DAJ CYNK

Nokia Sushi złapana na zdjęciach

09.12.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nowego modelu Nokii - X7-00 - o kodowej nazwie Sushi. Według wciąż niepotwierdzonych informacji pojawi się ona zarówno w Stanach, jak i w Europie.

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nowego modelu Nokii - X7-00 - o kodowej nazwie Sushi. Według wciąż niepotwierdzonych informacji pojawi się ona zarówno w Stanach, jak i w Europie.X7-00 wyposażona będzie najprawdopodobniej w ekran AMOLED o przekątnej 4 cali. Nie wiadomo dokładnie jakie parametry zaoferuje wbudowany aparat, jednak zdjęcia wskazują na to, że może to być 8 Mpix ze stałym fokusem i podwójną diodą LED.

Nie wiadomo również ile głośników posiadać będzie najnowszy model Nokii. Chociaż na jego obudowie znajdują się cztery siateczki przypominające osłony głośników, to niektóre źródła podają, że na wyposażeniu X7-00 będą ich zaledwie dwie sztuki.

W posiadanie przedpremierowego egzemplarza X7-00 wszedł Eldar Murtazin, redaktor naczelny serwisu Mobile-Review. Twierdzi on, że co prawda sprzętowo telefon ten jest ciekawy, jednak całość burzy znajdujący się w nim system operacyjny - Symbian^3.

Źródło tekstu: GSM Arena, wł

Komentarze
Zaloguj się