DAJ CYNK

Nokia zamyka usługę Ovi Share

14.05.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2009

Ważne 0

0

30. maja Nokia zamknie usługę Ovi Share, która służy do dzielenia się treściami, m.in. zdjęciami i materiałami wideo.

30. maja Nokia zamknie usługę Ovi Share, która służy do dzielenia się treściami, m.in. zdjęciami i materiałami wideo.

Proces zamykania usługi już się rozpoczął - od 13. marca użytkownicy nie mogą dzielić się nowymi treściami. Kolejny etap nastąpi 30. maja, który będzie ostatnim dniem kiedy można pobrać kopie przechowywanych na serwerach Nokii danych. Od 31. maja nie będzie już możliwości dostępu do swojego konta.

Aby wykonać kopię danych z usługi Ovi Share, należy zalogować się na swoje konto i z ekranu głównego wybrać opcję pobrania wszystkich danych. Dane zostaną pobrane w paczce z rozszerzeniem .ZIP, a jej wielkość wyświetlona będzie przed pobraniem.

Źródło tekstu: Nokia Conversations

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Marcin
0

2012-05-15 14:39:21

8. To musiałes trafic na wadliwą E52 Zdecydowana większość uzytkowników tego modelu go bardzo chwali. P>S Jak nauczyłeś sie trollować na forach to powinienes tez umieć zaktualizować oprogramowanie w Noki bo to jest bardzo proste i rozwiązało by twoje problemy z telefonem

Odpowiedz

18. ~
0

2012-05-15 13:51:44

@16 dokładnie, ty też się zamknij. Ja uwielbiam Nokię, mam też e52 i ani razu nie miałem z nią problemu, do @12 -może po prostu nie potrafisz Nokii obsługiwać. Nokia odpuściak? Jedyny w podobie solidny to Iphone reszta to odpuściaki do kupy z zabawkowym androidem.

Odpowiedz

16. ~
-1

2012-05-15 12:18:00

No i niech się Nokia cała zamknie, jej czasy już minęły.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-05-15 10:58:13

Nokia to kiedyś była solidność, pamiętacie pewnie te stare nokie, które nie miały wielu bajerów, a za to dobrze trzymały zasięg i były wytrzymałe.

Odpowiedz

14. ~pupak
0

2012-05-15 10:51:46

zalosni jestescie ;-)

Odpowiedz

13. ~lol wut
0

2012-05-15 09:09:06

nokla lepsza od nokii ;] kumaci wiedza o co chodzi.

Odpowiedz

12. ~
0

2012-05-15 04:49:35

kolego nokii przerobilem w zyciu mase. Takiej tandety jaka teraz wypuszczaja to poprostu wstyd wziasc do reki. Nie potrzebna mi zabawka. Zapewniam Cie ze wyroslem z tego. Potrzebny mi konkretny telefon a nie brelok w kieszeni. Nokia przypomina mi teraz odpustowe zabawki. Wylaczajacy,zwieszajacy sie telefon samoczynnie zmieniajacy dzwonki. Nie tylko e52 tak miala. Wiekszosc ich odpustowyxh zabawek tak ma. odkad zmienilem fona na innej firmy nie mam problemow. I nie potrzebna mi zavawka podkreslam a telefon aby odebrac rozmowe i zawrzec kontrakt. Nokia dla mnie to dno i producent jadacy tylko na opinii. Tyle w temacie.

Odpowiedz

11. ~
1

2012-05-14 23:25:23

No tak, ktoś trafił felerną e52 i już psy wiesza na symbianie... A e52 to jedyny fon Nokii? Nie ma udanych fonów? No tak, co ja pitolę, przecież Nokia produkuje tylko e52...

Odpowiedz

10. ~mimi
0

2012-05-14 22:52:16

@8 mow za siebie. Ja nie chce androida, wole symbiana. Jest zajefajny system. Windows mnie nie przekonuje wiec odpada. Dopoki beda nokie z symbianem tak bede je kupowal. I nie ze nie mialem kontaktu z andkiem, otoz mam i to na codzien z nieszczesnym tel sluzbowym jakim jest htc. wiec to co siedzi w andku i to jak dziala to jest porazka. A ze Ty potrzebujesz zabawki/konsoli itp to andek jak najbardziej wkleja sie w Twoj umysl. I niby linux. Zamkniety linux. Ta, blizej mu do np windy niz typowego linuxa. Dobry mobilny linux? Nokia N9 z meego.

Odpowiedz

9. Rogi
0

2012-05-14 19:20:40

@8 Trochę racji masz. Nokia nie chce mnie to i ja nie chcę Nokii.

Odpowiedz

8. ~
-1

2012-05-14 18:53:18

nokua to totalne dno. Ostatni moj telefon od nich to e52. W zyciu nie mialem tylu oroblemow z telefonem. Restarty, samoczynna zmiana tapety,samo przestawianie sie dzwonka,zwiechy,aparat to jakies nieporozumienie. Od tamtej pory bye bye nokia. Microsoft stacza nokie na dno. Mysle ze kwestia kilku lat a nokia bedzie nisziwym producentem fonow. Ratunek ? Android . Nie mozna jechac w kolko na opinii. Ludzie w Polsce chwala nokie. Dlaczego ? W czasach gdy nokia byla dobra czyli kilka lat temu nie miala w Polsce konkurencji. Byly jakies firmy ale bateria w ich fonach trzymala max dobe a menu bylo skomplikowane. Nokia byla prosta i miala dobra baterie. Od tamtej pory konkurencja mocno poszla do przodu a nokia spi i jedzie na opinii. Ludzie chca android a nokia wymusza Windows. Nie zal mi takiej firmy co wie ode mnie lepiej co jest lepsze. Wiec kij ci w oko nokio - zdychaj.

Odpowiedz

7. ~xpat
0

2012-05-14 18:31:28

ci co daja te glupie komentarze to chyba lataja po wszystkich stronach internetowych i pisza caly czas te same komentarze tak jak o tych gumowcach. ze im sie tak chce

Odpowiedz

6. bledos
0

2012-05-14 14:18:52

4- ja jeszcze utrzymałem 25, ale rzutem na taśmę, bo kilka dni wcześniej założyłem konto.

Odpowiedz

5. ~Bob
1

2012-05-14 14:14:14

@2 Nie zdjąłeś gumowców, a głos zabierasz ...

Odpowiedz

4. mikkel
0

2012-05-14 13:53:21

@1 SkyDrive też już powoli idzie w odstawkę, zmniejszyli limit z 25GB do 7GB.

Odpowiedz