DAJ CYNK

Nokia Oro dla bogatych

25.05.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15495

Ważne 0

0

Dotykowy smartfon klasy Premium - Nokia Oro - pojawi się w polskich sklepach w drugiej połowie lipca. Jest to limitowany model, którego elementy obudowy powlekane są 18-karatowym złotem, tylna cześć obudowy wykonana jest ze skóry, a w przycisku menu znajduje się kryształ szafiru.

Dotykowy smartfon klasy Premium - Nokia Oro - pojawi się w polskich sklepach w drugiej połowie lipca. Jest to limitowany model, którego elementy obudowy powlekane są 18-karatowym złotem, tylna cześć obudowy wykonana jest ze skóry, a w przycisku menu znajduje się kryształ szafiru.

Smartfon ten wyposażono ponadto w aparat fotograficzny 8 MPix z możliwością nagrywania filmów HD i wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,5 cala pokryty wzmocnionym szkłem.



W komplecie z Nokia Oro znajduje się także nagradzany zestaw słuchawkowy Bluetooth - Nokia J w specjalnej wersji z obudową w całości pokrytą 18-karatowym złotem. Nokia J wyposażona jest m.in. w funkcję Always Ready opracowaną przez firmę Nokia. Dzięki niej wystarczy wyjąć zestaw ze specjalnego uchwytu, aby zacząć rozmawiać po nadejściu połączenia. Bateria Nokia J działa nawet do 3 miesięcy w trybie stand-by.



Smartfon Nokia działa na najnowszej aktualizacji oprogramowania Symbian Anna. Wersja ta oferuje sprawniejsze funkcje wprowadzania tekstu, udoskonalone Ovi Mapy i lepszą przeglądarkę internetową.

Cena urządzenia ma wynieść ok. 800 euro.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
31. Kamil_K
0

2011-11-23 14:11:27

@30, nie, odkopujesz stare wątki, żeby bronić swojego beznadziejnego telefonu.

Odpowiedz

30. ~Mera
0

2011-11-23 14:00:40

@29 - twój post jest najlepszym przykładem właśnie twojego ograniczenia umysłowego. @5 - ponad pół roku używania C7 i jakoś ani razu mi się nic nie zrestartowało. Ot, jaki szczęśliwiec i wybraniec jestem?

Odpowiedz

29. ~rok
0

2011-10-23 18:56:55

Przesiadlem sie z dwoch telefonof nokia z symbianem na androida i stwierdzam, ze juz nigdy wiecej nokii, totalna pomylka ten symbian a ci ktorzy tak bronia symbiana to sa osoby ograniczone i wystarcza im podstawowe funkcje takie jak wyslij lub zadzwon.

Odpowiedz

28. ~Cyr4x
0

2011-07-01 18:09:17

Miałem doczynienia trochę z Androidem i jako Symbian bardziej mi podchodzi, a już na pewno po stokroć bardziej od iOS.

Odpowiedz

27. ~Daro
0

2011-05-30 13:24:06

No Andek jest rzeczywiście super ale chyba do zabawy, bo na pewno nie do pracy. A Ci co tak plują na produkt NOKI pewnie wszystko krytykując matołki jedne. Nie ma telefonu do którego nie można się przyczepić, a wskazywanie że jakiś tam niby lepszy telefon i system jest zwykłym "szukaniem dziury w du....". Ja osobiście uważam, że telefon powinien być do dzwonienia, a nie np. do oglądania filmów. Od tego mam telewizor albo idę do kina, a jak kogoś nie stać :))) , to później wymyśla ...

Odpowiedz

26. ~
0

2011-05-30 10:20:26

A co wam się tak bardzo w adnku podoba, czego nie ma symbian? I nie mówcie o stabilności, bo "złamany" to mi się cześciej iOS wieszał niż symbian.

Odpowiedz

25. ~Maykee
0

2011-05-30 10:19:34

Irytujacy koleś... Za często używa "kind of" co telefon czyni kind of luxurious... Lol A jak już chciał bym by ktoś się pocil dotykajac mojego telefonu (chory pomysł) to bym raczej wybrał coś ze stajni Vertu

Odpowiedz

24. ~
0

2011-05-29 15:22:12

Może i odpustowy, może i nie. Ale jak się weźmie do ręki, to wielu ludzi się spoci z wrażenia. Pamiętam, jak ludzie gały wytrzeszczali na 6700 Gold Edition, gdy wzięli do ręki.

Odpowiedz

23. pazzyrra
0

2011-05-26 13:16:38

symbian jest OK. Miałem do czynienia z androidem i iOS i o dupsko je rozbić (dla dzieciaków)

Odpowiedz

22. Maniiiek
-1

2011-05-25 16:13:12

@21 bo niektórzy nie mają swojego zdania to kierują się zdaniem innych. Stado owiec i tyle.

Odpowiedz

21. ~Robo
0

2011-05-25 16:10:03

BKX (5) - czy miałeś jakikolwiek telefon oparty na Symbianie ^3 w swoim ręku? Sądząc po tym co piszesz, można odnieść wrażenie, że Twoje doświadczenia z Symbianem dotyczą jego starszych wersji. Natomiast teraz powielasz jedynie obiegowe opinie.

Odpowiedz

20. ~
1

2011-05-25 15:11:18

nie podoba mi sie -wyglada jakos tak tandetnie-nowobogacko-odpustowo.Gdyby tak byla tytanowa-to tak ale to...eeee

Odpowiedz

19. ~a
1

2011-05-25 14:47:51

wyglada jak samsung coorby

Odpowiedz

18. dario321
-1

2011-05-25 14:40:59

#15 o jakiej baterii mowa?do sluchwki bluetooth??

Odpowiedz

17. orson_dzi
1

2011-05-25 13:59:10

Bardzo ładna ale HD pewnie znów bez autofocusa.

Odpowiedz