DAJ CYNK

Nowa polskojęzyczna reklama Samsunga Galaxy S II [wideo]

13.10.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3442

Ważne 0

0

Samsung Polska rozpoczął emisję kolejnego spotu reklamowego topowego smartfonu Samsung I9100 Galaxy S II.

Samsung Polska rozpoczął emisję kolejnego spotu reklamowego topowego smartfonu Samsung I9100 Galaxy S II.

Galaxy S II to najbardziej zaawansowany smartfon firmy Samsung. Wyróżniają go szybki dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, innowacyjny wyświetlacz Super AMOLED Plus o przekątnej 4,3 cala, system operacyjny Android w wersji 2.3, udoskonalony interfejs użytkownika TouchWiz 4.0 oraz niezwykła smukłość (8,49mm).



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~radom
0

2011-12-30 16:09:28

do czego jest to LTE?? po porownaniu s2 z s2 hd lte nie wiedze dużej roznicy chyba tylko wyswietlacz ma wiekszy hd lte oraz szybszy procesor 1,50 prosze o odp :)

Odpowiedz

8. ~Labiel
0

2011-10-14 18:10:05

XXX a po co ci folia na szybkę skoro tam jest szkło gorilla - bardzo trzeba się postarać żeby zrobić tam jakąkolwiek ryskę.

Odpowiedz

7. ~
0

2011-10-13 17:10:36

hahaaa to ma byc nowa reklama? Ja juz ja widze w tv chyba ze 3 tygodnie. Wy to macie refleks.....

Odpowiedz

6. ~HD
1

2011-10-13 16:48:07

TA REKLAMA NIE JEST TAKA NOWA

Odpowiedz

5. ~XXX
0

2011-10-13 16:15:23

mam ;D ciekawy ... nie przeszkadza jakość tylnej klapki ... leciutki i funkcjonalny po zakupie etui i przyklejeniu folii na ekran niezniszczalny :D troszke sie grzał na poczatku teraz już daje rade internet szybki nawet bardzo ;D a to dla mnie najważniejsze słaba bateria bo 1650mAH to zamało stanowczo w asphalta tylko 3/4 godziny można grać przy korzystaniu z innych funkcji jużlepiej ... przy pełnym użytkowaniu 1,5 do 2 dni. w miare zdjęcia nawet niezłe Super amoled naprawde pięknie wygląda ... nie wiem czy bardziej warto niż coś ze stajkni htc bo ani titana ani innych 4''7 calowcó nie próbowałem mi wystarczy 4''3 ;D

Odpowiedz

4. ~
0

2011-10-13 14:53:15

A jest jakiś smartfon który ma wszystko różne czujniki, lte, wlan, nfc, wszystkie pasma, hdmi itd; ?

Odpowiedz

3. LuiN
-1

2011-10-13 14:36:40

1, przecież jest dostępna przelotka na HDMI - tak jak pisze adam - USB MHL.

Odpowiedz

2. ~adam
0

2011-10-13 14:26:09

to zaczekaj i kup sobie Samsung Galaxy S II HD LTE. Ma również TV-out przez USB MHL :-) Jedyne chyba czego nie ma, to transmitera fm. a szkoda. mało telefonów go ma.

Odpowiedz

1. ~
0

2011-10-13 14:16:49

Fajny ale bez HDMI i LTE.

Odpowiedz