DAJ CYNK

Nokia: Booklet 3G oraz X6 16GB wkrótce na polskim rynku

01.03.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6

Ważne 0

0

Jeszcze w tym miesiącu Nokia wprowadzi na polski rynek netbook Booklet 3G oraz telefon Nokia X6 w wersji z pamięcią 16GB.

Jeszcze w tym miesiącu Nokia wprowadzi na polski rynek netbook Booklet 3G oraz telefon Nokia X6 w wersji z pamięcią 16GB.

Nokia Booklet 3G to lekki i poręczny mini-laptop w aluminiowej obudowie. Urządzenie waży 1,25 kg i ma nieco ponad 2 cm grubości. Duży wybór opcji łączności — w tym 3G/ HSPA i Wi-Fi — daje użytkownikom szybki dostęp do Internetu, w tym także do szerokiej oferty usług Ovi, umożliwiając im jak najlepsze wykorzystanie każdej chwili i każdej okazji. 10-calowy, szklany ekran przygotowany do wyświetlania obrazu HD oraz wbudowany odbiornik A-GPS z aplikacją Ovi Maps, w ciągu kilku sekund wskazuje aktualne położenie i umożliwia korzystanie z pełni funkcji map. Bateria zapewnić powinna energii na pracę do 12 godzin.

Muzyczny telefon Nokia X6 to wszechstronne urządzenie przystosowane do rozrywki. Jego pamięć wynosząca 16GB pozwala na przechowywanie kolekcji ulubionej muzyki, zdjęć i filmów. Można je przeglądać na panoramicznym ekranie dotykowym o przekątnej 3,2-cala , proporcjach 16:9 i rozdzielczości 360 x 640 pikseli. Wbudowany aparat fotograficzny z funkcją autofokus pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix, które będzie można doświetlić podwójną diodą LED. Tak wykonane zdjęcia będzie można przesłać znajomym wykorzystując łączność HSDPA oraz WiFi. Na pokładzie nie zabraknie również modułu GPS, wyjścia TV, mini JACK 3,5 mm oraz obsługi interfejsu Bluetooth.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia X6 w katalogu.

Pierwsze egzemplarze Nokia X6 16GB w cenie 1599 zł trafią do użytkowników już w połowie marca, zaś Nokia Booklet 3G w cenie 2999 zł na koniec marca .

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się