DAJ CYNK

Nowa oferta Play w poniedziałek

29.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21892

Ważne 14

16

Rzecznik Play na swoim blogu zapowiedział na poniedziałek, 2 czerwca, prezentację nowej oferty.

Rzecznik Play na swoim blogu zapowiedział na poniedziałek, 2 czerwca, prezentację nowej oferty.

Nie zostały podane żadne szczegóły. Za to w tytule jest" Zamieszamy?. Do redakcji nie dotarły też żadne przecieki.

Jakich nowości wy się spodziewacie?

Źródło tekstu: wl

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
154. ~
0

2014-06-20 20:00:23

"Do redakcji nie dotarły też żadne przecieki" Dotarły, dotarły, bo w przeciwnym razie nie publikowalibyście szczegółów tej oferty w chwili rozpoczęcia konferencji, czyli o 11:00 :-P

Odpowiedz

153. ~Dolnopłuk Wiesław
0

2014-06-03 07:25:56

Bo ludzie by chcieli za darmo dzwonić i mieć do tego najnowszy telefon.A firmy nie muszą mieć nic z tego.

Odpowiedz

152. ~Calm7
0

2014-06-02 20:46:50

151). Kakaowe-gacie, my liczymy na więcej, a nie mniej, a zwłaszcza po szumnych zapowiedziach.

Odpowiedz

151. ~Obsranemajty
0

2014-06-02 20:29:30

A po trzecie. Ludzie na co wy liczycie? Przecież w PL mamy jedne z najniższych cen w usługach kom. w UE! Porównajcie inne kraje.

Odpowiedz

150. ~Obsranemajty
0

2014-06-02 20:26:52

Zapomniałem dodać że w pierwszym moim abo za minutę w erze placiłem 2,79 zł netto...

Odpowiedz

149. ~Obsranemajty
0

2014-06-02 20:25:26

GDY wchodził Play to płaciłem w ereze 0,79gr za mniutę. Pamiętam program w tv z św. trójcą , byli ich przedstawiciele, trójca mówiła że w PL niżej niż 0,79 gr się nie da bo to będzie po niżej kosztów. PRZYSZEDŁ Play i zrobił 0,49. Były wyzwiska, oszczerstwa że dumping itp....Wszyscy zeszli do 0,49. Trochę minęło i Play wprowadził 0,29... Nie da się?

Odpowiedz

148. słoneczny
0

2014-06-01 18:40:31

Logiczna byłaby poprawa mixa bez telefonu i jednoczesne dalsze psucie prepaida. Karciarzy łatwiej namówić na umowę z doładowaniem niż z e-fakturą. Myślę że mix 30 ze stawką bazową 9 groszy jest realny. Nielimitowane do wszystkich sieci, raczej wątpliwe. Tyle gdybania...

Odpowiedz

147. ~
0

2014-06-01 18:08:02

karta dopiero byla i to juz max u nich. A abo u nich to tylko dla ... .

Odpowiedz

146. ~PLAY
-1

2014-06-01 17:58:27

TARYFA PLAY NEW NA KARTE OD 2 CZERWCASTAWKA 0,15SMS 0,053 NUMERY WSZYSTKICH SIECI ZA 0ZLAKTYWACJA 10,00

Odpowiedz

145. ~
0

2014-06-01 16:42:29

144, w play może i tyle teraz to kosztuje w plusie mam to za 17zł. W Orange za 25zł można to mieć. Fakt, że nie bezpośrednio ale takie ceny efektywnie są osiągalne. Nie ma się emocjonaować, bo później może być głęboki zawód

Odpowiedz

144. ~nord
0

2014-06-01 13:37:21

do 141, i co uważasz że to byłoby żle? teraz za to wszystko trzeba zapłacić 69 zł !!! i to dla abonentów lub z mnp z abonamentu od innego opa. więc byloby super !!!

Odpowiedz

142. ~
0

2014-06-01 10:20:02

ja się zastanawiam dlaczego wśród Was jest tyle pesymistów. Będzie co będzie. Jak będzie coś ciekawego to weźmie się play czy plusa - jeśli będzie kiepska oferta to zostanie się dalej przy nju 19zł na komórki...Dadzą coś taniego i fajnego to dobrze - nie dadzą to się ich ofert nie weźmie i tyle. Koniec i kropka. Jutro jest ich sądny dzień - warto do nich przejść czy też nie....

Odpowiedz

141. ~
0

2014-06-01 09:14:22

jeżeli te ceny miałyby być prawdziwe, to pewnie abonament za no limit w play za 19zł + teraz komponenty. Czyli pełny no limit za 41zł

Odpowiedz

140. hergar
0

2014-06-01 08:45:44

Tak też napisałem na forum play, że jeśli te ceny miałyby być prawdziwe, to prawdopodobnie będzie "opłata abonamentowa" o określonej wysokości 10-15 zł plus wybrane elementy, co da już realną cenę.

Odpowiedz

139. ~MANIAK
0

2014-06-01 08:02:43

Z uporem maniaka powtarzam zmienią MIXa!!!!

Odpowiedz