DAJ CYNK

Nowa oferta POP w Idei

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 25603

Od 21.06.br. w sieci Idea dostępna jest nowa oferta prepaid - NOWY POP - w usłudze bezabonamentowej Idea POP. Oferta Nowy POP dostępna jest zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych użytkowników Idea POP.

Od 21.06.br. w sieci Idea dostępna jest nowa oferta prepaid - NOWY POP - w usłudze bezabonamentowej Idea POP. Oferta Nowy POP dostępna jest zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych użytkowników Idea POP.

Nowy POP to:
- najnowsza oferta Idei POP, zmieniająca podejście do taryf w kategorii ofert prepaid
- jedna, prosta stawka na połączenia w sieci Idea i poza nią oraz jedna stawka na SMSy
- sekundowe naliczanie od początku trwania rozmowy do wszystkich sieci
- najprostsza i najtańsza oferta telefonów na kartę

Obecnie w ofercie Nowy POP w Idei można rozmawiać już za 80 groszy z VAT (0,80 zł z VAT/min.) i to niezależnie do jakiej sieci dzwonimy. Niezależnie czy jest to sieć Idea, inni operatorzy komórkowi czy też sieci stacjonarne - użytkownik Nowego POPa zawsze płaci tylko 80 groszy! Koniec z podziałami: przed wykonaniem rozmowy, użytkownik Nowego POPa nie przejmuje się w jakiej sieci jest Twój rozmówca.

Teraz w Nowym POPie ma on naliczanie sekundowe od początku rozmowy do wszystkich sieci (sieć Idea + inne sieci komórkowe + sieci stacjonarne). Może tanio dzwonić, nawet jeśli ma do powiedzenia choćby jedno słowo i płaci dokładnie tyle za ile sekund rozmawia.

Jeśli użytkownik woli pisać SMSy niż dzwonić, to w nowej taryfie Idei POP może je pisać do woli - w Nowym POPie SMSy są za tylko 20 groszy z VAT (0,20 zł z VAT/SMS), niezależnie do jakiej sieci SMSujemy oraz czy SMSujemy dużo czy mało.

Jak zostać użytkownikiem Nowego POPa?
- Aby zostać użytkownikiem oferty Nowy POP wystarczy kupić dowolny zestaw startowy lub zestaw z telefonem Idea POP. Wszystkie zestawy aktywowane po 21.06.2004 r. działają w Nowym POPie.
- Natomiast jeżeli posiadamy już numer POPa (np. w taryfie Zrób To Sam), to od 21.06.br. można przejść do Nowego POPa. Przejście jest możliwe dla wszystkich użytkowników Idea POP oraz Idea Dla Każdego. Wystarczy wysłać SMSa o treści "Nowy POP" na numer 1133 - koszt jak za SMSa z Twoim planem taryfowym. Zmiana planu taryfowego nastąpi w ciągu 3 dni od daty przyjęcia zgłoszenia. UWAGA: po przejściu do Nowego POPa, użytkownicy nie będą mieli możliwości powrotu do poprzedniej taryfy!

W Idea POP dostępne są także inne nowe oferty: nowy starter - ´StartPOP Na Okrągło´, nowa usługa ´Wizytówka SMS´, specjalna promocja gier Java oraz MMS w Idea POP. Obecnie z oferty Idea POP korzysta ok. 3 mln użytkowników, którzy cenią sobie prostotę i elastyczność oferty (zwłaszcza taryfę Zrób To Sam, która została w marcu br. nagrodzona przez miesięcznik Mobile Internet - Złotym Aparatem), ogólnopolski zasięg sieci Idea oraz nowoczesne, innowacyjne usługi.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu