DAJ CYNK

Nokia N97 mini Gold Edition

24.02.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4453

Ważne 0

0

Nokia zapowiedziała premierę Nokia N97 mini Gold Edition, które obudowa pokryta została 18-karatowym złotem.

Nokia zapowiedziała premierę Nokia N97 mini Gold Edition, które obudowa pokryta została 18-karatowym złotem.

Nokia N97 mini Gold Edition wyposażona została w odchylany wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, odsłaniający klawiaturę QWERTY. Telefon posiada także aparat 5 MPix z autofocusem, optyką marki Carl Zeiss oraz podwójną lampą błyskową LED. Pełnię tych zalet można wykorzystać dzięki pamięci wewnętrznej 8GB, którą można rozszerzyć kartami pamięci o wielkości do 16 GB. Posłuży ona do przechowywanae nie tylko całego katalogu zdjęć, ale i nagrań wideo czy innych plików. Dzięki aplikacji Nokia Photo Browser, dostępnej w Ovi Sklepie, zdjęcia można przeglądać w 3D. Szybka łączność internetowa przez Bluetooth, WiFi i microUSB 2.0 umożliwia niemal natychmiastowe wysyłanie i udostępnianie osobistych multimediów.

Zakres personalizacji można zwiększyć, korzystając z dostępu do tysięcy różnych aplikacji i usług dostępnych w Ovi Sklepie. Ten oferujący gry, aplikacje, multimedia i usługi sklep internetowy Nokia to najprostszy sposób, by wypełnić ekran główny telefonu aplikacjami odzwierciedlającymi styl życia i gust użytkownika.

Nokia N97 mini Gold Edition będzie dostępna w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce oraz Azji. W Polsce dostępna będzie w sklepach na początku drugiego kwartału w cenie 2499 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
18. ~ja
0

2010-10-25 16:35:12

ja znalazłam ten tel za 119 zł i nie wiem czy to nie jest jakiś haczyk

Odpowiedz

17. ~luker
0

2010-10-24 20:20:04

mam pytanie czy ktoś sie orientuje co to tak na prawde za telefon orginalny , podróbka ? http://allegro.pl/n97-gold-edition-2xsim-qwerty-tv-java-pl-menu- i1274102448.html

Odpowiedz

16. ~
0

2010-02-25 08:47:02

Co do dźwięku - podziękujcie - bardzo słaba jakoś, FM - równie bardzo słaba jakość, Procesor - hmmm słaby, przykład: quake 2 na tym modelu muli się bardziej niż np. w N95. Oczywiście, mówię o zwykłej N97 i pewnie jedyną zaletą GE będzie jej wygląd, nieu krywając - wspaniały!

Odpowiedz

15. ~r
0

2010-02-24 17:34:22

A ja bym tą nokię pokrył ale nie złotem, tylko łajnem. Byłby lepszy efekt ;-)

Odpowiedz

14. ~Patryk
0

2010-02-24 17:27:48

@10,ale się czepiasz,poza tym pan pod numerem 11 ma rację :) 12: dobre :>

Odpowiedz

13. ~impassive
0

2010-02-24 16:27:15

A bateria ile trzyma?

Odpowiedz

12. ~pawełs
0

2010-02-24 16:09:29

Panowie... nie kłóćmy się. Napijmy się!

Odpowiedz

11. ~
0

2010-02-24 15:55:17

@10 Skoro juz jestes tak precyzyjny i lubisz rozsiewac dyskretny urok swojej erudycji to moze chodzilo Ci jednak o gramatyke nie ortografie?

Odpowiedz

10. ~
0

2010-02-24 15:31:04

@5 i nie ,, tą nokię'''', tylko: tę nokię. nie tylko geografia, ale też ortografia się klania

Odpowiedz

9. elmer7
0

2010-02-24 15:20:06

Hahaha... zamiast złota daliby lepszy procesor :-)

Odpowiedz

8. ~Patryk
0

2010-02-24 15:06:12

oczywiście Afryka* :)

Odpowiedz

7. ~Patryk
0

2010-02-24 15:05:42

Ok może z tą Nokią 3310 przesadziłem,ale ogółem to Agryka jest kreowana na taki biedniejszy trochę kontrynent. A co do tego zaskoczenia,to czy ja gdzieś pisałeś coś nt. koloru skóry mieszkańców Afryki? :o a co do pytania,to mam iPhone 3Gs - tylko nie wiem po co ci ta informacja..

Odpowiedz

6. ~peem
-2

2010-02-24 14:05:57

Kolego Patryku, chyba z geografią Ci nie po drodze, poniważ Afryka jest kontynentem i są tam kraje, gdzie mieszka ludność, którą będzie stać na to... ;-) i zaskoczę Ciebie, w Afryce są kraje zamieszkałe przez ludność rasy białej i czarnej ;-) Np Arabowie sobie tam pomieszkują i inni tacy. A Ty Patryczku jaki telefon posiadasz?

Odpowiedz

5. ~Patryk
1

2010-02-24 12:30:44

Pokryta 18 karatowym złotem i jedyne 2499zł? dlaczego tak tanio? Poza tym nie rozumiem dlaczego Nokia tą n97 kieruje na rynek afrykański? nie lepiej do Ameryki? jak powszechnie wiadomo,ludzie są tam zamożniejsi i będzie ich stać na takie telefony. Natomiast w Afryce.. no jakby to powiedzieć.. nie wszystkich stać nawet na pospolitą Nokię 3310.

Odpowiedz

4. ~
0

2010-02-24 12:19:33

" W Polsce dostępna będzie w sklepach na początku drugiego kwartału w cenie 2499 zł." To tyle co telefony ze sredniej polki u naszych opów. :-)

Odpowiedz