DAJ CYNK

No limits w Netii - wyjaśniamy zawiłości oferty

14.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9141

Ważne 0

0

Dzisiaj ruszyła nowa promocja No Limits w Netii. Pozwala ona na dostęp do Internetu z maksymalną technicznie dostępną prędkością na jaką pozwala łącze klienta. Oprócz tego klienci mogą wybrać usługę telefonii stacjonarnej z nielimitowanymi połączeniami lokalnymi i stacjonarnymi. Prezentujemy szczegóły oferty.

Dzisiaj ruszyła nowa promocja No Limits w Netii. Pozwala ona na dostęp do Internetu z maksymalną technicznie dostępną prędkością na jaką pozwala łącze klienta. Oprócz tego klienci mogą wybrać usługę telefonii stacjonarnej z nielimitowanymi połączeniami lokalnymi i stacjonarnymi. Prezentujemy szczegóły oferty.

Klienci mogą wybrać pakiet usług Internetu z telefonią lub każdą z tych usług osobno.

Internet No Limits oznacza, że prędkość przesyłania danych zależy od możliwości technicznych operatora na danym obszarze przy wykorzystaniu danej infrastruktury - innymi słowy - najszybciej jak się da.

Do wyboru są dwie usługi związane z telefonią stacjonarną. W opcji zwykłej klient w ramach abonamentu może wykonać nieograniczoną liczbę połączeń na krajowe numery stacjonarne. W wersji Świat można dodatkowy wykonywać nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w Unii Europejskiej, Kanadzie i USA.

Wysokość miesięcznych opłat przedstawia tabela poniżej.

Oferta Abonament promocyjny Abonement standardowy
Internet + telefon (kraj) 54,95 zł 104,90 zł
Internet + telefon (świat) 59,95 zł 114, 90 zł
Internet 34,95 zł 64,90 zł
Telefon (kraj) 29,95 zł 59,90 zł
Telefon (świat) 34,95 zł 69,90 zł


W zależności od technologii łącza klient otrzymuje rabat na abonament przez odpowiednią liczbę okresów rozliczeniowych. Jeżeli klient zdecyduje się zrezygnować z papierowych rachunków na rzecz faktury elektronicznej otrzymuje dodatkowy miesięczny rabat w wysokości 5 zł.

Oferta (technologia) Czas obowiązywania promocyjnego abonamentu
Internet + telefon (CU/LLU/WiMAX) 6 miesięcy
Internet (CU/LLU/WiMAX) 3 miesiące
Telefon (CU/LLU/WiMAX) 3 miesiące
Internet + telefon (BSA/WLR) 3 miesiące
Internet (BSA) 1 miesiąc
Telefon (WLR) 1 miesiąc
Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony. Klientowi naliczna jest jedynie opłata aktywacyjna płatna z dołu, to znaczy że za aktywację płaci się po zerwaniu umowy. Wysokość tej opłaty sukcesywnie maleje co miesiąc - po 25 miesiącach zmniejsza się do 1 gr.

Netia zapowiada, że klienci którzy wybiorą pakiet No Limits Internet + telefon będą mogli liczyć w przyszłości na dodatkowe usługi w ramach dotychczasowych opłat. Na przykład w przypadku doprowadzenia do lokalu łącza światłowodowego klient będzie mógł przejść bezpłatnie do szybszej technologii, czy w przypadku zaoferowania przez operatora usług telewizyjnych, klient otrzyma odpowiedni dekoder.

Obecni klienci Netii, którym kończy sie umowa mogą przejść do oferty No Limits - nie zostanie im naliczona wisząca opłata aktywacyjna.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 114 kB).

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
56. ~
0

2011-09-26 12:13:52

52). Po podpisaniu umowy, zapewne się okaże, że jestes 701 metrów od centrali i prędkość spadnie z 20 do 10, a realnie do 5...

Odpowiedz

55. ~no limits
0

2011-09-26 11:24:50

qwqwa co za firma, reklamacja za reklamacją, naliczają opłatę aktywacyjną chociaż umowa jest nie zerwana i abonent ma ciągłość, to jest najgorszy kręt na rynku

Odpowiedz

54. ~kumak
0

2011-06-20 11:32:06

I jeszcze jedno moje spostrzeżenie: jeżeli ktoś ma tak jak ja telefon głównie po to by ktoś mógł się dodzwonić do mnie a sam dzwonię niewiele (tp 60) to branie opcji non stop jest całkowicie bez sensu bo zamiast 59,90 za tą usługę mam 40zł w TP. Jeśli jest konieczność wielogodzinnych rozmów przez stacjonarkę to oferta Netii fantastyczna (zwłaszcza w połączeniu z międzynarodowymi połączeniami jednocześnie)

Odpowiedz

53. ~kumak
0

2011-06-20 11:25:33

Kwestia tego internetu no limits jest mocno wątpliwa, chciałem skorzystać z tej opcji bo w przypadku mojej osiedlówki wypada to bardziej sensownie jeśli chodzi o prędkość ale każdy z konsultantów: internetowy, jak również dwóch telefonicznych podawał mi inną maksymalną prędkość łącza, od 8 do 20 mbps więc trochę niejasna sprawa, a powód choć nikt mi tego oficjalnie nie powiedział ale mam swoje źródła jest bardzo prosty: mam kable z TP u siebie tylko więc oni z Netii sami nie znają faktycznych możliwości łącza, np. tłumienności czy jakości kabli. Pomijając już fakt, że znajomemu proponowali 10 Mb a faktycznie ma teraz 2, zmigrowali go technicznie aneksem bez możliwości rozwiązania pierwotnej umowy.

Odpowiedz

52. ~Rudy
0

2011-06-19 12:22:47

Minęło już trochę czasu.Czy macie jakieś nowe spostrzeżenia?Właśnie zaproponowali mi internet i telefon z TP na Netię za 104,90 po 3 miesiącach promocji. Mówili mi,że jestem 700 m od centrali to prędkość będzie na poziomie 20 m/bits .W TP płacę za 6/Mbits ok. 160 zł miesięcznie.Co radzicie?Co robić?

Odpowiedz

51. ~do 34
0

2011-05-18 22:06:15

Nigdy Non Stop nie był za 49,90 .. Tylko Klienci, którzy opłacali abonament w TP, a w Netii połączenia mieli taką możliwość abonamentu ale za 49 zł, i tylko przez 3 miesiące taka oferta pod koniec roku 2010. Jeśli klient posiada internet w Netii to po przejściu z abonamentem do Netii dostanie Non Stop za 49,95 zł. Co do TV.. to niektórzy klienci już mogą korzystać, ale to tylko Ci co posiadają miedź i ich przepustowość internetu wynosi ponad 25 Mbit/s.

Odpowiedz

50. wojtek115
0

2011-05-09 14:14:06

osobiście wolę płacić, za to co mam w rzeczywistości. Wydaje mi się, że zdecydowanie korzystniej cenowo wychodzi wzięcie internetu, choćby w konkurencyjnej TP. Z tego co widzę na stronie operatora, 6mb/s można mieć już od 59, 48zł z dwoma pierwszymi miesiącami za darmo. Dla mnie takie rozwiązanie, jest bardziej przejrzyste.

Odpowiedz

49. ~ROZKOSZ
0

2011-05-06 18:13:45

TA OFERTA TO PIC NA WODĘ. POLEGA TO NA TYM, ZE PRZEZ PODŁĄCZENIEM ABONENTA ONI RĘCZNIE SPRAWDZAJĄ ILE FIZYCZNIE UDŹWIGNIE ŁĄCZE. 90% ŁACZY NA KABLACH TP SA MOŻE UCIĄNĄĆ MAX 4 MBITY W NETII. PRZY WIEKSZYCH PRĘDKOŚCIACH ZACZYNA ZRYWAĆ. A PŁACISZ NP. JAK ZA 20MBITÓW. PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ, GLOBALNIE/STATYSTYCZNIE NA CALYM PORTFELU KLIENTÓW IM SIE TO BARDZIEJ OPŁACA, NIŻ STANDARDOWA OFERTA W PODZIALE NA POSZCZEGÓLNE PRĘDKOŚCI. NIE MA TO JAK CFANY MARKETING...

Odpowiedz

48. ~damian
0

2011-04-20 12:47:42

cenowo oferta jest nawet ciekawa, ale szkoda że nie ma bardziej elastycznego okresu trwania umowy, jak np. przy Neostradzie z TV konkrecyjnej sieci. Najwidoczniej, zawsze musi być coś za coś.

Odpowiedz

47. Pedros
0

2011-04-18 00:03:13

@46 ale opłata aktywacji łącz nie jest wliczana przy przedłużaniu umowy więc to kompletnie nie jest lojalka na jakies 2lata jesli ktoś ma już usługi w netii i przedluza umowe w no limits

Odpowiedz

46. ~
0

2011-04-16 05:57:08

Pewnie Na infolini zaproponowali zamiast skorzystania z GC i uzyskania ceny i warunków takich jak w NoLimits ale z kontynuacją obecnej lojalki, podpisanie nowej umowy, czasami tak można, zamiast korzystać z GC proponowali nową umowę, która wydłużała lojakę ale w NoLimits nie ma jako takiej lojalki, chociaż przyjęte jest że aktywacja spada po 25 miesiącach do zera więc jest to jakby umowa na 2 lata.

Odpowiedz

45. Pedros
0

2011-04-15 23:41:55

@42 kwestii "wymiany centralki" to nie bardzo wiem co i jak , ale chyba na infolini sie nie bardzo dogadałeś albo nie dość uważnie słuchałeś:/ GC jak jest to opisane w regulaminie dotyczy zmiany prędkości na wyższą lub obniżenia ceny w ramach tej samej prędkości jeżeli chcesz przejść na nową ofertę to logiczne jest że trzeba podpisać nową umowę zawierającą takie warunki promocji za które będziesz płacił ale kompletnie nie rozumiem dlaczego to ma być na 24mce (skoro teraz jest na czas nieokreslony) i dlaczego chcesz zrywać umowe? Normalnie kontaktujesz się z działem utrzymania klienta i prosisz o zmiane kontraktu na nową oferte (do tego nie wisi nad Tobą opłata za aktywacje bo usługi już masz aktywne) wysyłają aneks usług i done !

Odpowiedz

44. Pedros
0

2011-04-15 23:35:11

@39 jak już pisałem w poprzednim wątku " zadzwoniłem do nich i mi podłączyli mimo ze w wynajmowanym mieszkaniu nie było aktywnego łącza . Jezeli jestes w zasiegu uwolnionej centrali w oparciu o LLU to nie musisz mieć aktywnej lini w TP , można przybudować łącze do lokalu abonenta końcowego. Nie robi tego TP tylko jakaś firma zewnetrzna Netii" czyli nie chodzi mi o jakieś szumne inwestycje dla podłączenia jednego klienta ale o budowe przyłącza

Odpowiedz

43. ~
0

2011-04-15 18:42:33

Ludzie, oferta trzymana w totalnej tajemnicy, wczoraj oficjalnie ujrzała światło dzienne a WY chcecie żeby wszystko nagle zadziałało. Konsultanci mówią to co maja napisane a NoLimits oficjalnie nie ma w umowach dla starych klientów więc co Ci ludzie maja Wam mówić. Poza tym wielu ma lepsze oferty obecnie ale każdy chce NoLimits, nawet Ci ci miesiąc temu podpisali umowy. Postawcie sie w roli tych którzy podpisali umowy 2 lata i więcej temu, tych to dopiero mogła zżerać zazdrość jak mogli tylko patrzeć na nowe promocje za te same pieniądze ale kilkukrotnie lepsze warunki.

Odpowiedz

42. ~pawel_m
0

2011-04-15 17:49:59

dzwoniłem dziś do netii gdyz chcialem przejśc na nową ofertę w ramach gwarancji ceny i ZONK. Pani z infolini powiedziała, że gwarancja centy to możliwość obniżenia kosztów w ramach tej samej prędkości internetu (u mnie 6MB/s) a jeśli chcę skorzystać z opcji No limit aby podnieść sobie szybkośc internetu to musze podpisać całkiem nową umowę (czyli conajmniej 24 mce aby nie płacić za rezygnację, kiedy teraz zostało mi jeszcze tylko 12 m-cy). Aby było smieszniej to gdy rok temu brałem BSA+WLR miałem max transfer 21,5Mb/s (mam wydruk), teraz to już tylko 10M/s gdyż netia wymieniła centralkę choć jak stwierdziła niezwykle uprzejma pani z infolinii: na stronie skantarka jest bład bo w pana przypadku max prędkośc to tylko 6Mb/s bo jest pan za daleko od centrali! jakaś kipna chyba bo rok temu było 21,5 teraz po wymianie ich centrali spało o połowę a jeste tylko......400m od ich centrali! ja już nie wiem co ta netia robi ale ich modernizacje to jakiś dramat! a takie dobre mialem o nich zdanie! :(

Odpowiedz