DAJ CYNK

Nowa umowa pomiędzy Polkomtelem a P4 - klienci Play mają mieć lepiej

11.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19898

Ważne 0

0

11. sierpnia Polkomtel i P4 podpisały aneks do umowy roamingu krajowego z czerwca 2006 roku. Umowa ma charakter długoterminowy.

11. sierpnia Polkomtel i P4 podpisały aneks do umowy roamingu krajowego z czerwca 2006 roku. Umowa ma charakter długoterminowy.

Nowe zapisy umożliwiają stronom rozszerzenie zakresu współpracy technicznej. Wartość usług świadczonych przez Polkomtel na rzecz P4 w czasie obowiązywania nowej umowy to ponad 600 mln zł. To największa umowa hurtowa podpisana w tej części Europy i jedna z największych umów telekomunikacyjnych w historii polskiego rynku komórkowego.

Ze zmian w umowie skorzystają zarówno klienci jaki i sam rynek. Umowa pozwala nam na wprowadzenie automatycznego przełączania połączenia głosowego między siecią Play a Plus, co zdecydowanie poprawi jakość usług - komentuje zmiany Jørgen Bang Jensen, prezes P4.

Nowe warunki współpracy z P4 są efektem konsekwentnie realizowanej strategii Polkomtel w zakresie sprzedaży hurtowej i traktowania jej jako istotnego źródła przychodów spółki - podkreśla Jarosław Bauc, prezes Polkomtela.

Źródło tekstu: Polkomtel

Komentarze
Zaloguj się
135. ~
0

2011-02-08 10:28:18

Jak ma 3 tel. x10 zl i jemu nie trzeba wiecej dzwonic, to po co zmieniac? Za samo utrzymanie fonu w sieci to nie tak duzo :)

Odpowiedz

134. ~Olo
0

2011-02-08 09:03:42

Spoko szanuje kazdego decyzje ale nie rozumiem racjonalnego myslenia ktorego u takich osob brak, ja mam smsy w Play Fres za free do wszystkich sieci a inni operatorzy wewnatrz sieci i taka osoba z orange nie napisze do mnie ma juz sma za 20gr, super to odrazu kazdy kto ma inna siec powinien podzielic swoja ksiazke adresowa na 2 grupy, na siec wlasna i spoza sieci i utrzymywac kontakt z tymi do ktorych ma taniej, stac cie na komorke to stac Cie na jej utrzymanie to jest tak samo jakby ktos wszedl do salonu Maybach i spytal sie przy zakupie ile pali... LOL. Za 75 zloty ma 550min do wszystkich wymienne na smy, darmowe w play rozmowy, zbieranie minut oraz zastanawiam sie nad wykupem 1000sms plus czekam na usluge Blackberry BIS. A co dostaniecie od innej sieci za taka samo kase? oczywiscie jako nowi abonenci? Nic w zyciu wam nie dzadza 9godzin rozmow za taka kase i najwiekszego zasiegu w PL

Odpowiedz

133. olek_skype
0

2010-12-13 09:44:52

#125 - no to jesteś w d **** - w POPIE masz 1000 minut w pakieciku za 10 pln do Orange a Ty przepłacasz - 30 zł za 3 numery orange (!!!) bo nie sądzę że w Abo masz 0,29 gr do wszystkich ty po prostu lubisz płacić więcej :-)

Odpowiedz

132. ~Damian
0

2010-08-21 16:08:22

Najlepszy telefon do takich "przełączeń" to sciphone na dwie karty sim :) u mnie śmiga bez problemów

Odpowiedz

131. PLAY
1

2010-08-20 14:21:42

@130: Wiesz te pół roku, już to tego Fresha co miesiąc za 50zł ładuje, ale dochodzę do wniosku że przepada mi za duża ilość smsów, przez ten czas przepadło mi ok. 10.000 tysięcy tych darmowych smsów. Wolał bym je wymienić na minuty do W3 albo jakie Megabajty na neta. I dlatego będę musiał zmniejszyć te dalsze doładowania do kwoty 30zł.

Odpowiedz

130. ~
1

2010-08-20 08:18:54

@129: PLAY, zawsze można założyć sytuację, że nie masz kasy na opłacenie abonamentu i też wyłączą telefon. Jak nie masz pieniędzy, to i w kiosku doładowania nie kupisz. Nie wiem jak Ty ale zazwyczaj mam więcej środków na koncie niż 5pln. Z tego co pisałeś w innych komentarzach, to na z kasą raczej się nie liczysz ;)

Odpowiedz

129. PLAY
1

2010-08-20 08:14:48

@128: Doładowanie przychodzi racja, ale tylko wtedy gdy masz jakieś pięniądze na koncie bankowym w mBanku. A jak ich nie masz to leżysz i kwiczysz...

Odpowiedz

128. ~
1

2010-08-20 08:07:25

c. 127: a jeżeli jest pilna potrzeba doładowania, to nie biegnę po kod tylko wysyłam SMS pod 3388 z kwotą jaką chce zasilić i doładowanie przychodzi w ciągu 2min. Wygoda i prostota tej oferty czyni ją bardzo atrakcyjną, o stawce 19gr DO WSZYSTKICH nawet nie wspominam.

Odpowiedz

127. ~
0

2010-08-20 08:04:43

@znawca, tradycyjnie mądrze piszesz ;) Ja właśnie w taki zestaw wyposażyłem najbliższych, co nie koniecznie są zorientowani w ofertach. mBank mobile to dzisiaj jeden z ciekawszych prepaidów. Argument pana *125 o niskim stanie konta podczas potrzeby przeprowadzenia ważnej rozmowy jest niepoważny. Nie wiem jak inni ale ja ani rodzina nie dopuszcza do sytuacji kiedy ma na koncie pare groszy a stan konta 5pln umożliwia nam przeprowadzenie prawie 30min. rozmowy a to chyba nie jest mało?

Odpowiedz

126. ~znawca
0

2010-08-20 07:07:13

@125. Abstrahując od tego co blablabla napisał, wyrażę jedynie swoją opinię na temat tego co napisałeś o taryfie 10zł w Orange: Człowieku dajesz się doić jak nie wiem kto. 76gr minuta bez telefonu? To przecież oferta złodziejska. Zapewne taki przypadków jest u W3 więcej. Teraz już wiem skąd mają EBIDTA oscylującą wokół 40% :(. Rozumiem, że abonament Play bez telefonu z 120 minutami za 14,5zł z jakiś względów tobie nie odpowiada. Ale na rynku są inne oferty dla osób mało rozmawiających a potrzebujących móc zawsze zadzwonić. Przykładowo mBank Mobile i taryfa 19gr (po przeniesieniu numeru). W tej ofercie możesz zlecić, z darmowego konta w mBanku, stałe przelewy przykładowo po 5zł na miesiąc, co daje ponad 26 minut rozmów. Pierwszy raz możesz przelać nawet 10zł, aby mieć pewność, że nikt u ciebie tego w miesiąc nie wydzwoni. Do tego masz wliczone 50MB transferu gratis przez co cała rodzinka wreszcie wkracza w 21 wiek ;). Tylko szkoda, że musisz go aktywować krótkim kodem co 30 dni. Do tego jak powiążesz dany numer z eKontem w mBanku to w każdej chwili możesz doładować konto za pomocą SMS''a na numer 3388 z kwotą potrzebnych środków. Poza tym jak spada tobie stan konta poniżej 5zł (gdy pozostają jeszcze 52 minuty rozmowy) to otrzymujesz SMS''a z informacją o tym fakcie. W najbliższym czasie możesz doładować konto. Przy waszym "użyciu" to będziecie mieli blisko miesiąc na reakcje na niski stan konta.

Odpowiedz

125. ~GE.
0

2010-08-20 03:33:41

blabla....... Pierdoły waść prawisz. Mam w orange 3 numery na abonamencie po 10 zł na miesiąc ( to jest najniższa cena abonamentu) bez telefonów i w głębokim poważaniu te twoje brednie o POPie i innych prepaidach. Jak to użytkownicy (rodzinka) wygadają co mają za te 10 zł (chyba 13 minut tego jest) to koszt za minute jest taki sam jak w tym abonamencie. Mam za to gwarancję, że w momencie jak fon jest najbardziej potrzebny to nie trafi się, że na koncie jest kilka groszy. (a zazwyczaj tak bywa) Płacę 30 zł obowiązkowo (za 3 numery) i dopłacam za przegadane ponad limit minuty. Żaden prepaid nie zapewni mi takiego komfortu. Nawet wszystkie propozycje przejścia na wyższy abonament mnie nie interesują, pomimo, że dopłacam do tej dychy. Poza tym nie wiąże mnie z operatorem żaden cyrograf. Zresztą to mój wybór, moja kasa i guzik to kogo za co i ile płacę.

Odpowiedz

124. ~piotr
0

2010-08-19 08:33:09

to jakis bełkot krtykuje wszystkich tych co biorą tanie telefony w niskich abonamentach i tych co biorą drogie fonki w wysokich opłatach ten gosc ma nierowno pod sufitem

Odpowiedz

123. ~blablabla
0

2010-08-17 00:42:23

@122 Zaspokoję Twoją ciekawość i coś Ci powiem. Mam teraz LG GT 540. Kupiłem na alle.itd za 440zł, nowy oczywiście. Mam ( główny) numer we freshu. Inny numer działa na e65. I jak ja jestem gołodupcem ( czemu nie przeczę) to Twoi klienci od tanich abonamentów są ŻEBRAKAMI. To raz. A dwa mówiłem o tym że najtańsze abo w Orange jest dla idiotów i idąc Twoim tokiem rozumowania- dla żebraków. Nie mówiłem o przeniesieniu a wskazywałem na to że np. klient Orange zamiast BEZNADZIEJNEGO abo za 29 czy 39zł powinien sobie POPa kupić i tyle. Poziom merytoryczny Twojej wypowiedź jest żenujący, ale to normalne pośród frustratów. Ja nikomu nie bronię być debilem, ale jak ktoś jest debilem to mówię o nim debil i nic Ci do tego. Zluzuj cyce i zmień robotę- wyjdzie na zdrowie. Pozdrawiam ciepło.

Odpowiedz

122. ~taka prawda
0

2010-08-17 00:07:37

blablabla: Po co mam przenosić mój numer do PLAY jak mamtakie same ceny u swojego opertora. Fakt. to dzięku PLAY, tylko nie muszę się martwić jak znajomy co ma PLAY FRESH czy mi się telefon przełączy na PLUSA poza zasięgiem PLAY czy nie. A co do telefonów to jesteś poprostu gołodupcem którego nie stać na porządny telefon i używasz tanie padło. I taka jest prawda która próbujesz przykryć sarkazmem i śmianiem się z innych tylko dlatego że oni mają a ty nie. Nie sobie mają ich sprawa i problem za co to spłacą.

Odpowiedz