DAJ CYNK

Nieoficjalna specyfikacja HTC Spark

04.10.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się informacje oraz zdjęcia najnowszego smartfonu ze stajni HTC - modelu Spark. Będzie to kolejny na rynku telefon, który pracować będzie pod kontrolą systemu Windows Phone 7.

W sieci pojawiły się informacje oraz zdjęcia najnowszego smartfonu ze stajni HTC - modelu Spark. Będzie to kolejny na rynku telefon, który pracować będzie pod kontrolą systemu Windows Phone 7.HTC Spark zostanie wyposażony w pojemnościowy, wielodotykowy ekran o przekątnej 3,8 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli). Został on wykonany w technologii LCD i wyświetli do 16 mln kolorów.

Wbudowany aparat z autofokusem, diodą LED i dedykowanym klawiszem pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpx. Będzie można się nimi podzielić ze znajomymi za pomocą transmisji danych w technologiach HSDPA (7,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s) oraz WiFi (b/g/n).

Na pokładzie nie zabraknie również modułów (A)GPS, Bluetooth 2.1 (z EDR), cyfrowego kompasu, czujnika ruchu oraz położenia, a także zbliżeniowego i jasności. Całości multimedialności dopełnią gniazda microUSB i JACK 3,5 mm oraz radio FM.

Wszystkie te dobra pracować będą pod kontrolą procesora Snapdragon, taktowanego zegarem o częstotliwości 1 GHZ. Wspomagać go będzie 576 MB pamięci RAM oraz 512 MB pamięci ROM, wzbogacone o 8 GB pamięci wewnętrznej. Za zasilanie odpowiadać będzie ogniwo o pojemności 1300 mAh.

Wszystkie dotychczasowe informacje na temat HTC Spark nie zostały potwierdzone przez jego producenta. Nieznana jest zatem data jego premiery, a tym bardziej przewidywana cena.

Źródło tekstu: WM Power User

Komentarze
Zaloguj się