DAJ CYNK

Nowa reklama Plus na Kartę [wideo]

21.11.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10369

Ważne 0

0

Sieć Plus przygotowała kolejny spot reklamowy promujący ofertę prepaid.

Sieć Plus przygotowała kolejny spot reklamowy promujący ofertę prepaid.

Tematem kampanii stał się tym razem dostęp do Internetu w cenie 7 zł.



Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
68. przechodzień
0

2012-03-27 23:53:31

o prosze, nawet zgodze sie z Zuzą. Reklama musi być prosta, krótka i trafiać do widza. Wg mnie najlepsze ma właśnie Heyah albo te Funpaki :)

Odpowiedz

67. slawekt
0

2012-03-27 22:45:29

@61 Nie przesadzaj. Nikt nie jest skazany, istnieje przecież wolność wyboru i ewentualnej operatora :-) Jedynie w niektórych sytuacjach trzeba się pogodzić z zapłaceniem kary za przedwczesne zerwanie umowy ;-)

Odpowiedz

66. Zuza P.
0

2012-03-27 22:39:14

Heyah dla mnie ma lepsze reklamy i dzięki temu bardziej do mnie przemawiają. Proste, a zarazem śmieszne, dlatego łatwiejsze w odbiorze. Niektórych reklam Plusa po prostu nie czaję.

Odpowiedz

65. ~max
0

2012-01-05 19:37:50

Przykre ale najgorsza oferta z Plusa,trzeba bedzie sie ewakuować,każdy jest lepszy.

Odpowiedz

64. ~Madoxxx
0

2011-11-25 16:38:27

Rewelacyjna jest ta seria "brytyjska" z cyklu reklam Plusa :)

Odpowiedz

63. toms
0

2011-11-22 22:52:00

61- cały Plus, to jedna wielka ściema. Współczuję tym, którzy są na niego skazani.

Odpowiedz

62. ~edek
0

2011-11-22 22:40:44

cd 61 oczywiście chodzi o pakiety internetowe te z "lejkiem" pozdro

Odpowiedz

61. ~edek
0

2011-11-22 22:37:32

czy te nowe pakiety od 7zł działają we wszystkich taryfach simplusa czy tylko w wyranych. Ja mam taryfę Nowy Simplus i po wpisaniu kodu otrzymuje info "Usługa chwilowo niedostępna" i tak już od 2 dni. Dodam że nie mam włączonych innych pakietów. Mam wrażenie że te pakiety to nie dla wszystkich w simplusie, więc pachnie ściemą

Odpowiedz

60. ~MAK
0

2011-11-21 22:38:23

haha i trzeba dalej tam ładować za 50 zł na 3miesiące? Michał Anioł z tego nowego właściciela - znaczy niezły rzeźbiarz :))

Odpowiedz

59. maciejnet
0

2011-11-21 19:16:03

Dokładnie DROŻYZNA! W Salonie Plusa nie chcieli mi wymienić karty na microsim. Dlatego nie zostałem z nimi dłużej. Nie to nie. Konkurencja (Play) wymienił mi kartę bezproblemowo i to za darmo.

Odpowiedz

58. ~GaduAirowiec
0

2011-11-21 15:23:53

Ad.57 te samoodnawiajace się pakiety co miesiąc, żadnych sensownych pakietów, tylko tanio do plusa:)sms po 18gr! drożyzna.

Odpowiedz

57. ~toms
0

2011-11-21 13:45:58

Nawet najlepsza reklama, nie zmieni dennej oferty, jaką bez wątpienia jest od dawna Simplus. Bardzo się dziwię strategom odpowiedzialnym za opracowywanie ofert, że próbują sprzedawać takie gnioty i liczą na naiwne społeczeństwo, które jest coraz mniej naiwne i nie da się dłużej robić w balona. Wnioski z lekcji Play nie zostały wyciągnięte ewidentnie.

Odpowiedz

56. marcel84
0

2011-11-21 13:42:09

@26: W Orange teraz jest też pakiet 300 MB (z lejkiem) za 9 zł. Tyle, że oferta dotyczy abo.

Odpowiedz

55. ~Słoneczny
0

2011-11-21 13:38:14

Reklama jak zwykle ciekawie zrobiona. Niestety pod względem oferty, plus ledwo co próbuje równać do pozostałych. W Polsce kryzysowej nikt na "prestiż" nie będzie się oglądał.

Odpowiedz

54. ~
0

2011-11-21 13:16:29

@37 co dokładnie masz na myśli? Analizowałeś ostatnio oferty wprowadzone przez Orange?- chociażby lejek na net czy wydłużona ważność konta? Osobiście cieszy mnie, że Plus wprowadza zmiany, bo odnoszę wrażenie, że dawno się u nich nic nie działo, a 7 zł za dostęp do neta to chyba nie jest zbyt wygórowana stawka? Miejmy nadzieję, że przed świętami pojawią się też jakieś urozmaicenia w pozostałych segmentach- np. biznes. Orange pod tym względem ostatnio dość prężnie działał, więc dobrze będzie te oferty porównać. Czas pokaże, ale jestem dobrej myśli.

Odpowiedz