DAJ CYNK

Nowa reklama Samsunga Galaxy S II [wideo]

17.06.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6514

Ważne 0

0

Samsung przygotował bardzo niekonwencjonalną reklamę swojego topowego smartfonu - Samsunga I9100 Galaxy S II.

Samsung przygotował bardzo niekonwencjonalną reklamę swojego topowego smartfonu - Samsunga I9100 Galaxy S II.

Wydawać by się mogło, że w reklamie telefonów komórkowych wszystko już było. Tym milej jest być zaskakiwanym kolejnymi pomysłami producentów i ich działów marketingu.

Początkowo można odnieść wrażenie, że to "stara" reklama Nokii N8, po chwili jednak okazuje się, że to coś zupełnie nowego:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2011-06-20 07:56:57

@31 - wlaczyc latarke? ;)

Odpowiedz

30. ~negros
0

2011-06-19 13:09:18

do KPOS-a ja się przesiadam z SGS na HTC Sensation.Teraz najbardziej interesuje mnie funkcjonalność telefonu, a ekran jest u mnie na drugim miejscu.Chociaż w HTC Sensation nie jest też najgorszy (4,3"+QHD).

Odpowiedz

29. ~toms
0

2011-06-19 12:49:49

Fajna maszyna. Szkoda, że w takim sprzęcie totalnie olewają zasłonkę na obiektyw. To poważne niedopatrzenie.

Odpowiedz

28. moldovva
1

2011-06-19 12:02:02

Nudna, ale koleś chociaż ładny :>

Odpowiedz

27. ~
0

2011-06-19 11:42:05

Improwizacja języka migowego z wizualnym połączeniem daje przyzwoity efekt,a reklama aplikacji przynudza nie daje satysfakcji,dopiero jak bym smartfona trzymał w ręce to jest to?

Odpowiedz

26. ~Octopus
0

2011-06-19 10:31:30

Reklama bardzo fajna . Od czterech dni SG2 zastępuje mi SG1 . To nie telefon.. to komputer i to diabelnie szybki z możliwością dzwonienia. M@ile doskonale czytelne , aktualizacja oprogramowania - płynnie -w SG 1 zacinała się. Kursy walut pięknie czytelne w słońcu. Zdjęcia i filmy w jakości bardziej niż zadowalająca.Player audio i video doskonały. Jak na razie nie mam się do czego przyczepić poza ceną. Ale nowinki po prostu kosztują.

Odpowiedz

25. ~KPOS
0

2011-06-19 10:19:17

Bawiłem się SGS II cały weekend, i nie przekonał mnie do tego, żeby zamienić na niego obecnego SGS i dopłacać... Fakt, ekran ładny, działa bardzo sprawnie i bez najmniejszej zwiechy (zupełnie jakbym trzymał IP4 w ręce) i obudowa jest smukła i sprawia wrażenie dużo lepszej, niż w SGS ale i tak nie widzę wielkego sensu, żeby się przesiadać z SGS. Oczywiście telefon jest świetny, ale musiałbym mieć coś innego obecnie, żeby dopłacać do SGS II. A reklama T ta jak i poprzednie są świetne, jak kogoś nudzą występy A.N. to świadczy tylko o poziomie oglądającego.. przykre..

Odpowiedz

24. ~
0

2011-06-19 09:50:31

22@ można włączyć 1080p ale odtwarza 720p Telepolis nie ma takiego przesyłu

Odpowiedz

0

2011-06-19 01:15:20

Swoja droga w 3D musialoby to niezle wygladac. :)

Odpowiedz

0

2011-06-19 01:13:09

Ja wyczytalem z raklamy to, ze telefon jest innowacyjny.. Wystarczy zauwazyc co przedstawiaja poszczegolne efekty graficzne... Dlatego warto obejrzec reklamowke w jakosci 1080p. Faktycznie telefon jest ciekawy. :)

Odpowiedz

0

2011-06-18 20:45:35

To bardziej wygląda jak reklama technologii MultiTouch niz telefonu....

Odpowiedz

20. ~PatrykOS
0

2011-06-18 20:39:46

Beznadziejna i nudna ta reklama. W dodatku nie mówiąca niczego o reklamowanym produkcie.

Odpowiedz

18. tesla
0

2011-06-18 17:54:07

A mi się podobała :)

Odpowiedz

17. ~
0

2011-06-18 14:05:55

reklama fajna, ale za długa, jakby była o połowę krótsza byłoby już ok :) ciekawszy jest telefon:) hehe nie chce ktoś kupić HD2?? hehe

Odpowiedz

1

2011-06-18 11:48:52

Reklama Nokii jest nudna a reklama Samsunga niezla, choc faktycznie poczatek mogl przynudzic. Reklame warto obejrzec w 1080p. :)

Odpowiedz