DAJ CYNK

Nie podoba ci się iPhone 4? Oddaj go

08.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4521

Ważne 0

0

Zgodnie z zapowiedziami Apple'a, każdy kto zakupi do 30. września telefon Apple iPhone 4 może go oddać w ciągu 30 dni i otrzymać zwrot kosztów zakupu. W Polsce również jest to możliwe, choć trudne.

Zgodnie z zapowiedziami Apple'a, każdy kto zakupi do 30. września telefon Apple iPhone 4 może go oddać w ciągu 30 dni i otrzymać zwrot kosztów zakupu. W Polsce również jest to możliwe, choć trudne.

Nie mamy co szukać w tym celu pomocy ze strony operatora. Klient musi skontaktować się z infolinią Apple'a pod numerem 800 702 065 lub drogą mailową, pisząc na backofficesupport@apple.com.

Nie byłoby z tym żadnego kłopotu, gdy nie fakt, że kontakt z firmą Apple odbywa się tylko w języku angielskim. Zwrot i refundacja kosztów zakupu iPhone 4 nie wiąże się z możliwością rozwiązania umowy ze swoim operatorem. Z całej procedury skorzystać mogą tylko osoby prywatne - klienci biznesowi nie są uprawnieni do skorzystania z refundacji.

Decyzję o akceptacji bądź odrzuceniu prośby o refundację podejmuje firma Apple. Zwracane urządzenie musi być sprawne i nie może posiadać śladów użytkowania (rysy). W przypadku akceptacji klient otrzymuje zwrot pieniędzy na swój indywidualny rachunek bankowy.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~wysoki
0

2010-09-09 16:13:10

@14 czyżby sprzedaż iPhone''ów w PL nie szła najlepiej, skoro niektórzy operatorzy postanawiają wprowadzać różnego rodzaju bonusy do oferty: Era nawigację, Plus loterię. Może lepiej byłoby się skupić na premierowych ofertach,dać bardziej konkurencyjne ceny smartfon''ów? Albo choćby coś przykuwającego uwagę, jak Orange cena 1PLN za iPhone''a , niż, teraz prowadzić takie działania promocyjne

Odpowiedz

18. ~zxt
0

2010-09-09 11:38:04

Szkoda tylko, że w "jabłku" nie wiedzą, że nie z każdego telefonu można zadzwonić na "osiemsetkę". Miesięcznie pięć tysięcy Polaków całkowicie rezygnuje z telefonu stacjonarnego, a nie każdy operator komórkowy umożliwia wykonywanie połączeń z infoliniami. I co wtedy? Iść do "budki"?

Odpowiedz

17. matteo
0

2010-09-09 09:23:21

WitekT: poza tym ładniej brzmi "zero osiemset" ;-)

Odpowiedz

16. WitekT
0

2010-09-09 08:39:56

impassive: masz rację - siła przyzwyczajenia jest wielka. :-) Już poprawione - dzięki!

Odpowiedz

15. ~impassive
0

2010-09-09 08:07:04

0800? Informuję redaktorów tego portalu o telefonach, że zera na początku numeru nie trzeba wykręcać już od ładnych kilku miesięcy.

Odpowiedz

14. ~Cadi
0

2010-09-09 01:32:39

swoją drogą nie wiem czy użytkownicy Ery wiedzą ale dostępna jest dla ich kart sim bezpłatna nawigacja Navigon (o ile nie przekręciłem nazwy:) z licencją na 2 lata (i możliwością przedłużenia na dożywotnią przy zakupie np. pakietu za 9,90 euro - na Europę Wschodnią)

Odpowiedz

13. ~Cadi
0

2010-09-09 01:30:43

@7 można, trzeba się zgłosić do Apple i otrzymasz, albo etui albo inny gadżet (nie pamiętam już jak się dokładnie nazywał

Odpowiedz

11. ~konsultant
0

2010-09-08 23:44:49

Kwotę na dowodzie zakupu

Odpowiedz

10. ~
0

2010-09-08 23:26:33

ile Apple płaci za Ip4?

Odpowiedz

9. ~
0

2010-09-08 23:04:36

Bardzo ladnie ze strony Apple i oby inni producenci tak samo reagowali.

Odpowiedz

8. ~CrV
1

2010-09-08 22:22:14

Tak ma taką możliwość

Odpowiedz

7. ~Tomas
1

2010-09-08 22:12:47

Czy klient ktory zakupil iphona4 w Polsce ma mozliwosc otrzymania tego etui appla?

Odpowiedz

5. ~
1

2010-09-08 20:50:03

No własnie, ciekawe ile zwracają ;d 99 PLN?;p

Odpowiedz

4. ~
2

2010-09-08 20:28:34

''w przeciągu'' to można stać, telefon można oddać ''w ciągu'' :P

Odpowiedz

3. ~edmund
1

2010-09-08 20:27:14

Mnie ciekawi jaką kwotę zwracają. Jeśli kupię u operatora i zapłacę np 1000zł bo biorę wysoki abonament i chcę oddać bezpośrednio do apple to czy zwrócą mi kwotę na podstawie faktury zakupu (bez sensu - stracona refundacja) czy też wartość wolnorynkową nowego urządzenia.

Odpowiedz