DAJ CYNK

Nokia stawia konkurentów do pionu

05.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10340

Ważne 4

5

Nokia z przytupem przedstawiła nowe smartfony, wykorzystując do tego popularność Gwiezdnych Wojen i święto "May the 4th be with you".

Nokia z przytupem przedstawiła cztery nadchodzące urządzenia sygnowane tą marką, wykorzystując do tego popularność Gwiezdnych Wojen i święto "May the 4th be with you".

Reaktywowana Nokia 3310 oraz zupełnie nowe smartfony Nokia 3, Nokia 5 i Nokia 6, bo o nich właśnie jest mowa, stały się głównymi bohaterami przygotowanego przez Nokię krótkiego filmu, wyglądającego jak zwiastun któregoś z epizodów gwiezdnej sagi. Znawcy serii bez problemu rozpoznają w Nokii 6 nowe wcielenie Dartha Vadera, a to za sprawą słynnych słów, które ów czarny charakter wypowiedział podczas walki z Lukiem Skywalkerem: "I am your father" (jestem twoim ojcem). Tekst ten natychmiast przebija Nokia 3310, twierdząc że jest ojcem wszystkich. Nieco dodatkowego humoru daje nowoczesne wydanie Chewbacci, czmychającego z kadru.

Zgodnie z informacją zamieszczoną na oficjalnym profilu twitterowym Nokii, globalna sprzedaż nowych smartfonów ma się rozpocząć w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.


Wiele osób zapewne ucieszy się z tego, że już wkrótce będą mogli nabyć nowe urządzenia z legendarną nazwą na obudowie. Niektórzy, podobnie jak autor tych słów, będą jednak nadal wypatrywać na horyzoncie Nokii 9, która może skutecznie powalczyć o prym wśród flagowców.Zobacz: Smartfony Nokii wracają na polski rynek. Będą w Play
Zobacz: MWC2017: Nowe Nokie z Androidem
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 3310 (2017) w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 3 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 5 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6 w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu