DAJ CYNK

Nokia 5800 XpressMusic w marcu w Erze

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5969

Jeszcze w tym miesiącu, ale po 17. marca, do oferty Ery zostanie wprowadzony nowy telefon Nokia 5800 XpressMusic - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Jeszcze w tym miesiącu, ale po 17. marca, do oferty Ery zostanie wprowadzony nowy telefon Nokia 5800 XpressMusic - wynika z informacji TELEPOLIS.PL..

Jak już wcześniej pisaliśmy należy się spodziewać, że telefon w tym samym czasie pojawi się trzech największych sieciach. Pierwsza Nokia pracująca pod kontrolą dotykowej, piątej edycji Symbiana S60 w lutym pojawiła się na polskim rynku i dostępna jest w cenie ok. 1540 zł.

5800 to model, w którym producent zrezygnował ze sprzętowej klawiatury na rzecz 3,2-calowego ekranu dotykowego o dość egzotycznej rozdzielczości 640 x 360 pikseli (proporcje ekranu 16:9). Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 Mpix posiada funkcję autofokus i zaoferuje także możliwość rejestrowania wideo w rozdzielczości VGA (480 x 640 pikseli) przy 30 klatkach na sekundę. Szybką łączność ze światem zapewnią HSDPA, WiFi oraz Bluetooth 2.0.

W telefonie znalazło się także miejsce dla gniazda typu JACK 3,5 mm, wyjścia TV czy GPS-u z funkcją A-GPS. 150 MB pamięci wewnętrznej rozbudowane może być dzięki obecności gniazda kart pamięci microSDHC, obsługującego nośniki o pojemności do 16 GB. Już w samym zestawie producent dołączy kartę o miroSDHC 8 GB.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu