DAJ CYNK

Nokia 9300 już dostępna

08.02.2005

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 760

Ważne 0

0

Nokia, zapowiedziała dziś wprowadzenie na polski rynek nowego zaawansowanego smartfonu - Nokii 9300.

Nokia, zapowiedziała dziś wprowadzenie na polski rynek nowego zaawansowanego smartfonu, który wyróżnia się stylem, estetyką i funkcjonalnością. Nokia 9300 oferuje znakomite cechy komunikacji głosowej i transmisji danych dla wszystkich profesjonalistów, niezależnie od stylu życia czy pracy zawodowej.

Z zewnątrz Nokia 9300 to wysmukły i elegancki telefon komórkowy. Po otwarciu udostępnia pełną klawiaturę oraz ekran z 65 536 kolorów, widoczny pod niemal każdym kątem. Funkcje głosowe telefonu Nokia 9300 są nieporównanie lepsze od możliwości urządzeń predysponowanych do przesyłania danych, a stanowiących połączenie PDA z telefonem komórkowym. Ponadto, dzięki zwartej budowie, Nokia 9300 można wygodnie obsługiwać jedną ręką.

Wybierając jeden z ośmiu dedykowanych klawiszy funkcyjnych na klawiaturze Nokia 9300, można uzyskać natychmiastowy dostęp do informacji osobistych i aplikacji biurowych. Pięciokierunkowy joystick pozwala na łatwe korzystanie z menu i szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Ten trójzakresowy telefon działa w sieciach GSM/GPRS/EDGE. Pięcioosobowe połączenia konferencyjne przy użyciu wbudowanego głośnika i obsługa wielu protokołów poczty elektronicznej (z załącznikami) również BlackBerry Connect (funkcja nie jest dostępna w podstawowym pakiecie sprzedażny, funkcja zależna także od operatora), gwarantują wygodną i bezpieczną komunikację w biurze i poza nim. Nokia 9300 umożliwia także połączenia przez podczerwień i Bluetooth w celu bezprzewodowej synchronizacji urządzenia z komputerem stacjonarnym, przenośnym oraz wymiany danych z innymi urządzeniami mobilnymi.

Nokia 9300 ma 80 MB pamięci dostępnej dla użytkownika (rozbudowywanej do 2 GB przy użyciu opcjonalnej karty MMC), co z zapasem wystarcza do przechowywania wiadomości e-mail, dokumentów, prezentacji, SMS-ów, MMS-ów, dzwonków, plików zawierających dane, notatek kalendarza i list spraw oraz pobierania aplikacji użytkowych i rozrywkowych np. od ponad 1,25 miliona zarejestrowanych twórców aplikacji.

Nokia 9300 jest już dostępna w sprzedaży i kosztuje ok. 3600 zł brutto. Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 9300

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
1. ~MAXgsm
0

2005-02-09 09:52:00

Bardzo fajne telefon!!!Polecam!!!Tylko mogli by zrobić trochę lepszy wyświetlacz!!!

Odpowiedz