DAJ CYNK

Nokia N900 w ofercie Orange

01.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4706

Ważne 0

0

Do cenników ofert biznesowych Orange trafiła Nokia N900 - zaawansowany linuksowy smartfon pracujący w oparciu o platformę Maemo. Orange to pierwsza polska sieć, która odważyła się wprowadzić do oferty to bardziej przypominające komputer niż telefon urządzenie.

Do cenników ofert biznesowych Orange trafiła Nokia N900 - zaawansowany linuksowy smartfon pracujący w oparciu o platformę Maemo. Orange to pierwsza polska sieć, która odważyła się wprowadzić do oferty to bardziej przypominające komputer niż telefon urządzenie.

W ofercie sklepu internetowego Orange telefon można dostać za 120,78 zł w abonamencie za 219,60 zł (Plan Optymalny 900) i przy umowie na 24 miesiące. Przy abonamencie za 120,78 zł (Plan Optymalny 450) cena podskakuje do 669,78 zł.

Ceny telefonu w innych taryfach biznesowych znaleźć można pod tym adresem.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~BT
0

2010-06-01 16:31:12

1mix, od jak dawna ? do cennika weszła 21 maja

Odpowiedz

13. ~Marecki
0

2010-06-01 16:27:28

Nokia N900 w Plusie była dostępna już w lutym tego roku - więc to żadna mi nowość....

Odpowiedz

12. ~hhht
0

2010-06-01 16:20:10

calkiem niezly -jednak uwazam ze ekran powinien bardziej sie wysowac bo tak jak jest to moze wrecz przeszkadzac w pisaniu i klawiaturka powinna byc 4 rzedowa

Odpowiedz

11. ~baska
0

2010-06-01 15:36:44

Planowałam Lg gd880 bo też już wprowadzili w optymalnych, ale widać, że pojawia się coraz to więcej nowości. Co byście polecili biorąc pod uwagę specyfikację tych fonów i cene?

Odpowiedz

10. Play
1

2010-06-01 14:54:15

9@ Zgadzam się.

Odpowiedz

9. ~bre
1

2010-06-01 14:16:59

bez softu to jest to "tylko" drogi telefon :-) a odpowiednie wsparcie w soft ma tylko iphone i android ze swoimi app store reszta to na wymarcie.

Odpowiedz

8. ~dżolo
0

2010-06-01 14:09:25

@5: jak nie do biznesowych to do jakich? Przecież ten fon (o ile jeszcze fon) ma wszystko... i nawet jeszcze więcej.

Odpowiedz

7. ~Ae
1

2010-06-01 13:42:43

LuiN - pomyłka - n900 była już 2 miesiące temu w ofercie Plusa a dokładnie w taryfie Elastyczna VIP i Pokusa na taryfy elastyczne dla klienta biznesowego.

Odpowiedz

6. ~ASD
0

2010-06-01 13:28:03

Tanio. Ale to kwestia posiadanie odpowiedniego abo, ot wsio ;)

Odpowiedz

5. ~evad
0

2010-06-01 13:24:42

Wow, faktycznie odważnie, tym bardziej, że: 1) sama Nokia nie targetuje N900 jako *telefonu*; 2) N900 do zastosowań biznesowych? hmm...

Odpowiedz

4. pong_fan
0

2010-06-01 13:21:07

No to nie jest jednak pierwszy z brzegu telefon, więc swoje kosztuje. Zobaczymy, czy pojawi się u innych opów, jakie będą ceny, wtedy będzie można mieć jakieś porównanie.

Odpowiedz

3. ~hihi
1

2010-06-01 13:17:12

orange jak zwykle dla zamożnych klientow i firm .... beznadzieja

Odpowiedz

2. Asteroid
1

2010-06-01 13:16:39

Tanio to nie jest.

Odpowiedz

1. ~mix
1

2010-06-01 13:15:16

Ten telefon już dawno jest w ofercie Orange dla Firm :P Ceny wzięte z kosmosu ;)

Odpowiedz