DAJ CYNK

Nowa reklama usługi Netia Foton [wideo]

04.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2420

Ważne 1

1

Netia pokazała nową reklamę swojej usługi Foton - dostępu do Internetu opartego o światłowód.

Netia pokazała nową reklamę swojej usługi Foton - dostępu do Internetu opartego o światłowód.

Zobacz: Foton - nowa marka usług Netii.

Trudno uwierzyć, że spot powstał parę tygodni temu w... podkieleckiej wsi. Cóż, technika czyni cuda - napisał na blogu firmowym Michał Dolny, który w Netii odpowiada za marketing.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2013-07-06 16:06:02

Dlatego tez bede z neo przechodził na łącza netii . Jakby jednak rzeczywiście ten internet byl kiepski jak inni pisza to i tak zawsze moge wrócić do tp. W mojej o ocenie te ich oplaty wyrownawcze sa tak niskie ze spróbujemy. Pozdrawiam.

Odpowiedz

11. ~@9
0

2013-07-06 16:01:14

@9 byla juz promocja w netii z umowami na czas nieokreślony. Została wycofana w lutym 2012. Umowa byla na czas nieokreślony z oplata aktywacyjną duza ale klient ja placil dopiero po rozwiązaniu umowy. Im dalej.byla umowa tym oplata aktywacyjna mala a po 2 latach jakby klient rezygnowal to wynosiła 1 zl. Netia sie z tego wycofala. Dlaczego? Bo ci durni klienci rezygnowali (oczywizcie sami z siebie nie rezygnowali tylko jak tp do nich dzwonila - argumentowli " przeciez moze pan do nas wrócić umowa jest na czas nieokreślony). No to klient wracal na lojalke w tp. Wniosek Netii byl z tej lekcji prosty - skoro klienci wola lojalki to prosze bardzo. Promocja zostala odwrócona i mamy umowy terminowe 24 miechy a to co wczesniej nazywalo sie opłatą aktywacyjna zostało zastalione opłatą wyrownawczą ktora im krocej do zakończenia umowy maleje. Tak naprawdę to obecna promocja netii to samo co kiedyś tylko zostalo to inaczej sformułowane. Ta kara za zerwanie umowy przed czasem maleje a i tak w porównaniu do tp te koszty sa śmieszne. Tp jest mistrzem w naliczniu oplat za zerwanie umowy i te kwoyy naprawdę sa z kosmosu wysokie.

Odpowiedz

10. ~W4Ready
0

2013-07-05 07:38:38

@7: Pisząc "w rozsądnej cenie" miałem na myśli abonament max o 20-30% wyższy w wersji na czas nieokreślony, niż w umowie ze zobowiązaniem.

Odpowiedz

9. ~W4Ready
0

2013-07-05 07:36:20

@7: Dlaczego mnie obrażasz? Pracujesz dla Netii? Co złego jest w umowach na czas nieoznaczony? Jeśli abonent korzysta z usług tylko miesiąc, to płaci abonament za ten okres + opłatę za podłączenie. Gdzie masz w mojej wypowiedzi zawarte, że operatorzy nie powinni zarabiać na usługach? P.S. Jako biznes masz inne BOK niż indywidualni - dlatego jesteś zadowolony. Podpisz umowę z tą Firmą-Krzak jako osoba prywatna, wtedy porozmawiamy.

Odpowiedz

8. ~wosq
0

2013-07-05 01:33:33

Netia to dziady w odwrocie! -------------------- Dlaczego? Napisałem do nich, że mam ich zakurzoną bo nieużywaną, ale działającą najprawdopodobniej linię telefoniczną z zamierzchłych, przedkomórkowych czasów i chciałbym od nich telewizję (tylko telewizję). Odpisali, że dają telewizję ale tylko w pakiecie z internetem. Odpisałem, że ja już mam internet i po co mi "dwa internety". Już nie odpisali. Niech spadają.

Odpowiedz

6. ~Manhatan
0

2013-07-04 18:56:24

Neta poważnie traktuje klientów biznesowych! :P

Odpowiedz

4. ~asssik
0

2013-07-04 11:07:26

tak jak zwykle w reklamie....jak zobaczyłem pierwszą z nową nazwą FOTON to myślę sobie może już mi coś szybszego dadzą niż 8 mega...telefon na infolinię rozwiał moje wątpliwości. Mówię, że mam obecnie łącze 60/3 i chciałbym cos lepszego....no mogę zaproponować 10.....nawet nie słuchają co się mówi/

Odpowiedz

3. ~
0

2013-07-04 11:03:22

cala netia, ladowac szmal w promocje oferty o sladowej dostepnosci. Same zle kroki robia ostatnio, najpierw automatycznie odnawiajaca sie na rok umowa, do tego zmiana warunkow wyliczania kary umownej na mniej korzystny sposob itd. Ja od nich odchodze, mam dosc firmy wydmuszki z beznadziejnym bok

Odpowiedz

2. ~W4Ready
1

2013-07-04 10:48:47

Źle sformułowałem swój komentarz. Powinien on brzmieć: "Dlaczego Netia nie oferuje umów na czas nieokreślony/z okresem próbnym? Bo 99% byłoby rozwiązywanych w ciągu miesiąca!"

Odpowiedz

1. ~W4Ready
1

2013-07-04 10:08:41

Daliby internet w umowie na czas nieokreślony i rozsądnej cenie, to mógłbym spróbować. Ale żeby pakować się w roczną/dwuletnią/9mies. umowę z Firmą-Krzak?

Odpowiedz