DAJ CYNK

Nowa Formuła Smartfon Unlimited w Play

14.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9036

Ważne 8

14

Play startuje z nową Formułą Smartfon Unlimited w opcji bez telefonu oraz oferuje specjalne ceny smartfonów w ofercie terminalowej.

Play startuje z nową Formułą Smartfon Unlimited w opcji bez telefonu oraz oferuje specjalne ceny smartfonów w ofercie terminalowej.

Od 15 października klienci Play mogą skorzystać z Formuły Smartfon Unlimited. W opcji bez telefonu sieć oferuje nielimitowane połączenia na krajowe numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowane GB. W ofercie nie będą dostępne rozmowy, ani pakiet danych w roamingu.

W opcji z telefonem dostępne będą następujące modele:


Dodatkowo jak informuje rzecznik Play Marcin Gruszka, iPhone 6s będzie dostępny za złotówkę w abonamencie poniżej 200 zł.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
30. ~
0

2015-10-15 12:54:37

Formuła Smartfon bez telefonu - made my day. A swoją drogą czekam na wypływające haczyki jak to w Play bywa

Odpowiedz

29. ~zawiedziony
-1

2015-10-15 12:23:32

sprawdziłem dzis tzw nowe oferty Play tzn smartfon unlimited tylko sim - nic sie nie zmieniło a więc ....kicha!!! bardzo poważnie zaczynam myslec o przeniesieniu się do VM

Odpowiedz

-3

2015-10-15 11:10:08

23). Chyba jakieś bajki opowiadasz...

Odpowiedz

27. ~akcja
2

2015-10-15 10:44:46

@20 - jaka podwyżka jak cenę masz taką samą? Możesz wybrać dotychczasową opcję (7 GB i pakiet roamingu) lub nową (nielimitowane GB).

Odpowiedz

26. ~akcja
2

2015-10-15 10:43:23

@12, @17 - ano formuła SMARTFON unlimited tylko SIM, bo oferta idealnie skrojona na smartfona. Możecie mieć własne :P

Odpowiedz

25. ~tajne
2

2015-10-15 10:10:36

nie, 24 m-c

Odpowiedz

-3

2015-10-15 10:07:22

23). abonament 36 miesięcy..?

Odpowiedz

23. ~tajne
1

2015-10-15 09:59:29

iphone 6s jest za 1 zł w abo za 150 zł i wszystko no limit :D

Odpowiedz

22. arasel
4

2015-10-14 22:33:16

@21 Rzeczywiście, w głowie się nie mieści, że wprowadzili nową ofertę bez uprzedniej konsultacji z Tobą.

Odpowiedz

21. ~_Ryszard_
-1

2015-10-14 22:21:11

Oczywiście ledwo podpisałem umowę i kupiłem G3, który był na wyprzedaży i podobno były ostatnie sztuki, to teraz mają nową, lepszą promocję i nagle pełno telefonów do tej promocji. Play nie przestaje mnie denerwować. Najpierw żadnej sensownej oferty na przedłużenie, wczoraj przysłali fakturę z nowym abo i oczywiście muszę reklamacje pisać, bo się pomylili, a teraz jeszcze to.

Odpowiedz

20. ~mm
-1

2015-10-14 22:01:40

Podwyżka abo bez telefonu. Na kartę jakby taniej (nie mówiąc o promocjach za doładowanie na stronie Playa)... Dziwne to czasy...

Odpowiedz

19. ~Mk
-2

2015-10-14 21:56:08

Co to jest oferta terminałowa ????Fajny artykuł tylko Ci cen brakło ,jak ktoś może wrzucać takie postyNapiszcie od razu post sponsorowany przez PLAY.

Odpowiedz

18. ~rrrr
-2

2015-10-14 21:39:56

Orson nie żebym coś do ciebie miał, ale twoje newsy są naprawdę charakterystyczne - "W ofercie nie będą dostępne rozmowy, ani pakiet danych w roamingu." - Oni tam w telepolis to zatrudnili ciebie, aby dostać dotacje z PFRON-u ?

Odpowiedz

17. ~klimass
-1

2015-10-14 21:35:49

Formula Smartfon bez telefonu :D

Odpowiedz

16. ~black
2

2015-10-14 21:25:30

@15 nie do końca standard. standardem jest 1,2,5GB.. tu mamy 10Gb + unlimited na fajnym lejku z tetheringiem na każdym zasięgu w Polsce.

Odpowiedz