DAJ CYNK

Nowa wersja Nawigacji Orange

01.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Od dziś Nawigacja Orange jest dostępna w nowej wersji, która uwzględnia aktualną sytuację na drogach i pozwala ominąć korki.

Od dziś Nawigacja Orange jest dostępna w nowej wersji, która uwzględnia aktualną sytuację na drogach i pozwala ominąć korki.

Nowa wersja nawigacji GPS w telefonach komórkowych Orange została wzbogacona o rozwiązanie Community Traffic Online. System na bieżąco analizuje dane o prędkości poruszania się pojazdów korzystających z usługi. Na podstawie zebranych informacji określa czasy przejazdu i lokalizuje miejsca, w których powstają korki lub spowolnienia ruchu.

Dzięki temu aplikacje nawigacyjne zainstalowane w telefonach użytkowników mogą pobierać najświeższe dane i prowadzić ich do celu optymalną trasą dostosowaną do aktualnych warunków na drogach.

System bierze pod uwagę także różnice w czasach jazdy na poszczególnych pasach ruchu w pobliżu skrzyżowań. Jeżeli np. średni czas oczekiwania na skręt w lewo jest wyraźnie dłuższy niż czas jazdy w innych kierunkach, system uwzględnia to w planowaniu trasy i szacowaniu czasu dojazdu. Dzięki temu kierowcy korzystający z Nawigacji Orange dojeżdżają do celu od 10 do 50% szybciej niż użytkownicy tradycyjnej nawigacji.

Usługa jest dostępna dla klientów indywidualnych i firm korzystających z ofert abonamentowych Orange. Do wyboru jest kilka wariantów użytkowania usługi:

Nawigacja Orange

pakiet na 7 dni

pakiet na 1 miesiąc

pakiet na 12 miesięcy

pakiet na 24 miesiące

opłata
(z VAT)

9,99 zł

24,99 zł

149,45 zł

243,99 zł

SMS na numer 6284 o treści:

NF7

NFABO

NF12

NF24


Użytkownicy, którzy po raz pierwszy aktywują usługę w opcji abonamentowej, przez pierwszy miesiąc mogą testować ją za darmo.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się