DAJ CYNK

Nowa taryfa w MixPlus - Mix4 duo

15.04.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 62900

Ważne 0

0

Od 14. kwietnia Plus wprowadził nową taryfę w MixPlusie - Mix4 duo, która dostępna będzie zarówno dla nowych klientów jak i dla przedłużających umowy.

Od 14. kwietnia Plus wprowadził nową taryfę w MixPlusie - Mix4 duo, która dostępna będzie zarówno dla nowych klientów jak i dla przedłużających umowy.

W stosunku do wcześniejszej taryfy Mix4 wprowadzono następujące zmiany:
1. Wyodrębnienie z cennika nowych operatorów:
Polsat Cyfrowy - 0,72 zł / min.
CenterNet - 0,80 zł / min.
Pozostali Operatorzy Infrastrukturalni - 0,80 zł / min
2. Zmieniono stawkę za połączenia z konsultantem (2601) z 0,95zł na 1,95 zł.
3. Wprowadzono opłatę aktywacyjną 122 zł - w obecnych promocjach opłatę tę znosi regulamin konkretnej promocji ze stosownym zapisem.

Wszystkie pakiety, które dostępne były w taryfie Mix4, są dostępne w taryfie Mix4 duo.

Klienci posiadający obecnie taryfy Mix3 lub Mix4 zostają na swoich taryfach, ale będą mieli możliwość migracji.

Zobacz: regulamin promocji "Plan Cenowy mix4 duo"
Zobacz: regulamin promocji "Wybierz plan cenowy Mix4 duo"

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
66. ~Guziczek
0

2011-01-26 12:57:12

jaki jest kod na bezlik rozmów mixplus duo

Odpowiedz

65. ~prezes
0

2010-12-25 11:43:31

to sa jakies zarty? wykupuje darmowy nr w plusie a tu lipa... mam same darmowe minuty do tego nr a co z smsami? nie wiem po co podpisywalem na nowo umowe... jak mialem starego mixa bylo ok. wzielem plusa tylko dlatego ze jest ten darmowy nr. prosze o pomoc!!!

Odpowiedz

64. ~natyah
0

2010-12-19 09:02:16

Wczoraj przedłużyłam umowę, jeszcze wczoraj posiadałam darmowy numer do wybranej osoby (obejmuje sms-y i połączenia)- usunęli. Tak powinno być? Darmowy numer w taryfie mixplus IV duo nie istnieje?

Odpowiedz

63. ~moniśka
0

2010-12-07 14:44:48

jestem w plusie od 6 lat i jeszcze nigdy nie było tak źle. Na swoje nieszczęście podpisałam umowę na 3.5 roku:( bo wtedy jeszcze było ok. Ale teraz niech się tylko skończy ta umowa( za jakieś 3 lata) niczym mnie nie przekonają - przechodzę do play!!!

Odpowiedz

62. ~irena
0

2010-11-24 18:47:52

Taryfa mix olus 4 duo jest wspaniala,moznawykupic bezlik rozmow i tanie rozmowy do sieci plus za o.19.

Odpowiedz

61. ~Plus 4 duo
0

2010-09-10 17:41:07

Sms za 1 grosz do plusa 500 sms kod *121*11*09# cena to 5 zł. lub 5 gr.za min.w weekendy i popołudnia do plusa i na stacjonarne (od godz. 16 do 8 rano) kod.*121*11*03# 100minut cena 5 zł.

Odpowiedz

59. ~
0

2010-09-04 09:44:52

siemka , powie mi ktos moze jakie sa kody na pakiety jakiegolwiek w promocij 4duo ? ponoc jest cos takiego ze za 10zl mam darmowe przez caly miesiac do jednej osoby w plusie ? , i cos na sms by sie przydalo , pomozecie ?

Odpowiedz

58. ~77771
0

2010-08-03 15:17:26

faktem jest ze taryfa mixplus4 duo nie spelnia oczekiwan abonentow min rozmowy powinna kosztowac 29gr a smsy powinny byc za 1 gr ale coz wala nas jak chca maja tam niby jakies pakiety itp ale placic dzis 80gr za min polaczenia to juz lekka przesada podro

Odpowiedz

57. ~masterlukas
0

2010-07-28 12:47:12

porażka i jeszcze raz porazka nie mozna wykupic darmowego numeru jak się ma pakiet 100 minut lol noby

Odpowiedz

55. ~Daniel
0

2010-06-29 18:28:46

Ta nowa taryfa IV duo to jest porażka, nie można w niej wykupić dwóch pakietów po 500 esów. Dla mnie 500 esów w miechu to tak troche mało.wg mnie taryfa IV jest bardziej opłacalna. :) Fakt plus ma dobry zasięg jeśli chodzi o telefony co do mobilnego internetu to tak nie do końca.

Odpowiedz

54. ~dejot66
0

2010-06-07 18:50:58

ludzie ta taryfa to porazka!!!! 58gr od 2008roku ich *** wjebalem sie w *** mixplusa i teraz musze *** na *** tak??????? pisalem do bok,u i maja mi odpowiedziec czy zmienia koszty bo sa tragiczne w porownaniu innych operatorow orange play ...

Odpowiedz

52. ~Bastek
0

2010-04-19 18:18:43

No dobra Play, Playem ale w Heyah też Mix jest bardzo dobry. Wg mnie to co robi ostatnio Plus to cofanie się. Konkurencja ciągle coś wypuszcza z większą opłacalnością dla klienta niż dla nich a w Plusie ciągle na odwrót.

Odpowiedz

51. ~konrado7
0

2010-04-18 17:58:30

To nie jest odpowiedź na nowe taryfy longPlay, bo takiej odpowiedzi być nie może. Takiej oferty jak w Play w Plusie nie będzie przynajmniej teraz, bo jest ona dla operatora nieopłacalna. Nie ma co czekać kiedy będzie tak tanio jak w Play, bo tak tanio nie będzie. Play jest najtańszy i to tyle. To nie znaczy, że najtańszy jest najlepszy. Plus ma najlepszą sieć, najlepszą jakość, najlepszy internet i coraz lepsze oferty, które się cały czas zmieniają. Wielu tu pyta o odpowiedź na Playa. Jeżeli nie odpowiada im oferta Plusa mają wybór - mogą iść do Play, ale oni chcieli być być w Plusie, tylko z cenami Playa - tak się nie da. Nie można mieć wszystkiego za pół ceny. Nie można mieć doskonałego zasięgu bez problemów z przełączaniem się pomiędzy roamingiem a siecią macierzystą, nie można mieć doskonałej jakości, dużego zasięgu internetu na własnej sieci za ceny usług w Play. Nie można też obrażać kogoś, ani naśmiewać się z tych co nie są w Play. Ci, których skusiły ceny usług już w Play są, ale wszyscy tam nie przejdą. Nie wszyscy chcą być w Play. Nie dlatego, że są głupi, albo chcą płacić więcej, albo Playa nie znają. Obok nas jest salon Play, a mimo to klienci chętnie u nas w Plusie podpisują umowy. Sam już przeniosłem do Plusa kilka numerów z Play, a kilka następnych czeka już na przeniesienie. Jak ktoś ma cała rodzinę w Plusie z umowami w trakcie, to chce do nich dzwonić dużo minut i nie chce by oni płacili do niego wyższą stawkę - to do Play nie przejdzie, ani wszystkich nie przeniesie. Dlatego niech każdy ma telefon tam gdzie chce i szanuje innych. Ja jestem w Plusie i cieszę się z tego, że jest nasz i mam nadzieję, że żaden Vodaphone go nie przejmie.

Odpowiedz

50. Tabaluga
-1

2010-04-17 16:00:38

Franziska, ale ty w mbanku nie wykupisz darmowego nr, 500 sms-ów do sieci, pakietu minut w weekendy.

Odpowiedz