DAJ CYNK

Nie żyje Jacek Kalinowski

14.06.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 24426

Ważne 24

6

Jacek Kalinowski, wieloletni rzecznik Centertela, Idei, Telekomunikacji Polskiej i Orange, zmarł dziś rano po krótkiej chorobie.

Jacek Kalinowski, wieloletni rzecznik Centertela, Idei, Telekomunikacji Polskiej i Orange, zmarł dziś rano po krótkiej chorobie.

Jacek był mistrzem dowcipu. Wspaniałym, inteligentnym rozmówcą, który mimo gorących dyskusji nigdy nie chował osobistej urazy. Z bogatym doświadczeniem zawodowym, potężną wiedzą o otaczającym nas świecie i wielką umiejętnością barwnego opowiadania, był doskonałym kompanem i w pracy, i po pracy...

Jacku, dziękujemy Ci za wiele wieczorów spędzonych w Twoim towarzystwie. Będzie nam Ciebie cholernie brakowało!

Cała redakcja TELEPOLIS.PL składa wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Mikołaj
0

2016-06-16 17:45:01

Witku, to bardzo smutna wiadomość i z pewnością olbrzymia strata. Łączę się w bólu z rodziną i przyjaciółmi Jacka.Jednocześnie wybacz, ale razi mnie reklama po środku Twoje wiadomości (Sprawdź: Szok cenowy! Huawei P8 lite za 1 zł? Nie przegap okazji.). Pewnie Ci to umknęło...

Odpowiedz

31. ~gosciu
0

2016-06-16 13:52:26

niesamowita strata - niejeden deal opierdolilismy na tepsie - ogromy smutek i zal - odpoczywaj w pokoju

Odpowiedz

30. ~rodzina Jacka
0

2016-06-15 22:52:32

Znałem Jacka. Proszę uszanujcie ból rodziny, i nie piszcie komentarzy które sprawiają ból. Odszedł za wcześnie, niespodziewanie. Tam jest szczęśliwy, a My , cóż NA ZAWSZE POZOSTANIE W PAMIĘCI I W SERCACH. Żegnaj Jacku, za parę dni ostatni raz pójdziemy razem , gdy przyjdzie Nam Cię pożegnać (*)

Odpowiedz

29. ~Andrzej
0

2016-06-15 14:22:23

Nie byłeś Jacku z mojej politycznej bajki, ale byłeś dobrym profesjonalistą i jeszcze lepszym człowiekiem. Żal, wielki żal

Odpowiedz

28. ~DeLorean
0

2016-06-15 10:47:48

@24. ~mirekb co to są GŁĘBOKIE kondolencje ??? głęboka rozpacz (która wyziera z tej notki czołobijnych "redaktorów" niczym potwór z otchłani) czy współczucie ... to jeszcze ujdzie ale głębokie kondolencje ??? wtf ???

Odpowiedz

27. ~DeLorean
0

2016-06-15 10:42:05

Niech Orange wyłączy na kilka godzin swoje nadajniki jako hołd swojemu KOLESIOWI jak on taki był cenny! ... lol ... to dopiero upamiętni tego ich KOLESIA, gdzie czołobijni tzw. "redaktorzy" i "dziennikarza" z tego portaliku zaraz sami sepuku i harakiri zrobią by dołączyć do kolego ... lol ... się rozpłynę we łzach (wzruszenie ??? :O ...)

Odpowiedz

26. ~DeLorean
0

2016-06-15 10:37:41

A co mnie to OBCHODZI ??? Taka kolej rzeczy ... PIENIĄDZE i ciepłe POSADKI życia wiecznego też NIE DAJĄ ... kłapał chapał i wykorkował ... normalka w tym uniwersum!

Odpowiedz

25. ~Gumis
2

2016-06-14 22:21:20

Zegnaj Jacku bedzie nam Ciebie brakowalo koledzy kolezanki Orange Polska Wolumen

Odpowiedz

24. ~mirekb
1

2016-06-14 21:16:05

glebokie kondolencje dla najblizszych Jacka

Odpowiedz

23. ~
1

2016-06-14 20:22:15

Szkoda, że młodzi ludzie umierają. Naprawdę wielka szkoda...

Odpowiedz

22. ~Lisu
3

2016-06-14 20:19:07

Bardzo emocjonalny komentarz Redakcji. Użycie słowa "cholernie" całkowicie uzasadnione, właśnie jako wyraz emocji wywołanej niepowetowaną stratą. Odszedł człowiek młody, w pełni sił, przyjaciel Redakcji. Może zakończmy komentowanie i uczcijmy odejście pana Jacka wymowną ciszą..

Odpowiedz

21. tof
0

2016-06-14 19:25:30

@18: w pierwszym odruchu miałem napisać, że niefajnie się czepiać w przypadku tak smutnej wiadomości.Bardzo szkoda człowieka... Krótka notka dostępna np. tu:

Odpowiedz

20. WitekT
5

2016-06-14 18:44:43

bolo: rozumiem, że znasz nasze relacje z Jackiem i wiesz co można, co wypada, a czego nie?To mój ostatni komentarz w tym temacie.

Odpowiedz

19. ~bolo
0

2016-06-14 18:17:19

przy kondolencjach klasa tez jest wymagana niestety (cholernie, kobdolencji), analiza jest dosyć stonowana, bałem się większych wyskoków ale jest spokojnie, przeczytałbym za to w notce w skrócie o całej karierze/wykształceniu p. Kalinowskiego (bo był i Microsoft itp itd)

Odpowiedz

18. WitekT
4

2016-06-14 18:07:07

Jest mi strasznie przykro, że zajmujecie się analizą naszych kobdolencji... Jestem tym po prostu zdegustowany. Zachowajcie odrobinę klasy i lepiej nic nie piszcie.

Odpowiedz