DAJ CYNK

Nokia Lumia 800 z trzykrotnie dłuższym czasem czuwania

06.03.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5033

Ważne 0

0

Nokia Lumia 800 trafiła na rynek prawie 4 miesiące temu. Od samego początku były narzekania na krótki czas pracy telefonu, teraz jednak może się to zmienić - nowe oprogramowanie potraja czas pracy telefonu.

Nokia Lumia 800 trafiła na rynek prawie 4 miesiące temu. Od samego początku były narzekania na krótki czas pracy telefonu, teraz jednak może się to zmienić - nowe oprogramowanie potraja czas pracy telefonu.

Póki co firmware oznaczony jako 12070 dostępny jest jedynie w Singapurze, wkrótce spodziewać możemy się jednak go również w wersji dla innych rynków. Póki co jednak sama Nokia milczy i istnieje ryzyko, że singapurska aktualizacja będzie częścią dużej paczki poprawek - być może wbudowanych już w Windows Phone Tango.

Oprócz znacznego wydłużenia czasu pracy, Nokia przygotowała też pakiet kilku nowych funkcji, w tym odświeżoną aplikację aparatu fotograficznego z samowyzwalaczem, trybem zdjęć panoramicznych i dynamicznych scen oraz inteligentnych ujęć grupowych.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: IntoMobile

Komentarze
Zaloguj się
14. ~georgy
0

2012-03-07 19:31:39

tak tak wiem N9 to nie ten system ale bardzo ciekawy i prosty w obsłudze

Odpowiedz

12. Rogi
0

2012-03-06 23:36:04

Sam już nie wiem czy jestem fanbojem, czy hejterem, a może i jeszcze testerem Orange ;p

Odpowiedz

11. ~
1

2012-03-06 23:22:54

@Rogi-nie bądż wredny,oni sie starają.No i nie zapominaj że to ponoć dobry system... :)

Odpowiedz

10. ~n
0

2012-03-06 23:11:01

9. To jest optymalizacja, nie masz tego na android. Sam mam Lumię 800 od stycznia i każda aktualizacja mnie cieszy, dbają o mnie. Chociaż ciągle brakuje funkcji routera po wifi, mam nadzieję, że jednak w końcu się ogarną. To duża wada.

Odpowiedz

9. znawca
0

2012-03-06 22:34:42

hmmm... potrojenie czasu działania na baterii... bardzo miła aktualizacja

Odpowiedz

0

2012-03-06 21:55:04

@7 aż tak źle?

Odpowiedz

7. a_lex
0

2012-03-06 21:16:38

#4 - farciarz albo i nie - jak sobie zerknę co oni tam za zadania wymyślają to zawsze się pocieszam, że to ja nie muszę się z tym szarpać ;)

Odpowiedz

5. ~bart
0

2012-03-06 20:14:47

nowe firmware u mnie podwoilo czas pracy urzadzania... trzyma 48h intensywnego uzytkowania

Odpowiedz

0

2012-03-06 18:11:51

@1 testy Orange? Farciarz...

Odpowiedz

3. ~już nie fan Nokii...
-2

2012-03-06 17:51:38

To z 9 godzin czas czuwania "skoczy" aż na 27? czyli efektywnie ładowanie z rana i ładowanie po południu. Popatrz Pan jakie te baterie robią teraz słabe...

Odpowiedz

2. ~ha
-2

2012-03-06 17:20:43

a co teraz nie zrobisz zdjcia grupowego? lol2. Jakiś fanboy od firmy?

Odpowiedz

1. Rogi
0

2012-03-06 17:06:35

W końcu będzie można dłużej jej nie używać i robić zdjęcia grupowe.

Odpowiedz