DAJ CYNK

Nowa taryfa IdeaMIX TP - w Telepunktach

22.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Od 22.03.br. wyłącznie w sieci sprzedaży Telekomunikacji Polskiej (Telepunktach) dostępny jest wyjątkowy plan taryfowy w sieci Idea - IdeaMIX TP, przygotowany specjalnie dla tych wszystkich, którzy lubią kontrolować swoje wydatki i często łączą się z numerami stacjonarnymi.

Od 22.03.br. wyłącznie w sieci sprzedaży Telekomunikacji Polskiej (Telepunktach) dostępny jest wyjątkowy plan taryfowy w sieci Idea - IdeaMIX TP, przygotowany specjalnie dla tych wszystkich, którzy lubią kontrolować swoje wydatki i często łączą się z numerami stacjonarnymi. Szczególnie jest to spotykane w sytuacji, gdy osoby z którymi chcemy się skontaktować, nie posiadają z różnych względów telefonu komórkowego, a dysponują telefonem stacjonarnym.

Jakie korzyści oferuje IdeaMIX TP:
- atrakcyjny miesięczny abonament w wysokości 29,99 zł bez VAT (36,59 zł z VAT) z możliwością doładowania;
- ujednolicone wartości stawek na połączenia w sieci Idea i z numerami stacjonarnymi: 0,79 zł bez VAT (0,96 zł z VAT);
- za rozmowę z wybranym numerem w sieci TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ - Numerem Domowym - płacisz tylko 0,16 zł bez VAT (0,20 zł z VAT);
- wykupujesz 50 zł bez VAT (0,61 zł z VAT) na start - całość opłaty aktywacyjnej możesz wykorzystać na usługi dostępne w ramach planu IdeaMIX TP
- abonament ma formę pakietu złotówek: ile płacisz, tyle wykorzystujesz na usługi w sieci Idea;
- gdy wykorzystamy abonament i doładowanie, nadal pozostajemy w kontakcie, bo wciąż można odbierać połączenia i SMS-y;
- można korzystać z usług obniżających koszt połączeń (Sekunda, Tańsze SMS-y do sieci Idea)
- kwota doładowań dodatkowych nigdy nie przepada, a niewykorzystana wartość miesięcznego abonamentu objęta jest 1-miesięcznym Kapitałem Złotówek;
- dostępne są atrakcyjne telefony w ofercie sieci Idea

W IdeaMIX TP daje możliwość dodatkowego obniżenia kosztów połączeń, wybierając następujące usługi:
1. Numer Domowy - tańsze rozmowy z jednym wybranym numerem stacjonarnym sieci TELEKOMUNIKCAJI POLSKIEJ. Minuta połączenia w tej usłudze kosztuje tylko 16 gr / 20 gr z VAT za minutę. Zarządzanie usługą Numer Domowy jest możliwa poprzez Automatyczne Biuro Obsługi pod nr *111. Aktywacja usługi (wprowadzenie lub modyfikacja) 5 zł /6,10 zł z VAT; brak opłaty abonamentowej; deaktywcja bezpłatna.
2. Sekunda - po pierwszej minucie połączenia opłaty naliczane co sekundę. Zarządzanie usługą Sekunda poprzez kontakt z Biurem Obsługi pod nr *22. Aktywacja usługi bezpłatna; opłata abonamentowa: 5 zł /6,10 zł z VAT; deaktywcja bezpłatna.
3. Tańsze SMS-y do sieci Idea: SMS do sieci Idea kosztuje zaledwie 20 gr / 24 gr z VAT. Zarządzanie usługą Tańsze SMS-y do sieci Idea poprzez kontakt z Biurem Obsługi pod nr *22. Aktywacja usługi: 5 zł /6,10 zł z VAT; brak opłaty abonamentowej; deaktywcja bezpłatna.
Doładowanie konta w IdeaMIX TP
Kwoty, o jakie można doładować konto, są takie same jak w POPkartach: 25 zł, 50 zł, 100 zł (+ 10 zł gratis) lub 150 zł (+ 30 zł gratis). UWAGA! Kolejna nowość! Wartość, o którą doładujemy konto nie przepada nigdy! To, czego nie wykorzystamy w jednym miesiącu, możesz wykorzystać w następnym i w następnym lub jeszcze w kolejnym.

W punkcie sprzedaży można wybrać:
* tylko aktywację: pakiet startowy Start w IdeaMIX TP bez umowy lojalnościowej
* aktywację (Start w IdeaMIX TP) i telefon w promocyjnej cenie - wymagane jest podpisanie umowy lojalnościowej na 24 m-ce.

Opłata za Start w IdeaMIX TP jest zawsze taka sama i wynosi 50 zł (61 zł z VAT). Warto pamiętać, że całość tej kwoty zasili konto użytkownika IdeaMIX TP i będzie stanowić limit początkowy na jego karcie SIM. Płacimy zatem 50 zł bez VAT (61 zł z VAT) i tyle samo dostajemy od Idei!

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się