DAJ CYNK

Nic nie wiemy o antenach w koronie Jezusa w Świebodzinie - twierdzi Kuria

23.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11555

Ważne 6

8

Na szczycie figury Chrystusa w Świebodzinie jest instalacja odgromowa, o żadnej antenie nie wiadomo - twierdzi Kuria Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.



Na szczycie figury Chrystusa w Świebodzinie jest instalacja odgromowa, o żadnej antenie nie wiadomo - twierdzi Kuria Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Jak poinformował Fakt, w koronie na szczycie figury Jezusa w Świebodzinie znajduje się aparatura do nadawania sygnału internetowego. Jednak ksiądz Andrzej Sapieha, rzecznika Kurii Diecezjalnej w Zielonej Górze, w swoim oświadczeniu dla portalu money.pl twierdzi, że to zupełnie coś innego.

Proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego powiedział mi, że na szczycie monumentu znajduje się instalacja odgromowa, nic mu nie wiadomo natomiast o umieszczonych tam antenach - powiedział rzecznik Kurii.

Proboszcz Jan Romaniuk dodał również, że w okresie, gdy pełni on swój urząd, to jest od lipca 2014 r., parafia nie zawierała żadnej umowy na umieszczenie tego rodzaju urządzeń na figurze Chrystusa.

Kuria zaprzecza, jakoby parafia czerpała jakiekolwiek zyski z urządzeń, które znajdują się na szczycie figury. Parafia nie otrzymuje również żadnych dochodów z takiego tytułu - zapewnił ksiądz Sapieha.

To teraz pytanie do naszych czytelników. To co widać w koronie Chrystusa (zdjęcie na początku wiadomości), bardziej przypomina to?

(źródło: pkt.pl)

Czy może jednak to?



Zobacz: Chrystus z BTS-em w Świebodzinie

Źródło tekstu: Money.pl

Komentarze
Zaloguj się
69. wlo
0

2018-04-27 12:35:04

68 - dobrze, e kłamstwo to grzech łatwy do rozgrzeszenia... ;-)

Odpowiedz

68. ~@
0

2018-04-27 12:14:58

Już wszystko wiemy- kto kłamał:

Odpowiedz

67. ~
0

2018-04-26 18:54:00

CUD k..wa! Normalnie CUD!!!

Odpowiedz

66. ~alberto
0

2018-04-25 13:18:27

źródło

Odpowiedz

65. ~alberto
0

2018-04-25 13:16:57

Stacja nadaje na pasmach, które w PL są dostępne bez opłaty przy zachowaniu odpowiedniej mocy nadawania. W Uke nie ma żadnych zgłoszonych radiolinii, stan na koniec marca 2018.

Odpowiedz

64. wlo
0

2018-04-25 13:05:20

iphoneski - jak o nic? proboszcz nie wie nic. jego przełożeni nie wiedzą nic... A stacja jest... Jeśłi jest stacja, to korzysta z częstotliwości. Jeśłi korzysta, musi mieć pozwolenie radiowe... Itd., itp. To nie jest takie nic...

Odpowiedz

63. Pabloeq
0

2018-04-25 12:56:02

@62 Nie rozumiesz bo nie masz rozumu. Natomiast podszywanie się pod innych użytkowników i wypisywanie typowych dla ciebie bzdur masz opanowane.

Odpowiedz

62. ~ReVoLTE
0

2018-04-25 04:43:24

Nie rozumiem tego szumu. Jest to jest. Jak się nie zgadzają to źle a jak tutaj się zgodzili to też źle.Niektórzy wymyslaja idiotyczne teorie po to żeby dowalić religii, którą w Polsce jest od ponad tysiąca lat.Dziwne, że z islamistow i Żydów jakoś nikt nie ma odwagi głośno sobie żartować.

Odpowiedz

61. iphoneski
0

2018-04-24 19:25:34

Nawet w faktach TVN dziś o tym było :)Wiele hałasu o nic.

Odpowiedz

60. Crismon
0

2018-04-24 19:04:39

@56 Ja tylko tłumaczyłem innym co oznaczał cytat z @39. Proszę czytaj ze zrozumieniem :) I nie jestem księdzem.

Odpowiedz

59. ~=%=
0

2018-04-24 17:24:32

@55. Z tego co piszesz wynika że chodzisz do takiego samego koscioła co twój tatuś. A masz inne wiadomości z twojego koscioła???

Odpowiedz

58. ~Czerwony 7, a przyszłość Czarna
0

2018-04-24 16:46:45

56). Nie trzeba nawet znać pisma, a jest to uwidocznione w Pierwszym Przykazaniu ,,Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną".

Odpowiedz

57. ~Czerwony 7, a przyszłość Czarna
0

2018-04-24 16:40:40

55). To Ty przysnąłeś w tym kościele i to zdrowo;-)zapewne chodziło o granice międzyludzkie, narodościowe, które nie mają znaczenia gdy zmartwychwstał.

Odpowiedz

56. ~
0

2018-04-24 16:40:09

@42: Crismon: Proszę księdza: Waćpan coś przeczytałeś, ale niewiele i po łebkach. Poczytaj Waść Izajasza 44.9-20 gdzie tacy bogowie wytworzeni przez człowieka z drzewa czy metalu nawet jeśli mają wygląd ludzki są tylko bałwanami.

Odpowiedz

55. ~erry
0

2018-04-24 16:24:06

Jezus jest Polakiem. Tak gadali w kościele a jak gadajom w kościele to musi być to prawda.

Odpowiedz