi, to tylko powoduje wspieranie konkurencji;) A na powaznie jeszcze jak zyje gorszej oferty za takie pieniadze nie widzialem na rynku. Zreszta cala neostrada z limitami to jakas pomylka

Odpowiedz

3. ~tralalalala
0

2005-04-01 15:46:00

niech sie gryza z taka oferta. wole wolniejszego neta (512) przez kablowke ale za to z tym komfortem ze moge zostawiac kompa wlaczonego dniami i nocami, sciagac co mi sie zewnie podoba a nie pilnowac ile mi jeszcze zostalo. pozatym ceny neo sa stanowczo za duze. paranoja

Odpowiedz

2. ~Ktos
0

2005-04-01 15:39:00

co to ma byc 35gb po co te ograniczenia? tp jest nienormalna ale to zadne odkrycie tymi ofertami to potwierdza tyle kasy sie placie a oni jakies ograniczenia daja typu 35gb porypalo ich i to mocno!!!

Odpowiedz