DAJ CYNK

Netia wybrała Tytana

13.10.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Comarch podpisał z Netią umowę na wdrożenie swojego systemu dla operatorów telekomunikacyjnych TYTAN InterPartner Billing, który usprawni w Netii rozliczanie między operatorami współpracującymi.

Comarch podpisał z Netią umowę na wdrożenie swojego systemu dla operatorów telekomunikacyjnych TYTAN InterPartner Billing. Nowy system informatyczny usprawni w Netii rozliczanie między operatorami współpracującymi w dostarczaniu usług dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jest to pierwsze w Polsce wdrożenie systemu. Wartość dostarczanych przez Comarch licencji i usług wynosi ponad 1 mln zł.

W posiadającej ponad 400 tys. abonentów Netii, system TYTAN InterPartner Billing będzie wspierał proces rozliczania ruchu międzyoperatorskiego pomiędzy spółkami Grupy Netia oraz operatorami, z którymi Netia zawarła umowy dotyczące rozliczeń międzyoperatorskich. Elastyczność i funkcjonalność wdrażanego systemu pozwoli na budowę atrakcyjnej oferty marketingowej oraz na wykreowanie produktów kierowanych bezpośrednio do abonentów sieci innych Operatorów Telekomunikacyjnych.

System TYTAN InterPartner Billing do tej pory został wybrany między innymi przez operatorów telekomunikacyjnych we Francji, i na Litwie. W tym roku TYTAN InterPartner Billing został wyróżniony przez prestiżowe amerykańskie pismo Billing World 2004 and OSS Today Magazine w kategorii "Najlepszy nowy produkt", natomiast na targach Billing Systems w Londynie uzyskał drugie miejsce w konkursie na najlepszy nowy produkt.

Źródło tekstu: Comarch

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy