DAJ CYNK

Nowa aktywacja w Erze - 100 zł na TakTaka

24.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4470

Ważne 0

0

Od dziś do końca czerwca, w ramach promocji, posiadacze TakTaka mogą uzyskać 100-złotowe doładowanie za zakup aktywacji z palety najnowszych taryf Rodzina.

Od dziś do końca czerwca, w ramach promocji, posiadacze TakTaka mogą uzyskać 100-złotowe doładowanie za zakup aktywacji z palety najnowszych taryf Rodzina.

Doładowanie nie przedłuża ważności konta, ale można je wykorzystać na dowolne usługi. Aby je otrzymać, należy podać numer telefonu TakTak podczas zakupu aktywacji, a następnie w ciągu 7 dni z nowej aktywacji wysłać SMS-a pod darmowy numer 80004, w treści podając numer nowej aktywacji.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
39. Lorrine
0

2010-05-31 12:52:31

@dymek Nie twierdzę, że mnie kiedyś nie obejdzie :-) U mnie jednak jakoś nowości i wszelakie "standardy" przyjmują się dłużej. Nie czuję potrzeby posiadania internetu w telefonie, zresztą mam taki średni telefon, że nie miałabym fun''u z korzystania z tego. Pewnie jeszcze się przekonam :)

Odpowiedz

38. WitekT
0

2010-05-30 10:47:06

znawca: poprawione, dzięki! :-)

Odpowiedz

37. ~znawca
0

2010-05-30 10:03:49

@36. Może troch więcej konstruktywizmu w komentarzu? Faktycznie masz częściowo racje. Witku popraw: w treści SMS''a na numer 80004 należy podać numer telefonu z nowej aktywacji! W punkcie 2.3 regulaminu: "dziewięciocyfrowy numer nowego telefonu zakupionego w czasie trwania Oferty Promocyjnej". Poza tym nie jestem pewny, czy środki te wpływają na konto główne, czy jedynie bonusowe. Niestety, ale Era idzie w ślady Plusa i ich regulaminy promocji stają się tak samo nieczytelne (dwuznaczne).

Odpowiedz

36. ~
0

2010-05-30 09:38:03

Drogie TELEPOLIS przeczytajcie sobie jeszcze raz regulamin bo wypisujecie głupoty!!!

Odpowiedz

35. ~dymek
0

2010-05-28 15:45:00

@34, nigdy nie mów nigdy, bo założę się że kiedyś będziesz korzystać. Internet to przyszłość a za 9zł w Tak Taku to dobry układ, nie trzeba nic dodatkowo płacić bo włącza się lejek.

Odpowiedz

34. Lorrine
0

2010-05-28 14:39:16

Jakby nie patrzeć to dodatkowa kasa. Wewnątrzsieciowych w pakiecie wręcz nie da się wykorzystać, a internet to była chyba ostatnia hała w ofercie TT. Nigdy nie używałam zresztą i teraz tez nie mam zamiaru, ale zlikwidowali duży mankament oferty. To plus.

Odpowiedz

33. pablo_79
0

2010-05-27 18:50:31

terminy ważności konta się sumują, więc na pewno łatwiej jest o długi termin ważności w TT, niż w Plusie czy Orange. Ale fakt- wewnątrzsieciowe prawie bez limitu to 12 zł/miesiąc (2X1000 minut po 6zł) i do tego internet bez limitu za 9zł. Hot bardzo się rozbudował.

Odpowiedz

32. Lorrine
0

2010-05-27 18:21:24

Na raty po trochę przy każdym doładowaniu :-) Robisz doładowania z początku tylko dla przedłużenia i możesz więcej pogadać niż byś gadał normalnie.

Odpowiedz

31. ~impassive
0

2010-05-26 23:48:40

Tylko jak to potem wygadać...?

Odpowiedz

30. pablo_79
0

2010-05-26 22:41:38

Bonus dla wybranych, ale 100 zł to 100zł na wszystkie usługi. Sam bym nie pogardził taką sumką na koncie TT.

Odpowiedz

29. Lorrine
0

2010-05-26 21:35:59

Tak. Byćmoże wówczas zdecyduje się na tę ofertę akurat, a nie inną. Takie marchewy to niezłe wabiki i faktycznie mogą ściągać klientelę.

Odpowiedz

28. forumiak
0

2010-05-26 12:35:15

Chętni się znajdą. Promocja oczywiście nie zachęci bezpośrednio do podpisania umowy, ale jeśli ktoś miał w planach podpisanie umowy abonamentowej to teraz będzie jeszcze bardziej zmotywowany. 100 złotych na wszystkie usługi na drodze nie leży, prawda?

Odpowiedz

27. ~wibra
0

2010-05-24 23:00:18

Na pewno sie znajda chetni...

Odpowiedz

26. ~
1

2010-05-24 19:58:42

Lepsze to niz nic ale dla samego bonusu chyba nikt nie wezmie abo, które sa malo atrakcyjne. Dzisiaj jak ktos wyklucza polaczenia do Play z abonamentu, to dla mnie taka oferta nie istnieje.

Odpowiedz

25. ~Antek
1

2010-05-24 17:59:10

W sumie nieźle. To że nie wydłużają to nie ważne i tak się wszystko sumuje i później doładowując się wydłuży. 100zł na wydanie wg swojego uznania do dobry prezent. W Orange zaraz byłaby * że tylko po sieci Orange ;)

Odpowiedz