DAJ CYNK

Nokia Lumia 620 - tani smartfon z WP8 i NFC

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10983

Nokia zaprezentowała dziś nowy model z Windows Phone 8 - Lumię 620. To trzeci model tego producenta z WP8, tym razem z niższej półki cenowej.

Nokia zaprezentowała dziś nowy model z Windows Phone 8 - Lumię 620. To trzeci model tego producenta z WP8, tym razem z niższej półki cenowej.

Model ten jest wyposażony w 5-megapikselowy aparat i przednią kamerę VGA, a także oferuje te same funkcje co modele Lumia 920 i Lumia 820. Za pomocą efektu Kinograf można na przykład dodać do zdjęć proste animacje, a przy użyciu funkcji Sprytne Zdjęcia można skomponować doskonałe ujęcie z kilku zdjęć, usuwając nawet zbędne obiekty.

Pełna kolekcja aplikacji lokalizacyjnych i nawigacyjnych w Lumii 620 obejmuje Nokia Mapy, Nokia Nawigację, a także Nokia Miasto w obiektywie. Ta aplikacja wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości Nokia LiveSight do wyświetlania informacji o okolicy. Informacje te są nakładane na budynki oglądane przez wizjer aparatu.

Nokia Muzyka umożliwia strumieniowy odbiór muzyki bez ograniczeń - nie wymagane są: rejestracja, abonament ani odsłuchiwanie reklam. Listy odtwarzania można pobierać na telefon i słuchać ich w trybie offline.

Dzięki obsłudze technologii NFC w modelu Nokia Lumia 620 muzykę można odtwarzać bezprzewodowo za pomocą akcesoriów NFC, takich jak przenośny głośnik JBL PlayUp. Aby powiązać urządzenia, wystarczy jedynie dotknąć głośnik telefonem. Dotykając jedno urządzenie drugim można przesyłać pomiędzy nimi pliki wykorzystując otwartą i bezpieczną łączność NFC, a korzystając z aplikacji Portfel w systemie Windows Phone 8 można też dokonywać bezpiecznych płatności zbliżeniowych.

Model Nokia Lumia 620 będzie dostępny w różnych kolorach, takich jak limonkowy, pomarańczowy, amarantowy, żółty, niebieski, biały i czarny. Telefon bez podatków i subsydiów ma kosztować około 250 dolarów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Nokia

Przewiń w dół do następnego wpisu