DAJ CYNK

Nietypowa kampania reklamowa nawigacji Nokii

26.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3288

Ważne 0

0

Nokia umieściła na swoim koncie na Facebooku zabawną reklamę nawigacji satelitarnej Ovi Maps. Od pewnego czasu aplikacja jest udostępniana bezpłatnie dla wybranych modeli telefonów.

Nokia umieściła na swoim koncie na Facebooku zabawną reklamę nawigacji satelitarnej Ovi Maps. Od pewnego czasu aplikacja jest udostępniana bezpłatnie dla wybranych modeli telefonów.

Pełną listę kompatybilnych modeli telefonów znaleźć można pod tym adresem. Niżej prezentujemy zaś niecodzienną reklamę aplikacji Nokii.



Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~moe
0

2010-04-27 18:38:15

Garmin, Sygic, Ndrive, Nokia Maps(co by nie gadac, maja najbardziej aktualne mapy na swiecie), no z pewnoscia nie ma dobrej nawigacji na Symbiana.

Odpowiedz

13. ~
0

2010-04-27 12:29:00

do dajta...tu jest http://smartnokia.pl/2010/03/17/sygic-mobile-maps-wreszcie-dla-s ystemu-maemo/#comments

Odpowiedz

12. ~dajta
0

2010-04-27 11:25:29

Gdzie jest navi na N900? Rzekomo flagowy model? Pytam - gdzie?

Odpowiedz

11. ~olo
0

2010-04-27 10:37:38

Nawigacja super!!! na Nokii 5800 działa wyśmienicie po pobraniu calej mapy przez ovi suite niełaczy sie z internetem;) i bardzo przydatna wersja piesza :D

Odpowiedz

10. ~
0

2010-04-27 10:34:53

Nawigacja super!!! na Nokii 5800 działa wyśmienicie po pobraniu calej mapy przez ovi siute niełaczy sie z internetem;) i bardzo przydatna wersja piesza :D

Odpowiedz

9. ~Nemo
0

2010-04-27 10:02:06

zaj...te :D

Odpowiedz

8. ~piotr
0

2010-04-27 08:57:30

do killer:a może spróbujesz Garmina na symbiana-ja śmigam na E52,a w zapasie oczywiście AutoMapa na smartfonie,ale symbianowy Garmin jest the best!....

Odpowiedz

7. ~kiler
0

2010-04-27 08:19:35

Darmowa nawigacja i jakość za "gratisową cenę". W Warszawie kilka razy wyprowadzała na drugi koniec ulicy, mimo znalezienia on-line konkretnego numeru. Pomijam przedziwne algorytmy liczenia trasy - często pomimo wyboru "trasa najkrótsza" wysyła dookoła, choć przejazd na mapie jest widoczny. Brak jakiegokolwiek oznaczenia estakad, np. wjazd na Czerniakowską czy Pileckiego sugeruje skrzyżowaniami na dole, zapominając, że są estakady.... Ach, znaleźć dobrą nawi na symbiana... bezcenne ;-)

Odpowiedz

6. Hose
0

2010-04-27 08:01:11

Dobre hehe ;-) Ciekawe czy facet przeżył...

Odpowiedz

5. ~
0

2010-04-27 00:46:31

No cóż, u Finów posucha przy takich odległościach :P

Odpowiedz

4. dr184
0

2010-04-26 23:16:10

Niezły filmik, tylko z tym ich wyznaczaniem trasy, to nie wiem czy zawsze dotrę tam gdzie zmierzam:P Ostatnio kazało mi jechać wszystkimi drogami polnymi, byle dostać się do głównej trasy, quadem bym się tam nie wybrał :P

Odpowiedz

3. ~User
0

2010-04-26 23:14:50

Pojechali po bandzie... :)

Odpowiedz

2. tesla
0

2010-04-26 22:48:26

od Nokii można się uczyć robić reklamy :)

Odpowiedz