DAJ CYNK

Nokia pojawi się na MWC 2017

17.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5601

Ważne 7

1

Nokia oficjalnie potwierdziła obecność na targach Mobile World Congress 2017. Firmę będzie reprezentować prezes Rajeev Suri.

Nokia oficjalnie potwierdziła obecność na targach Mobile World Congress 2017. Firmę będzie reprezentować prezes Rajeev Suri.

Oficjalna zapowiedź Nokii kłóci się z dotychczasowymi doniesieniami o prezentacji nowych urządzeń jeszcze w 2016 roku, ale cały czas jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Zagraniczne portale zgodnie przyznają, że wystąpienie prezesa Nokii podczas wydarzenia Keynote 2017 będzie dyskusją na temat aktualnych trendów w branży, a nie prezentacją nowych urządzeń.

Dotychczasowe doniesienia mówią, że Nokia obecnie pracuje nad trzema urządzeniami - tabletem D1C, smartfonem ze średniej półki i mocno wyposażonym smartfonem, który ma być nowym flagowym produktem firmy.

Źródło tekstu: Nokia; wł

Tagi: MWC2017 nokia
Komentarze
Zaloguj się
27. ~olo
0

2016-10-18 10:01:52

czekam na Nokię, napewno zakupię :-)

Odpowiedz

26. ~Timbombajlełkę na kartełkę
1

2016-10-18 08:22:14

Jak nokia, to tylko symbian z czasów noki n76 xoxox xdxdxd

Odpowiedz

25. ~Partyzant
0

2016-10-17 20:51:34

Z za drogimi flagowcami to niech Se dadzą spokój.Niech klepią zwykłe telefony z takich jak słynęli,pancerne,tanie i każdy Se wszystko mógł naprawić sam.....

Odpowiedz

22. ~4D
2

2016-10-17 19:54:06

Jeśli chodzi o nowy sprzęt pod marką Nokia to czekam z ciekawością co pokażą.Wszak to legendarna marka i wieloletni lider rynku telefonów (bodajże 14 lat na szczycie - czego raczej już nikt w tej branży nie powtórzy), tak więc nadzieje na efektowny powrót na rynek siłą rzeczy są spore.

Odpowiedz

21. ~4D
2

2016-10-17 19:47:39

ad 8. To zależy kto chwali i w jaki sposób to robi!Parafrazując klasykę - Taki poziom sprzętu jak u osób go chwalących oraz stylu w jaki to robią!Stąd też wynika: Xiaomi poziomem bliskie dna :-)

Odpowiedz

20. adziu82
0

2016-10-17 18:17:12

@14 dokładnie. Chwalić, to mogą osoby które się znają. Ja używam Sony Z sprzęt ma 2,5 roku i w czasie kiedy go kupowałem był już Sony Z 3, więc szały nie było :-) ale jestem zadowolony.A applefun, jest tylko lanserem, ma kasę ( ale też :-) więc się bawi z iphone s4.

Odpowiedz

19. ~mmm
1

2016-10-17 18:16:13

Przecież Nokia miała sprzedać prawo do używania innej firmie chińsko-fińskiej logo Nokia. A obecność na MWC nie dziwi, w końcu Nokia to jeden z większych producentów infrastruktury komórkowej, ale już nie telefonów.

Odpowiedz

18. ~Hotelarz
-4

2016-10-17 17:30:01

@17, Chociaż jeden wie co dobre i nie lansuje się flagowcami Samsunga czy Apple, pozdrawiam xander21.

Odpowiedz

17. xander21
-2

2016-10-17 17:27:41

Ja potwierdzam, że Xiaomi to najlepiej zrobione telefony plus niska cena i support.

Odpowiedz

16. ~pabloki
1

2016-10-17 16:59:37

ale to juz nie nokia bedzie. to licencyjna nokia.

Odpowiedz

2016-10-17 16:39:22

@8 ale ja nie mam zamiaru chwalić żadnej marki, od tego są ich spece od reklamy. A marketing szeptany, czyli taki jaki wykonujesz, przynosi więcej szkód niż pożytku dla wizerunku firmy.

Odpowiedz

8. ~Hotelarz
-6

2016-10-17 16:19:45

@7, Czy chwalenie czegoś jest obrzydzeniem? Nikt ci nie broni chwalić Samsunga czy Apple.

Odpowiedz

2016-10-17 16:15:01

Ciekawe ilu osobom z tego portalu użytkownik Hotelarz bezpowrotnie obrzydził Xiaomi...Osobiście myślę, że wielu.

Odpowiedz

6. ~Calm7
1

2016-10-17 16:01:16

Już nie mogę się doczekać powrotu Nokii, narazie nie mam wyboru co kupić. moja Nokia 720 już ledwo co zipie.

Odpowiedz