DAJ CYNK

Nokia N95 8GB w MixPlusie

14.08.2008

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21725

Ważne 0

0

14. sierpnia w ofertach MixPlus pojawiały się nowe modele telefonów, zmieniono też ceny wybranych dostępnych już wcześniej telefonów. Do cenników trafiła między innymi Nokia N95 8GB.

14. sierpnia w ofertach MixPlus pojawiały się nowe modele telefonów, zmieniono też ceny wybranych dostępnych już wcześniej telefonów. Do cenników trafiła między innymi Nokia N95 8GB.

W promocji MixPlus "Telefon Lata" zmieniają się ceny między innymi: LG KE970 Shine - za 89 zł w 50/30, Nokia 2630 - za 69 zł w 30/42, Nokia 3110 classic - za 29 zł w 50/24, Nokia N73 - za 49 zł w 50/42, Samsung SGH-E250 - za 49 zł w 30/30 i Samsung SGH-L170 - za 19 zł w 50/36 i 49 zł w 50/24.

W promocji MixPlus "Music Pack" pojawiły się nowe telefony sklasyfikowane jako muzyczne: LG KM380 Emerald z kartą 2GB - za 1 zł w 40/30, Motorola RAZR2 V8 z kartą 512MB - za 1 zł w 60/24, Nokia N95 8GB - za 1199 zł w 100/30, Huawei Plusfon 603i z kartą 2GB - za 1zł w 40/36.

Do cenników MixPlus "Music Pack" trafiają też nowe telefony sklasyfikowane jako uniwersalne: LG KE970 Shine - za 1 zł w 40/42, Samsung SGH-D900i - za 1 zł w 40/36 i 19 zł w 40/30, Samsung SGH-J400 - za 1 zł w 40/36 i 19 zł w 40/30 oraz Samsung SGH-L760 za 1 zł w 60/24.

Zobacz: Regulamin promocji MixPlus "Telefon Lata" zobowiązanie 30zł
Zobacz: Regulamin promocji MixPlus "Telefon Lata" zobowiązanie 50zł
Zobacz: Regulamin promocji MixPlus "Music Pack" zobowiązanie 40 zł
Zobacz: Regulamin promocji MixPlus "Music Pack" zobowiązanie 60 zł
Zobacz: Regulamin promocji MixPlus "Music Pack" zobowiązanie 100 zł

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
64. ~Dima
0

2008-10-29 18:15:08

Dima nie pisze się Ericson tylko Ericsson

Odpowiedz

63. ~Wima
0

2008-09-24 18:40:37

Host nie pisze się Eicson tylko Ericson

Odpowiedz

62. ~Host
0

2008-09-24 18:38:36

ja bardziej wolę LG shine,Samsun SGH E250 albo Sony Eicson W380i :-)

Odpowiedz

61. ~Wima
0

2008-09-24 18:35:52

Nie wiem czy jest taka fajna ale ma tylko fifi i dlatego jest tako droga

Odpowiedz

60. ~
0

2008-08-20 00:08:59

załosny cennik 72 grosze za minute????!!!!

Odpowiedz

59. ~get
0

2008-08-19 15:05:59

uka - myśle że NA PEWNO będzie żałował i to bardzo, proponuję kupić N95 w Saturnie za 1399zł i wziąć play na kartę, telefon w tej samej cenie praktycznie a minuty o połowę tańsze no i nie trzeba ładować po 100zł miesięcznie i wiązać się umową na 3 lata, wystarczy 50zł na 3 miesiące, a w play mam poza tym że najtańszą minutę to teraz pakiet 40 minut miesięcznie, po 10gr za minutę DO WSZYSTKICH SIECI (!) normalnie szok, niewiem co ludzie jeszcze robią w takim plusie, czy orange (era też słaba, ale z trójcy najlepsza)

Odpowiedz

58. ~
0

2008-08-19 09:46:21

u mnie w mojej miejscowości nie ma żadnego porządnego telefonu... chcialem w610i to powiedzieli ze go nie ma... wiec bylem zmuszony zrezygnować ze starego numeru i Kupilem sobie go w sklepie internetowym gdzie prawie dwa tygodnie na niego czekałem... ale mam juz go wiec bylo warto czekac:) a co do cen to najbardziej opłaca sie wziac drożej telefon na mniejsza ilość doladowan... a oferta mixa wcale nie jest taka zla... ceny nie sa wysokie... chyba wszedzie sms kosztuje 20gr w mixach(nie wiem jak w playu) i rozmowy tez sa na tym poziomie... a przeciez w wiekszosci korzysta sie z pakietów:D U mnie 25zl idzie na pakiety a 5zl na inne sieci:D i tyle:)

Odpowiedz

57. ~
0

2008-08-18 23:41:22

A jak jest wogole z dostępnością tych nowych telefonów w mix-ie? Jak sie pytałem o n73 to mi w salonie koles powiedział ze nie można ich wogóle dostac. Do tej pory tylko pare sztuk udało mu sie wyrwac i od razu poszly. A jak jest u Was?

Odpowiedz

56. ~uka
0

2008-08-18 22:03:12

ceny takie sobie no ale na pewno ktoś kto sięzdecyduje powiedzmy na n95 nie bedzie żałowal:) no i będzie miał dużo miejsca na ściągniętą muzykę z muzodajni

Odpowiedz

55. ~maniek
0

2008-08-18 15:42:57

wiadomo,że na doładowania, ale jest ich duzo, a wspomniana Nokia tylko przy zobowiązaniu za 100 pln. czyli trzeba zapłacic 3000 za doładowania oraz 1199 za telefon - dużo. do tego przy tak dużym doładowaniu i normalnej ilości wygadanych minut, to spłacania 30 "rat" w efekcie daję minimum 2 lata

Odpowiedz

54. ~Marek
0

2008-08-18 13:28:44

to nie jest na 42 miesiace, tylko 42 doladowania - po np 30zł. Tez podchodzilem do tego dosc pesymistycznie - ale teraz kiedy koncza mi sie te doladowania to wiem, ze wezme raz jeszcze umowe od nowa (bo w jakiej sieci mam darmowy numer, smsy iwideorozmowy za 10zl na miesiac? na dodatek pakiet 500sms za 5zł i za 5zł pakiet 100min na domowe i komorki? mhmm...)

Odpowiedz

53. ~maniek
0

2008-08-18 09:52:16

trochę przesada z tą N95, zresztą inne też jakoś rewelacyjnie nie staniały. dziwią tak wysokie zobowiązania, wychodzi drożej niż przy abonamencie - i minuty i wartośc całej umowy...

Odpowiedz

52. ~
0

2008-08-17 23:24:53

mnie akurat z tej oferty interesuje n73 bo nie mam az takich wymagań jak niektórzy. miałem tylko nadzieje że przy wprowadzeniu nowej oferty zmieni sie ten przed potopowy cennik połączeń. poza tym dla przedłużających umowę nie maja prawie nic do zaoferowania. wiec jak sie szybko nic nie zmieni to bedzie żegnaj mix-ie i witaj simplusie,gdzie oferta jest lepsza niz z cyrografem.

Odpowiedz

51. ~get
0

2008-08-16 19:01:23

"naprawdę nie ma obowiązku kupować w ofercie operatora" dlatego nikt pewnie nie kupi tego telefonu w plusie, no... może kilku idiotów się znajdzie ;] "Jesteście śmieszni po prostu." bo wymagamy ? bo krytykujemy żałosną - w porównaniu do ofert zachodnich operatorów - ofertę ? ciekawe... "~get - wieć ten saturn kokosy powinien na N95 zbijać" no i zbija - te telefony z tego co widziałem jak byłem w sklepie dużo ludzi go kupowało... "zapewne zapisy są na ten telefon bo wszyscy kupują?" wiesz, saturn na tym nieźle zarabia, więc jak jest zapotrzebowanie to NA PEWNO odpowiednia ilość telefonów się znajdzie, ale widzisz saturn na jednym zarabia pewnie z 400zł, a taki plus na sprzedaży tego samego telefonu zarabia kilka razy tyle, więc jaki frajer weźmie go w tym mixie ?! "Nie ma nigdzie na świecie sytuacji, ze ktoś (producent, sprzedawca) do czegoś dopłaca ;-)" no teraz to ja mam wątpliwości co do twojego wykształcenia, producent nie dopłaca do niczego (jeśli dopłaca to znaczy że stosuje dumping) ale tutaj mówimy o polkomtelu - SPRZEDAWCY USŁUG, a jest to standardem na świecie że operator dopłaca do telefonu, żeby "złowić" abonenta na umowę okresową, kiedy to tenże płacąc za usługi będzie jednocześnie spłacał telefon do którego na samym początku dopłacił operator, ale w Polsce - jak już mówiłem - jest taki raj dla operatorów i tak niska konkurencja, że taki plus może sobie zarabiać krocie na usługach (minuta w tej ofercie o blisko 100% droższa niż w play na kartę) to jeszcze zarabia na telefonie... co tu dużo mówić - jak ktoś kupi ten telefon, w tej ofercie, może sobie na czole wypisać słowo "idiota" ;D

Odpowiedz

50. wlo
0

2008-08-16 16:48:49

poza tym,... nie wiem jakie masz wykształcenie, czego cię uczyli w szkole... Nie ma nigdzie na świecie sytuacji, ze ktoś (producent, sprzedawca) do czegoś dopłaca ;-) Nigdzie. Także w Polsce. Jeśli wydaje Ci się, ze jest inaczej, widać zachodni sprzedawcy potrafią lepiej Ci miksować mózg niż polscy ;-)

Odpowiedz