DAJ CYNK

Nokia X5 - oficjalne informacje

14.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Na dziesiątej już imprezie z cyklu Nokia Connection, zorganizowanej w tym roku w Singapurze, firma Nokia zaprezentowała dwa nowe urządzenia: Nokia X5 oraz Nokia X6 8GB.

Na dziesiątej już imprezie z cyklu Nokia Connection, zorganizowanej w tym roku w Singapurze, firma Nokia zaprezentowała dwa nowe urządzenia: Nokia X5 oraz Nokia X6 8GB.

Zaprezentowana podczas Nokia Connection Nokia X5 z klawiaturą QWERTY i kwadratową rozsuwaną obudową to urządzenie dedykowane młodym użytkownikom. Nowy muzyczny model firmy pozwala na łatwe i szybkie przesyłanie wiadomości, stałą obecność w ulubionych serwisach społecznościowych, korzystanie z gier i aplikacji oraz wygodne słuchanie muzyki.

Do ulubionych kontaktów, wiadomości e-mail oraz witryn społecznościowych użytkownik może przejść bezpośrednio z ekranu głównego. Dzięki temu wysyłanie wiadomości oraz aktualizacja statusów są wyjątkowo proste. Nokia X5 potrafi zaciekawić rozrywkową funkcją "Niespodzianka" - po zakręceniu telefonem podczas słuchania muzyki urządzenie odtworzy losowo wybrany utwór. Na wybranych rynkach urządzenie będzie dostępne z Comes With Music - usługą oferującą nieograniczony dostęp muzyki w Nokia Music Store. Na naszą muzykę dostajemy kartę pamięci o pojemności 2 GB, którą w razie potrzeby wymienić możemy na nośnik o pojemności maksymalnie 32 GB.

Telefon w szerokiej gamie kolorów trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2010 roku. Jego szacunkowa cena detaliczna wyniesie 165 euro, bez uwzględnienia podatków i dopłat. Zdjęcia i film pokazujący działanie telefonu znaleźć można pod tym adresem.Drugim zapowiedzianym dzisiaj urządzeniem jest Nokia X6 w wariancie z wbudowanymi 8 GB pamięci wewnętrznej (kolejne odchudzanie po wersjach 32 i 16 GB). Telefon trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2010 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 225 euro, bez uwzględnienia podatków i dopłat.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia X5 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonuNokia X6 w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się