DAJ CYNK

Nokia E7 dostępna od grudnia

09.11.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4989

Ważne 0

0

Nokia poinformowała, że pierwsze dostawy modelu E7 rozpoczną się w grudniu. Oznacza to, że E7 zdąży jeszcze znaleźć się pod niejedną choinką jako prezent gwiazdkowy.

Nokia poinformowała, że pierwsze dostawy modelu E7 rozpoczną się w grudniu. Oznacza to, że E7 zdąży jeszcze znaleźć się pod niejedną choinką jako prezent gwiazdkowy.

Taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu Nokii w serwisie społecznościowym Twitter. Jej cena wynosić będzie 495 euro netto, tak więc brutto kwota ta powinna się zamknąć w przedziale 550 - 600 euro.

E7 to najnowszy, flagowy model Nokii, wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY. Oprócz tego posiadać on będzie również ekran AMOLED z technologią Clear Black o przekątnej 4 cali, port HDMI oraz 8 Mpix aparat. Szerzej o Nokii E7 pisaliśmy m.in. w tej oraz tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: UnwiredView, wł

Komentarze
Zaloguj się
7. ~NINDUSTRIALNY
1

2010-11-10 18:41:29

Owszem to ma byc nokija byznesowa ale aparat jest bez autofocusa. Czy byznesmen nie moze pstryknac dobrej fotki? Naprzyklad goracej kochance bedac w delegacji? bye

Odpowiedz

6. ~sudione
-1

2010-11-09 17:43:32

O dziwo nie czekam na nowego Androida, nowego iPhone''a, czy nową słuchawkę na Bada OS tylko właśnie na ten telefon.:) Oby w 2011 wyszedł podobny tańszy odpowiednik tego modelu tylko muzyczny z troszkę mniejszym ekranem!:)

Odpowiedz

5. ~ja
0

2010-11-09 15:14:20

WitekT: najlepiej to darować sobie wszystkie "duperele". Wiem, że nikt nie lubi jak ktoś wytyka mu błąd ale zawsze miałem telepolis.pl za porządny portal w którym szukałem rzetelnych informacji i chciałbym aby tak zostało. Nie chodziło tu o kilka dni tylko o to by informacje były możliwie najbardziej aktualne i zgodne z rzeczywistością. P.S. dziękuję za poprawienie a NJaszczurowi za podanie korekty do newsa

Odpowiedz

4. WitekT
0

2010-11-09 15:07:31

ja: no rzeczywiście, szalona i straszna nieścisłość... Może sobie darujesz takie duperele, co? Kilka dni w tą czy w tą... Ale poprawie, żebyś był w pełni zadowolony z poziomu naszego serwisu.

Odpowiedz

3. thonka
0

2010-11-09 15:06:43

@2 - wiesz co powie Tobie polskie przedstawicielstwo kazdego liczacego sie producenta (no moze po za samsungiem)? ze nie wiedza kiedy ;) to tak jak nikt np. na facebookowej stronie nokii nie wie prawie nic o tym co pisze tylko wkleja newsy "od gory", a w sprawach technicznych odsyla do serwisu ;)

Odpowiedz