DAJ CYNK

"No limits" w Netii

12.04.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 22780

Ważne 0

0

Od 14. kwietnia Netia wprowadza nową ofertę, w ramach której dostępna jest tylko jedna opcja dostępu do Internetu i telefonu - bez limitów.

Od 14. kwietnia Netia wprowadza nową ofertę, w ramach której dostępna jest tylko jedna opcja dostępu do Internetu i telefonu - bez limitów.

Pakiet Internetu (z maksymalną prędkością oferowaną na danej linii) i telefonem z nielimitowanymi połączeniami na stacjonarne, kosztować będzie 99 zł. W ramach promocji, przez pierwsze pół roku abonament zostanie obniżony o połowę, do 49,95 zł. Oferta dotyczy łączy BSA, WLR, LLU, Ethernetu oraz sieci własnej operatora.

Tam, gdzie Netia świadczy usługi telewizyjne, w tej cenie zawarty jest także pakiet 30 kanałów telewizyjnych (w tym kanały HD).

Cena samego łącza Internetowego lub abonamentu telefonicznego to 59,90 zł, przez pierwsze 3 miesiące jest obniżona o połowę do 29,90 zł. Należy pamiętać, że w wypadku samego łącza internetowego (BSA i LLU) dochodzi koszt utrzymania linii (29,24 zł miesięcznie).

Opłata aktywacyjna wynosi 300 zł za łącze internetowe oraz 123 zł za telefon - koszty te trzeba będzie ponieść przy rezygnacji z usług. Kwoty te są proporcjonalnie pomniejszane co miesiąc, a po 25 miesiącach spadają do 1 grosza.

Ceny są obowiązujące przy założeniu korzystania z e-faktury. Za dodatkowe 10 zł miesięcznie można do abonamentu telefonicznego dokupić opcję nielimitowanych połączeń na telefony stacjonarne w Europie.

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci lub ci, którym kończy się dotychczasowy kontrakt.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
152. toms
0

2012-01-21 12:19:02

Netia = Tele2 i tyle w temacie. To nie jest poważny operator do poważnych umów. Każdy, kto to ma i rozmawiam z nim, zawsze narzeka.

Odpowiedz

151. ~Oszukany
0

2012-01-21 11:22:05

Nie dajcie się namówić na jakiekolwiek usługi przez telefon lub Skype. To oszuści. Nie dość, że nie dadzą zamawianej maksymalnej prędkości, to jeszcze dowalą Wam usługi, których nie zamawialiście. Oczywiście nowy, wyższy rachunek dostajecie natychmiast. Mam umowę na 6Mb/s od kilku miesięcy. Obiecano mi (20 MB/s). Dostałem fakturę na "No limits", ale prędkość została na poziomie 6 Mb/s. OSZUŚLI !!!!

Odpowiedz

150. ~
0

2011-06-08 20:15:51

netia naciąga w umowie i w załącznikach które dostałem nic nie pisze,że przez 1 mc będę miał 6m jako test a później mi podwyższą.Twierdzą,że jest puszczony max a ja wiem,że w tp jest wykreowany port na 6

Odpowiedz

149. ~nobody
0

2011-06-07 19:53:35

netia to naciągacze; wielokrotnie informowali o przepustowości do 20mb a w rzeczywistości jest ok 8-9; po podpisaniu aneksu najpierw nie podpięli łącza tłumacząc się tym, że podepną mnie pod większą przepustowość a gdy już to się stało prędkość się nie zmieniła...

Odpowiedz

148. ~LOL
0

2011-05-24 09:47:38

Zgodnie z Cennikiem dla Usługi Internetowej w przypadku posiadania Usługi Internetowej i braku na tym samym łączu usługi telefonicznej (świadczonej przez Operatora lub innego dostawcę), będziemy co miesiąc naliczać opłatę za utrzymanie łącza w wysokości 30 zł. To jest straszne! A niby XXIw. Chętnie bym skorzystał z ich usług ale niestety nie będę płacił za nic tych 30zł bo obecnie tyle płacę w vectrze za 8MB - stara umowa.

Odpowiedz

147. ~
0

2011-05-15 16:41:41

oj synchronizuje sie ladnie :) ponizej wyniki: Data Rate 1280 317 kbps Max Rate 14696 1065 kbps Dzwonilem do nich oni sami nie wiedza co jest... od 1 maja usluga dziala. Raz konsultant mowi ze max tyle moge innym razem ze im pokazuje ze ponad 10mb/s powinno byc, nastepny ze mam 1mb/s ustawione... Kazdy mowi co inne co ja mam zrobic ? Pisalem reklamacje ale nadal cicho...

Odpowiedz

146. ~stefan
0

2011-05-14 23:36:15

@145, nie sprawdzaj na żadnej stronce, tylko popatrz w router ile ci synchronizuje. jak synchronizuje ~1500, to więcej nie wyciągniesz, najwyżej możesz zmienić router i modlić się, żeby nowy wyżej synchronizował. z pustego i salomon nie naleje, jeśli centrala tyle wyciąga to żadną przemocą nie uda ci się uzyskać większej prędkości na linii telefonicznej. z kolei jeżeli synchronizuje ci wysoko, a prędkość faktyczna jest nadal niska (tylko sprawdź dokładnie na porządnym serwerze), to dzwoń i opierdalaj netie, bo pewnie zapomnieli ściągnąć blokadę za synchro. ewentualnie zapomnieli ściągnąć blokadę z samego synchro, ale to by raczej zauważyli po twoim telefonie do obslugi.

Odpowiedz

145. ~siwy
0

2011-05-14 10:12:58

Słuchajcie ja zmienilem moja stara opcje w netii 1 mb, na wlasnie ta bez limitu. Na stronce netii pokazuje mi 12000kbj/s to wychodzi jakos 11,7mb. Po aktywacji tej usługi mam nadal taka sama predkosc co mialem czyli 1mb. Dzwonilem do netii po 20 min rozmowie nie doszdlem do porozumienia i nadal mam 1mb. Ma ktos podobna sytuacje ? Co ja mam teraz z tym zrobic ?

Odpowiedz

144. ~
0

2011-04-23 17:41:46

@143. Przecież limitem będzie maksymalna możliwa synchronizacja na danym łączu. Przy ADSL2+ odbywa się to automatycznie. Nie panikujcie. Jeżeli faktycznie nastąpi gwałtowne pogorszenie parametrów na łączu, przykładowo zalane kable, będą interweniować. Poza tym sama TPSA to może ci co najwyżej zagwarantować, że nie "odetną" tobie telefonu gdy zapłacisz rachunek w terminie i to nie ze 100% pewnością ;).

Odpowiedz

143. ~r
0

2011-04-23 00:30:55

bierzcie, bierzcie tą promocje. jak UKE wymusi na ISP, żeby prędkość z umowy była prędkością realną, to zostaniecie ze swoim internetem wraz z odpowiedzią netii - "taki masz drut, spadaj na bambus", podczas gdy wszyscy inni cieszyć się będą gwarancją prędkości. ;-)

Odpowiedz

142. ~marcin
0

2011-04-22 10:14:16

jeżeli chodzi o opcję łączone (Tv, internet i telefon), u operatorów telekomunikacyjnych, to wydaje mi się że sprawdzonym i dobrym rozwiązaniem będzie tu tylko TP. Netia mimo że się stara, nadal ma troszkę do zrobienia w tej kwestii.

Odpowiedz

141. ~sailman
0

2011-04-21 17:19:22

Dzwoniłem przedwczoraj do Netii zapytać o Internet No Limit. Max prędkość 8MB. Potem zadzwoniłem jeszcze raz wieczorem dopytać o szczegóły umowy. Dowiedziałem się że Internet 10-20MB. Wczoraj zadzwoniłem z pytaniem o TV+telefon+Internet. Dowiedziałem się że jest TV dostępne i Internet 100MB (!) więc przejrzałem umowę z kablówki żeby sprawdzić okres wypowiedzenia. Dziś dzwoniłem do Netii żeby doprecyzować i okazuje się że nie ma możliwości TV a Internet 6-10MB. Albo konsultanci używają innych baz danych albo podkręcają klienta i niech się martwi jak dostanie mniej. Nieporozumienie tak czy inaczej.

Odpowiedz

140. ~haker
0

2011-04-18 22:42:35

Wow! Kolejna świetna propozycja Netii. Miałem już usługi w Telekomunie, a teraz mam UPC i Netię i Netia jest o niebo lepsza. Już nie moge się doczekać kiedy skorzystam z promocji No limits. Umowa na czas nieokreślony i max transfer, to jest to :-)

Odpowiedz

139. ~
0

2011-04-18 08:42:27

@138. Co do Check''a i TPSA to nie koniecznie "ściemniają". Tuptus może być podłączony do wyniesionego DSLAM, a LLU "wychodzi" z centrali. Czyli istnieje różnica w długości przyłącza.

Odpowiedz

138. Pedros
0

2011-04-17 23:59:30

@134 fakture dawno dostalem bo od 1,5 roku mam LLU i w starej ofercie nie było kwoty 150zł ; @136 dokładnie tak jak napisales jest z tym przyłączem ; @137 jezeli dane pochodza z superkantarka to są one zasysane Check''a z TP więc to nie Netia ściemnia :)

Odpowiedz