DAJ CYNK

Nokia: 40 nowych telefonów w tym roku

05.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3616

Ważne 0

0

Nokia planuje w tym roku wprowadzenie na rynek 40 nowych modeli telefonów komórkowych, w tym przynajmniej 12 smartfonów.

Nokia planuje w tym roku wprowadzenie na rynek 40 nowych modeli telefonów komórkowych, w tym przynajmniej 12 smartfonów.

Taka deklaracja padła z ust wicedyrektora Nokia India i zarazem dyrektora marketingu Nokia India. Warto pamiętać, że 40 nowych modeli, nie do końca oznaczać może różne telefony.

Często "nowym modelem" jest wersja telefonu dedykowana konkretnemu operatorowi, prawie nie różniąca się od wersji oryginalnej.

Wśród smartfonów powinno pojawić się jedno urządzenie z systemem MeeGo, nie mniej niż dwa telefony z Windows Phone 7 (o ile Nokia rzeczywiście serio myśli o tym systemie), a pozostałych 9 modeli stanowić prawdopodobnie będą proste urządzenia z Symbianem.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~mk13
0

2011-04-05 20:19:30

No dokladnie, jak chcesz dzwonic czy sms-owac to tylko smartfona na wm albo symbian. TO JEST DOKLADNIE, TO DO CZEGO SIE NADAJA !!!! :P

Odpowiedz

21. ~Konsultant Orange Rawa Maz.
-1

2011-04-05 18:50:41

20@ Ty jesteś dzieckiem który chce się pochwalić znajomym oOO patrzcie mam Szajsunga 1000000GHz 2GBRam wow! Ja jak i wielu ludzi mej daty nie patrzy zbytnio na wydajność telefonu. Ma dzwonić i smsować i kropka. Tak samo jakbyś mi dawał kobietę np: Lady GaGę Ty byś wziął ale Ja nie bo mam inne poglądy i spojrzenie na świat, wziąłbym zwyczajną kobietę ze wsi. Do widzenia.

Odpowiedz

20. ~mk13
1

2011-04-05 18:34:06

@19 Bajki to my, a nie nam!!! :PPPPP Juz nie wnikam w preferencje systemowe bo to trzeba miec nieliche klapki na oczach. Ale to juz naprawde trzeba byc oderwanym od rzeczywistosci by mowic ze telefony noki dzialaja jak powinny juz pomijajm sadyzm noki w stosowaniu ekranow oprowych. Ilee to ludzie narzekaja jak im dzialaja takie w sumie biznesowe modele jak e51 a nie jakis niskobudzetowy szrot to naprawde trzeba miec zludzenia by mowic ze to dziala jak trzeba!

Odpowiedz

19. Blank
-2

2011-04-05 17:19:30

@3, akurat największy kaleka to Android, którego nie sposób pozytywnie ocenić, jeżeli nie jest się głupim małolatem. Do windows Phone, Symbiana czy iOS nawet nie ma co porównywać tego badziewia. @17, Idiotyzm powinien być ścigany z urzędu i ostro karany. Nokia nie jest idealna, ale telefony działają tak jak powinny (przynajmniej jeżeli chodzi o podstawowe funkcje), zaś z takimi konkurentami to bywa różnie. Ot taki Samsung, który ładnie wygląda. Ba, nawet muzyka ładnie brzmi z głośnika, ale zadzwonić? To nie telefony do dzwonienia, tylko do popisywania się małolatów w szkole... I od razu uprzedzam, że to moje PRZECIĘTNE opinie o markach. W każdej są gorsze i lepsze modele.

Odpowiedz

18. ~Konsultant Orange Rawa Maz.
-1

2011-04-05 16:52:55

Nokia jest najlepsza bez dwóch zdań. O gustach się nie dyskutuje. Miałem N6610, N1208, NE51, N70 aktualnie i nie narzekałem nigdy na zasięg ani jakość rozmów. A chciałem od kolegi z Samsunga J700 zadzwonić to nie dało rady sygnału nie miał, a LG Cookie jeszcze gorzej, tylko Nokia moja zdołała zadzwonić. Ja nie mówię tu o mieście, ale o domku poza miastem w lesie takim letniskowym. Nie wiem jak HTC łapie czy Samsungi te Amoledy bo nie gustuje w dotykach.

Odpowiedz

17. ~
0

2011-04-05 16:42:30

9, nokia i simplus to solidne firmy które potrafią stanąć na wysokości zadania jeśli chodzi o jakość i bezawaryjność. Simplus w dodatku od zawsze jest tani barszcz, w tej chwili zarówno ta taryfa jak i sami swoi mają o wiele niższe ceny niż konkurencja. Nokia zaś zaczyna monopolizować rynek tanich telefonów, choć kiedyś mieli drogo ale jak widać to się zmienia.

Odpowiedz

16. ~SHIBBY
0

2011-04-05 16:33:33

@2 Może proste modele mają dobrą baterię, ale wszystkie dotychczasowe modele na Symbianie jakie miałem wytrzymywały maksymalnie 3 dni normalnego użytkowania. A zasięg? Nie narzekam, ale w górach, w jakiejś wiosce leżącej w czymś na kształt wąwozu (z dwóch stron góry), w piwnicy chaty w której mieszkałem zasięg miał tylko Sagem myX-5m...

Odpowiedz

15. ~Lolek
2

2011-04-05 15:54:30

Powiem tak...Nokia była liderem a jest pozerem... Straciłą renome i to znacznie a dlaczego? Powody są różne i nie każdy się z tym zgodzi...to mniej więcej to samo jak apple-sa fanatycy którzy trzymając nokie 5800 stwierdzą że jej wyświetlacz i system jest lepszy od iphona 3gs a są tacy którzy trzymając iphona 3g będą go porównywali do htc desire także spoko;)

Odpowiedz

14. Pavan
2

2011-04-05 15:49:38

@13: dobre, tylko wiesz, do tego trzeba mieć tołk, a nie leśnych dziadków w zarządzie. Nokia w tej chwili robi najgorsze smartphony i absolutnie najgorsze telefony na świecie, pod względem ceny oczywiście, więc nie dziwota że nie potrafią stworzyć chociaż jednego dobrego telefonu, chociaż JEDNEGO.

Odpowiedz

13. M@jkel
1

2011-04-05 15:27:45

A nie lepiej zamiast 40 wypuścić wzorem Apple jeden, ale dobry?

Odpowiedz

2

2011-04-05 11:31:32

Nokia bardzo rozczarowala modelem E7 mial byc hicior ktory podniesie firme z gleby a wyszlo jak wyszlo slaba bateria i stanowczo za wolny procesor a to dokladnie jest pora kiedy dwa lata temu biznes bral E72 i teraz bedzie podpisywal aneks i co dostanie? htc ?

Odpowiedz

11. ~
0

2011-04-05 11:22:36

@2 to chyba solida nie nie miales

Odpowiedz

10. ~
-2

2011-04-05 11:14:00

nokia jest najlepsza

Odpowiedz

9. ~
2

2011-04-05 10:44:51

Co ma Nokia do Simplusa?Pod każdą nową wiadomścią coś się tu reklamuje. Nokia coś spóźnia się z telefonami na dwie karty sim,poza modelami bardzo podstawowymi.

Odpowiedz

8. ~
0

2011-04-05 10:10:49

W tych prostych modelach które mają już karte pamieci, odtwarzacz i aparat mogli by dodawać standardowo chociaż edge żeby miało to wszystko ręce i nogi. Baterie, często używane także w innych starszych modelach, coraz dłużej trzymają w nowych telefonach więc jednym słowem mogli by podrasować te tańsze buble którymi stają się królami. Ja mam starą nokie i numer w simplusie. Baterie muszę ładować kilka razy dziennie i zamiast zmieniać telefon na inną marke czy sieć na droższą gdzie nie mógłbym sobie pozwolić na tak długie rozmowy, liczne smsy i bardzo częsty transfer danych, chciałbym mieć większy wybór u nokii. Generalnie polecam sprawdzone i potwierdzone wieloletnim doświadczeniem marki nokia i simplus. Tanio i pewnie.

Odpowiedz