DAJ CYNK

Nokia Lumia 900 w roli finalnego smartfonu [wideo]

11.04.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4163

Ważne 0

0

Nokia rozpoczęła ostrą walkę o amerykański rynek smartfonów. W nowej kampanii reklamowej firma określa wszystkie smartfony z ostatnich pięciu lat jako produkty testowe.

Nokia rozpoczęła ostrą walkę o amerykański rynek smartfonów. W nowej kampanii reklamowej firma określa wszystkie smartfony z ostatnich pięciu lat jako produkty testowe.

Jedynym finalnym smartfonem jest w myśl reklamy oczywiście Nokia Lumia 900. Mimo tej "finalności", w 47. sekundzie filmu pojawia się niewielki napis informujący, że zawartość ekranu telefonu to tylko symulacja.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: smartphonebetatest.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Bene-Lux
0

2012-04-11 21:02:54

ad 20. - Jak wszystkie reklamy bierzesz tak serio i śmiertelnie poważnie to gratuluję i jednocześnie współczuję :-)

Odpowiedz

20. ~Użytkownik Nokii
0

2012-04-11 20:15:08

Czuję się oszukany przez firmę Nokia skoro w nowej kampanii reklamowej firma określa wszystkie smartfony z ostatnich pięciu lat jako produkty testowe. Raczej nie planowałem zakupu żadnego smartfona z WP7 na pokładzie, a ta opinia Nokii o smartfonach z ostatnich pięciu lat tylko umacnia moją decyzję. Dodam, że od zawsze kupowałem telefony Nokii. Jednak nie kupię smartfonu innego producenta.

Odpowiedz

19. musslik
0

2012-04-11 15:30:29

@17 Bez przesady :) Smartphone to przydatne urządzenie choć są modele które mogą więcej a Bluetooth służy do czegoś więcej niż tylko komunikacji z zestawem głośnomówiącym, wszytko kwestia gustu a o gustach jak wiemy dyskutować ciężko.

Odpowiedz

18. ~@17
0

2012-04-11 15:07:34

*** wywód. Ja pierwszego Androida dostalem przez przypadek, bo celowałem w HTC Diamond a sięgnąłem po Era G2. Teraz mam mini pro ale nie chodzi tu o gry, internet czy cokolwiek tam napiszesz. Jest taki program jak PhoneMyPC, który prostotą działania deklasuje wszystko inne. Nie muszę się bawić w jakieś przepisywanie IP czy udzielanie zgody na dostęp. Jeden klik i mam to co chcę. Niestety nie ma tego programu na żadnej innej platformie a zamieniki mnie nie interesują. Długo jeszcze poczekam zanim deweloperzy zechcą napisać ten program pod WP, natomiast dziwię się, że nie ma go na iOS. Nie jestem fanboyem Andka tylko tego programu. Na WP programiści mało co piszą i pewnie dlatego ta "durna" młodzież wybiera tego "dziecinnego" Androida i "lansiarskiego" ajfona.

Odpowiedz

17. ~Lolek
-1

2012-04-11 11:18:33

Lista ograniczeń? Heh podejrzewam ze latasz z andkiem w kieszeni i dlatego cie boli ta "czarna lista" Na szczęście na świecie są producenci,którzy nie inwestuja w widgety,puplity i durne mainstreamowe aplikacje dla dzieci z obsesją na punkcie FB czy twittera.Jedyna grupa ludzi,którzy czują sie pokrzywdzeni to developerzy i wszystcy programiści,którzy mają trudniejszy dostęp do wp7 niż analogiczne grono do androida.Pozatym nikt tu chyba nie czyta postów.Juz wcześniej zamykałem japki domorosłym hejterkom wskazując im analogiczny okres w rozwoju systemu android OS A dla przypomnienia Ktoś z was się podniecał androidem jak był w wersji 1.4 albo 1.5 na ERA G1? NIE Dlaczego? Bo nikt tego *** nie kupił.Teraz jak maja to wszystcy to wielka zajawka androidem a to tylko dowód na Dobry marketing ze strony Google i ludzkiej próżności Bo Wszystcy w tamtych czasach mówili"Nokia to nokia" Fajny ten wielki telefon ERA G1 ale nie podoba mi się system i jest skomplikowany" A teraz? Pogoń za lansem i durne zawody w to kto ma lepszy telefon .A jak sie je sprawdza?Znam dwie metody.1-Kładziemy dwa telefony odpalamy ptaszki w najnowszej wersjii(oczywiście bezpłatnej żeby zawalić sobie ekran reklamami i zużyć baterie) i sprawdzamy który ją szybciej załaduje.Żałosne!!! Dwu rdzeniowe procesory układy graficzne i aplikacje w javie;)Wielkie rzeczy dla super zamożnych ludzi ;) drugi sposób jest bardziej PRO.Ściagamy 3dmarka(wersja dla komórek) i sprawdzamy ile punktów nabije nam telefon.Potem wrzucamy to w siec i...I zaspokajamy potrzebe bycia lepszym czyż nie?A dziwnym kur.. trafem nikt nie wsopmina o przeglądarce lumii,która galaxy sII (oojętnie z czym na pokładzie) zjada jak pacman.I tu się nasuwa pytanie-Skoro nie interesuje użytkowników w smartfonach to co najważniejsze to co? heheh pozdrawiam robo-psycholi i zapraszam do dyskusji na temat-Ja wcale nie mam androida dla gierek albo w moim...internet chodzi szybciej i nie zamula mi menu;) rotfl;D

Odpowiedz

16. rain86
1

2012-04-11 11:15:51

@7 ciekawe, gdyż mam ICS 4 - wersja od producenta nie z XDA i żadnych problemów z rozłączaniem transmisji danych nie uświadczyłem

Odpowiedz

15. ~Biedrusko
0

2012-04-11 11:10:17

http://www.youtube.com/watch?v=8nbcJa1vaA4&feature=player_em bedded

Odpowiedz

14. ~kris
0

2012-04-11 11:03:16

nie jestem fanem windowsa w smartfonach, dlatego kupiłem N9 i jak dla mnie jest niemal idealnym telefonem, więcej dla zwykłego użytkownika nie potrzeba, a jeśli można ją kupić niemal nową za mniej niż 1k PLN to czemu nie?

Odpowiedz

13. ~sqt
0

2012-04-11 10:50:33

swoja droga ciekawe kiedy w Polsce?

Odpowiedz

12. Atlan
1

2012-04-11 10:41:48

Ograniczenia WP to mały pikuś, myślę że dla większości są jeszcze do przetrawienia. Natomiast gorzej wygląda sprawa jeśli chodzi o autorską personalizację tego systemu. Nawet tak głupiej sprawy jak ilości kolumn nie można zmienić. Do tego MarketPlace jest pusty i biedny, niczego w nim nie ma co pozwoliłoby wykorzystywać jeszcze lepiej telefon pod własne użytkowanie. Moim zdaniem lepiej wyszliby gdyby bardziej promowali Lumię 800, która jest naprawdę bardzo przyzwoita.

Odpowiedz

1

2012-04-11 10:26:59

Strzał w stopę. Wystarczy wygooglować ile ograniczeń ma Windows Phone 7. Sam z niedowierzaniem czytałem listę ponad 100 ograniczeń - rzeczy, które wydawałyby się oczywiste nawet w Symbianie z przed lat.

Odpowiedz

10. ~telefonistka
1

2012-04-11 10:25:30

A jak można inaczej nazywać telefony z windows jak nie testowe?

Odpowiedz

9. ~applefan
1

2012-04-11 09:57:50

hmm to w takim razie nokia i apple mają taki sam produkt :) Z tą różnicą, że iphony sprzedają się w ilościach przerażających a nokie niekoniecznie :)

Odpowiedz