DAJ CYNK

Nowa Nokia C5 z nowej serii C

02.03.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 36432

Ważne 0

0

Nokia zaprezentowała nową linię C (Cseries), która zoptymalizowana jest pod katem sieci społecznościowych i dzielenia się informacjami oraz plikami z przyjaciółmi. Pierwszym przedstawicielem serii C jest Nokia C5.

Nokia zaprezentowała nową linię C (Cseries), która zoptymalizowana jest pod katem sieci społecznościowych i dzielenia się informacjami oraz plikami z przyjaciółmi. Pierwszym przedstawicielem serii C jest Nokia C5.

Nokia C5 jest smartfonem o jednobryłowej konstrukcji, który pracuje pod kontrolą systemu Symbian 9.3 S60 3rd Edition FP2. Wyposażono go w niedotykowy ekran o przekątnej 2,2 cali i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 3,2 Mpx.

Łączność ze światem ma być możliwa przy wykorzystaniu technologii HSDPA oraz HSUPA. Nie zabraknie tutaj także modułu AGPS, gniazda na karty pamięci microSD oraz wejścia JACK 3,5 mm. Całości dopełni 50 MB pamięci wewnętrznej.

Telefon zapewnia dostęp do serwisów społecznościowych takich jak Facebook, MySpace, do serwisów Ovi, a także innych np. Flickr czy YouTube. Na ekranie można ustawić swoje ulubione kontakty oraz powiązać je z serwisem Facebook, tak aby być cały czas w kontakcie. Z przyjaciółmi można także dzielić się także swoim położeniem , wykorzystując wbudowany GPS oraz dostępne Ovi Maps

Nokia C5 dostępna ma być w drugim kwartale w orientacyjnej cenie 135 euro (bez podatków i dopłat).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~loloj
0

2011-02-12 14:51:15

skonfiguruj telefon

Odpowiedz

33. ~Zołza
0

2011-01-09 20:08:22

Dlaczego nie mogę edytować kontaktów w mojej c - piątce?

Odpowiedz

32. ~doza
0

2010-12-17 20:21:46

witam zakupiłam dzis nokie c5 i nie chcą się wysyłaś smsy, ja mogę odbierac ale nie mogę wysyłać (dzwonic i odbierać też mogę) w czym tkwi problem? co mogłam źle zaznaczyć?

Odpowiedz

31. ~Tomek
0

2010-09-24 18:35:31

jak ktoś potrzebuje telefon tylko do rozmów, to niech się nie mądruje tylko kupi np. "EMPORIĘ"

Odpowiedz

30. ~szuflada
0

2010-09-01 20:48:17

Powiem tyle-ta Nokia to made in Hungary. Jakosci tam nie zobaczycie.

Odpowiedz

29. ~
0

2010-08-22 09:08:01

ponieważ zamierzam kupić telefon proszę o informacje: jak z zasięgiem, czy ma wyraźnie słabszy, częsciej szuka sieći, gubi w trakcie rozmowy (tak jest w SE Elm i N6303)? Jak z SMS-ami pisanymi ze słownikiem T9, czy po 70-ciu znakach tworzy drugiego sms-a? Co do wypowiedzi Vilassssa, to ja kupuję telefon do rozmów i sms-ów, a nie dla fukcji dodatkowych: przy nawigacji akumulator wyczerpie sie nim dojdziesz na miejsce; przeszkadza dźwięk migawki - przecież jest symbian, można wgrać program. Ale nie martw się, tel. ma alarm wibracyjny - podaruj go kobiecie...

Odpowiedz

28. ~berta
0

2010-08-20 18:57:16

nie ma buziek graficzny w sms?czy mma zmienione ustawienia?

Odpowiedz

27. ~Adam
0

2010-08-19 20:29:15

O ile dobrze pamiętam,to zmiane rozdzielczości zdjęć można było znaleźć gdzieś w ustawieniach wiadomości,poza tym polecam zajżeć na jakieś forum o symbianie - można się wielu ciekawych rzeczach dowiedzieć,o których nie przeczytacie w instrukcji obsługi :)

Odpowiedz

26. ~vilasssss
0

2010-07-26 23:13:44

czesc chciałem go odradzić mam go pare dni i po paru dniach ... żałuje, że nie moge zwrócić kupowałem go napalony na "tani GPS" + myślałem, że w roku 2010 to komórkowe aparaty nie są złe (miałem wcześniej Nokie 6020, SE K550i) i co ? i GPS dla jakiego go wziąłem... bez użyteczny w mieście, wogóle nie widzi satelit, czasem od święta na jakiejś pustej przestrzeni łaskawie złapie więc.. niestety do kitu kolejne - zdjęcia tragedia, na dodatek NIE DA SIE wyłączyć dżwięku, więc... nie zrobi sie zdjęcia cicho po tajniacku przecież jak chce by wszyscy widzieli , że robie zdjęcie - to biore lustrzanke, po co mi aparat który słyszą 10 metrów dalej ??????? na dodatek nie pyta o możliwość zmniejszenia zdjęcia do 640*480 jak robił to SE przy tworzeniu MMSa przez to nie można wysłać MMSa do osoby co ma starszy aparat i nie odbiera zdjęć większych niż VGA (640*480) porażka żałuje, że go wziąłem a nie jakiś SE, dziś wybrałbym inaczej, ale już szans zwrotu nie mam :( szkoda, że nie miałem wcześniej możliwości wypróbować wszelkie niuanse bo brałem go jako "tani kieszonkowy GPS" a okazało sie, że "ciągle nie widzi satelit w Warszawie" no chyba, że postoje 15 minut kręcąc sie po pagórku na Polu Mokotowskim tam mi łapie, ale niby co ma robić zagubiony turysta np. w obcym mieście ? wchodzić na dach wieżowca by mu GPS złapał ??? albo śpieszysz sie na rozmowe o prace, odpalasz GPS jak dojść i ... se możesz godzine stać porażka , odradzam, po 2 dniach

Odpowiedz

25. ~szaza/monia
0

2010-07-17 13:31:17

mogla by miec czujnik swiatla i wskaznik powiadamiania(diode) no i ten czarny wyswietlacz.. nie widac godziny!! tel czsto sie sam wylacza.. eh.. jednak za taka kase nie ma lepszej nokii;)

Odpowiedz

24. ~SIema eniu
0

2010-06-26 14:20:56

mam ta nokie i jak narazie nie mam do niej zastrzeżeń.. Może wygląd ma i niezaładny ale system i jej gadzety są niezłe:) Nadal niemoge rozszyfrowac niektórych ustawien, ale z biegiem czasu ja ogarne:)

Odpowiedz

23. ~
0

2010-06-23 13:04:55

ja mam tą nokię od tygodnia i ogólnie jestem zadowolona, ale mam pytanie - czy coś świeci jak sa np nieodebrane połączenia, albo sms?? bo u mnie to ciągle jest czarny wyświetlacz i dopoki go nie wezmę do ręki i go nie odblokuje to nie daje żadnego znaku.... czy to się jakoś zmienia w ustawieniach czy każdy tak ma??

Odpowiedz

22. ~...
0

2010-06-22 18:16:21

hmm .. mam telefon od 1 dnia. No tak. Te nieodebrane połączenia są dosyć denerwujące. Ale czy ja wiem. Telefon działa bardzo dobrze. Nawigacja wspaniała , a do tego darmowa. ;). Ładny telefon. Wzbudza u innych zainteresowanie ;D. Jestem zadowolona z tego zakupu.

Odpowiedz

21. ~majster
0

2010-05-17 19:56:09

mapy z OVI maps można sobie ściągnąć na PC przesłać przez USB na telefon, nie trzeba ich ściągać na telefonie.

Odpowiedz

20. ~
0

2010-05-14 10:40:53

kilka slow na temat GPSa w tej nokii: wszystko ladnie pieknie ale to jakas sciema.. za kazdym razem tel laczy sie ze stona nokii,ktora idostepnia mape.. wiec te reklamy o bezplatnej nawigacji w nokii sa bez sensu.. zreszta malym drukiem napisali" transmisja danych wg stawki operatora" ale nie powiem fajny bajer,bo mozna sprawdzic aktualna pogode w konkretnym miescie,imprezy.. teraz o baterii: 5ty dzien od ladowania a bateria jeszcze na 3 kreski wiec 7 dni potrzyma na luzie:) jesli chpodzi o oprogramowanie to nic narazie sie nie zawiesza tylko czasem tel pokazuje dodatkowe nieodebrane polaczenie w postaci numeru a nie kontaktu.. czyli jakby dwa takie same polaczenia minuta po minucie.. jesli chodzi o wytrzymalosc to mimo ze tel mam niecaly tydzien juz zaliczyl ostry upadek na beton;( ale dziala jak przed:) co mnie wkurza.. to ze nie mozna wylaczyc trybu uspienia.. zeby na wyswietlaczu pokazywala sie data i godzina.. ale moze to celowe dziaqlnie producenta zeby bateria dluzej trzymala:)

Odpowiedz