DAJ CYNK

Nowa oferta dla mikrofirm: Dobry biznes z Dialogiem

02.02.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1347

Ważne 0

0

Najniższa na rynku cena abonamentu telefonicznego (już od 35,67 zł) to podstawowy wyróżnik nowej oferty Dobry biznes z Dialogiem. 1. lutego Telefonia DIALOG poszerzyła ofertę dla klientów biznesowych korzystających z usług telefonicznych świadczonych na sieci TP.

Najniższa na rynku cena abonamentu telefonicznego (już od 35,67 zł) to podstawowy wyróżnik nowej oferty Dobry biznes z Dialogiem. 1. lutego Telefonia DIALOG poszerzyła ofertę dla klientów biznesowych korzystających z usług telefonicznych świadczonych na sieci TP.

W ramach nowej oferty Dialogu klient może wybierać spośród trzech profili taryfowych:

Taryfa Firmowa Podstawowa to obecnie najtańszy abonament na rynku. Stała miesięczna opłata abonamentowa to jedynie 35,67 zł. Taryfa adresowana jest głównie do osób, które nie mają na co dzień potrzeby wykonywania wielu połączeń i realizują przede wszystkim rozmowy przychodzące.

Taryfa Firmowa 300 minut plus to jedyna na polskim rynku taryfa z pakietem minutowym, która umożliwia wymianę 300 minut do sieci stacjonarnych na 100 minut do sieci komórkowych. Dodatkowo wszystkie niewykorzystane minuty w ramach abonamentu przechodzą na następny miesiąc i wykorzystywane są w pierwszej kolejności. Taryfa ta adresowana jest dla klientów, którzy dzwonią często, również do sieci komórkowych.

Z kolei Taryfa Firmowa 2100 minut jest skierowana do najbardziej wymagających klientów, wykonujących dużą liczbę rozmów wychodzących. W ramach abonamentu klienci otrzymują aż 2100 minut. Profil ten umożliwia wykonywanie połączeń stacjonarnych w cenie ok. 3 gr netto za minutę oraz 33 gr netto za minutę do wszystkich sieci komórkowych.

Plany taryfowe dostępne są w obu technologiach realizacji usług: tradycyjnych łączach analogowych oraz na cyfrowych liniach ISDN BRA.

Promocja Dobry biznes z Dialogiem jest skierowana do klientów biznesowych SOHO (mikrofirmy - ang. small office, home office) znajdujących się z zasięgu sieci TP. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci biznesowi Telefonii Dialog. Każdy klient przyłączający się do promocji może liczyć na rabat dotyczący opłaty instalacyjnej.

Źródło tekstu: Dialog

Komentarze
Zaloguj się
4. ~Typer
0

2011-02-07 10:33:20

35,67 to kwota brutto. Na innych portalach podają,że to 29 zł netto czyli faktycznie najtańszy abonament na Polskim rynku, bo netia ma to samo za 30 zł netto(29,90). ten 300 minut + kosztuje 45 zł netto, jak na 300 minut/100 komórkowych to dobra cenna. Gdzie znajdziesz taki abonament w sieciach komórkowych?

Odpowiedz

3. bzz
0

2011-02-02 11:51:15

Taryfa firmowa podstawowa za JEDYNE 35,67 (śmieszne). A reszta taryf jest tak rewelacyjna, że nie podaje się nawet ceny.

Odpowiedz

-1

2011-02-02 11:13:49

A Orange? Abonament dla biznesu za 31 zł i w nim 83 minuty wymienne na 21 min na kom. Orange. No chyba to jest tańsze. Poza tym Dialog jest słynny z tego, ze najpierw potrafi dać abonament za 17,50 a po pół roku podwyżka na 35 zł. Nie ma już tej oferty, ale wielu klientów indywidualnych dało się zrobić w konia. Co do VoIPa - rzeczywiście to jest najtańsza opcja, albo PLAY bez limitu na stacjonarne.

Odpowiedz

1. ~Abenader
0

2011-02-02 10:45:17

TYLKO VOIP. Szczególnie dla firm. Sam z tego korzystam, nie napiszę z jakiej platformy (bo to nie miejsce na reklamy), ale moje firmowe telefony, faksy - są na platformie VOIP. Abonament oscyluje w granicach 20 PLN za wszystkie numery, a numerów telefonicznych można mieć sporo na takiej platformie. Wystarczy mieć dobre łącze internetowe do firmy i niepotrzebne żadne kabelki telefoniczne. Nie wspomnę już o tym, że rozmowy międzynarodowe tanie , wgląd w billing - on line. Gdy się prowadzi biznes międzynarodowy (vide mój host), w grę wchodzi tylko VOIP !!!

Odpowiedz