DAJ CYNK

Nowa reklama Plusa na kartę [wideo]

08.09.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6482

Ważne 0

0

Sieć Plus przygotowała nową, "holograficzną" reklamę Plusa na kartę. Ale was niech wykończą koszty Internetu w komórce! - kto wypowiada te straszne słowa? Zobaczcie sami.

Sieć Plus przygotowała nową, "holograficzną" reklamę Plusa na kartę. Ale was niech wykończą koszty Internetu w komórce! - kto wypowiada te straszne słowa? Zobaczcie sami.



Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. pablo_79
0

2011-09-26 23:48:36

Reklama spoko, oferta już nie tak atrakcyjna. Parę zmian się przyda, np. pakiet SMSów do wszystkich sieci, jak w Heyah 1000 smsów za 9zł.

Odpowiedz

23. ~Robert
0

2011-09-16 14:43:35

Świetna reklama:) Plus zawsze miał finezję w podejściu do kreacji ! Szacun.

Odpowiedz

22. ~Słoneczny
0

2011-09-10 14:19:56

Nie, no ten klimat StarTreka jest całkiem fajny. Plusa na kartę nigdy bym nie kupił bo jest dla mnie strasznie drogi. Jednak reklamy nie będę się czepiał. Dla mnie ok.

Odpowiedz

21. ~
0

2011-09-09 19:46:31

Ten piesek jest super!!

Odpowiedz

20. ~Kazik
0

2011-09-09 19:46:08

Ten piesek jest ***

Odpowiedz

19. ~Slavo
0

2011-09-09 13:30:53

A mnie sie podoba. Reklama ogólnie wpisuje sie w pewien cykl parodii filmów. Przypomnijcie sobie starsze reklamy i to do jakich filmów nawiazywały. jest cos z Monty Pythona (słabe) Jest Tajemniczy Ogród, Jest "Das Boot" moim zdaniem genialne i jest Rewolucja Francuska - moim zdaniem najlepsze ale cholercia nie wiem z jakiego filmu......

Odpowiedz

18. ~Holly
0

2011-09-09 11:48:36

Fajne, fajne :-) Dobrze, że coraz to nowe pomysły wdrażają :) Mumio fajne, ale jak widać nawet tutaj - nie dla wszystkich. Mnie się podoba :)

Odpowiedz

17. ~
1

2011-09-09 11:24:18

Nowa reklama w TV a dla klientow podwyzka cen telefonow ,tak dba sie o klientow . Cos niebywalego sie dzieje z ta siecia! Sama reklama to zenada coraz gorzej . Niewiadomo o co chodzi w tym przekazie . Lepiej jakas promocja dla klientow by sie przydala niz zalosna i kosztowna reklama! Pozdrawiam plusowiczow !

Odpowiedz

16. ~hehe
0

2011-09-09 09:40:17

a łeba niejadka widzieli ?

Odpowiedz

15. ~kk
0

2011-09-09 08:27:48

chociaz opcja zagubionego telefonu i trujkoncika mi sie podobala ta nie koniecznie , ale lepiej zeby klientom cos dali jakies zlotowki do innych sieci niz puszczali coraz to gorsze reklamy

Odpowiedz

14. ~
0

2011-09-09 08:14:54

z przykrością potrzeba stwierdzić że oprócz W3 to i play trochę podpadł z tymi reklamami

Odpowiedz

13. ~
0

2011-09-09 04:12:03

to jedne wielkie pranie mozgu

Odpowiedz

12. ~fckgw
0

2011-09-09 00:21:00

Reklama z gatunku słabych. Mam wrażenie, że robiona "na szybko". Pytanie tylko który operator ma dobre reklamy. Play z Wojewódzkim albo T ze swoimi bańkami? Orange też nie lepszy. Inne branże jakoś lepszych speców od reklamy zatrudniają.

Odpowiedz

11. ~zan
0

2011-09-08 23:38:19

lepsze to niz mumio 7/10 reklama

Odpowiedz

10. DanielR
0

2011-09-08 23:09:59

tetley (9), wystarczy troszeczkę poszperać po YT i odświeżyć wspomnienia. ;-)

Odpowiedz