DAJ CYNK

Nowa reklama Play - o tym jak łatwo jest przenieść numer

21.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10649

Ważne 0

0

Play rozpoczął kolejną kampanię reklamową promującą przenośność numerów.

Play rozpoczął kolejną kampanię reklamową promującą przenośność numerów.

Nawet nie poczujesz jak przeniesiemy ciebie i całą twoją rodzinę do Play - takim hasłem sieć zachęca użytkowników innych sieci do wybrania oferty Play.



Warto w tym miejscu przypomnieć, że procedury przenoszenia numerów do poszczególnych sieci komórkowych są identyczne i tak samo jak można "nie poczuć" przeniesienia do Play, tak i "nie poczujemy" przeniesienia do Ery, Orange czy Plusa. Szerzej o zeszłorocznych zmianach w MNP pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
142. adaxos
0

2010-10-01 00:16:20

ale kiepska reklama!

Odpowiedz

141. ~Qar
0

2010-09-30 18:28:56

To chyba była najszybciej się rozwijająca. Ciekawe czy tak łatwo przeniosą mój numer z play do innej sieci. Bo jak słyszę o kolejnej "rewelacji" w play to krew mnie zalewa. I głupio mi teraz że polecałem play znajomym. Choć jak to było rok czy dwa temu to było warto. Teraz nie polecę póki co nikomu

Odpowiedz

140. ~mirekb
0

2010-09-28 21:30:47

3mnp w ponad rok z plusa i raz z orange..nie żałuję bo na numerach wygladajacych jak w3 za 1 za2 było troche minut;=)pomijam fakt ze prefixy play mi sie nie podobają

Odpowiedz

139. Angemona
0

2010-09-28 09:37:31

mk: to wewnętrzne rozwiązanie Playa chroniące moim zdaniem przed wyłudzeniami. Niestety naciągaczy nie brakuje, szukają zwłaszcza punktów, na których pracuje nowy konsultant niewyczulony na takie sytuacje. Nie jest jednak problemem zwiększenie limitu, w przypadku firmy istniejącej dłużej niż rok jest to tylko formalność, a klient indywidualny musi przedstawić drugi dokument typu rachunek od innego operatora czy zaświadczenie o zatrudnieniu.

Odpowiedz

138. PLAY
0

2010-09-26 23:51:42

To nie patrz, każę Ci kto?

Odpowiedz

136. ~sumix
0

2010-09-26 20:51:10

Wcale nie jest tak prosto przenieść numer do Playa. Najtrudniej przejsc do PFresh. Nigdy nie mają starterów :(

Odpowiedz

135. ~mk
0

2010-09-25 11:00:27

Angemona: z czego wynika istnienie tego limitu, bo pierwsze słyszę żeby coś tak nielogicznego w ogóle istniało. To decyzja danego operatora, czy limit nakładany przez prawo?

Odpowiedz

134. Angemona
0

2010-09-24 09:09:28

hollmax: musiałeś trafić na jakiś niemrawy punkt lub doradcę biznesowego. Co prawda faktycznie początkowo limit wynosi 2 aktywacje i jest odnawiany po 105 dniach lecz w przypadku firm istniejących od dłuższego czasu limit jest rozszerzany bez problemu.

Odpowiedz

132. issa
0

2010-09-23 16:51:28

aaa , zwroc uwage , ze pisalem wczesniej i podawalem jako przyklad , ze Plus nalicza kare juz po jednym dniu , ale bylo to naprawde lata temu i ze mozna odkrecic to jedynie w Salonie Firmowym. Jestem pewny , ze dobrze zapamietalem i pisze to co mowil mi kolega. Zwroc takze uwage co napisal mi kolega z Salonu , wysylaja noty , umowa reaktywacyjna ktora mozna podpisac tylko raz , nie sa juz tak restrykcyjni... Widze , ze po prostu podalem przyklad ktory nie jest juz aktualny i zwracam honor Plusowi.

Odpowiedz

131. ~asior
0

2010-09-23 15:44:14

Przeniosłem się dzisiaj z simplusa do play fresh (sam proces przenosin ok) i od razu play powoduje że zaczynam tego żałować: Po pierwsze jakaś zapowiedź po braku połączenia, okazuje się że to ''notka sms'', trzeba szukać na goglach jak to *** wyłączyć żeby nie naciągać niewinnych ludzi. Dno! Po drugie poczta głosowa nie dała się w żaden sposób wyłączyć na play24 i kodem ##002# - dopiero zgłoszenie do obsługi play24 magicznie zadziałało. Jeżeli pójdzie tak dalej to wrócę do simplusa.

Odpowiedz

130. ~aaaa
0

2010-09-23 15:18:07

zaciekawił mnie wątek i rozległa wymiana zdań z issa... odnośnie umów reaktywacyjnych w mixplus. oczywiście jeżeli nie doładuje się konta połączenia wychodzące są blokowane(przychodzące działają normalnie), później przychodzi pismo z informacją do kiedy konto należy zasilić, jeżeli się tego nie zrobi po 2 miesiącach trzeba pojechać do salonu firmowego(ma się na to 57 dni od daty umieszczonej na piśmie). natomiast nie dotyczy to numeru abonamentowego, wtedy można zrobić to w każdym POS.

Odpowiedz

129. issa
0

2010-09-23 07:42:33

klf3am , nie namowisz mnie na rozwiniecie tematu tej osoby , jest to ktos bardzo wiarygodny i to powinno wystarczyc. Co do meritum , Twoje komentarze sa bardzo chaotyczne , troche ich nie rozumiem. Spierasz sie ze mna a jednoczesnie piszesz , ze przychodza do Ciebie ludzie podpisywac umowy reaktywacyjne. W jakich okolicznosciach sa one podpisywane , to jest nastepstwem czego sa one dokonywane , jakiegos pisma , blokady telefonu przez Plusa? Co jest w tym pismie (wczesniejszym) , ewentualnie jakie sa warunki umowy reaktywacyjnej umozliwiajace unikniecie kary , slucham. Skonsultuje to z moim kolega i sie zastanawiam w czym to jest sprzeczne z tym co napisalem powyzej.

Odpowiedz

128. ~hollymax
0

2010-09-22 20:46:30

a ja próbuje przenieść drugi numer firmowy do play, i dostaje informacje zwrotną, że pomiędzy przeniesieniami kolejnych numerów tego samego abonenta musi minąć 105 dni przerwy. Parodia. szczególnie, gdy firma ma 5 numerów podpisanym jednego dnia, to po skończeniu umowy dwuletniej przenosi jeden a ostatni po 525 dniach. czyli prawie dwa lata.. tragedia ? czy jak to nazwać ? co o tym myślicie ?

Odpowiedz

127. ~klf3am
0

2010-09-22 20:18:44

Issa: Nie wiem ile ta osoba pracuje w Plusie ale boję się pytać. Ja miesięcznie spisuję z klientami dużo takich umów reaktywacyjnych i chyba te info masz z nieba albo od pracownika POS...

Odpowiedz

126. ~
0

2010-09-22 11:46:06

@115, swoją drogą tylko Play prowadzi kampanię nakłaniajacą do przeniesienia numeru, więc ogół społeczeństwa może myśleć, że to ichniejszy wynalazek. Poza Play, informacje o bonusach za przeniesienie pojawiają się czasem w reklamach Tak Tak, ale podobne bonusy można dostać po prostu kupując starter na wolnym rynku. Jeszcze tylko Orange ma jakąś ofertę bonusów za przeniesienie - 120 zł w sieci, ale nie reklamują bonusu, bo w obliczu 200zł w sieci z TT i 60zł do wszystkich w Play, bonus w Orange nie wypada najlepiej.

Odpowiedz