DAJ CYNK

Netia wprowadza nowe stawki za połączenia międzynarodowe

07.05.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 648

Ważne 0

0

Netii poinformowała o wprowadzeniu od dnia 1 maja 2004 r. nowych, niższych stawek za niektóre połączenia międzynarodowe.

Netii poinformowała o wprowadzeniu ze skutkiem od dnia 1 maja 2004 r. nowych, niższych stawek za niektóre połączenia międzynarodowe. Zmiany dotyczą oferty dla abonentów Netii korzystających z bezpośrednich usług głosowych, a także klientów usług Netia 1055, świadczonych za pośrednictwem prefiksu.

Najistotniejsze zmiany w taryfach obejmują:

I. Taryfy Netii z naliczaniem sekundowym dla usług realizowanych w technologii standardowej (taryfy: "Efektywna", "Efektywna Pro", "Przedsiębiorcza" i "Przedsiębiorcza Pro")
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych w krajach członkowskich Unii Europejskiej wyniesie 0,87 zł netto (1,06 zł brutto)
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Australii, Kanadzie i USA wyniesie 0,87 zł netto (1,06 zł brutto)
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Rosji, Japonii i Izraelu wyniesie 1,07 zł netto (1,31 zł brutto)

II. Taryfy Netii z naliczaniem minutowym dla usług realizowanych w technologii standardowej (taryfy: "Spokojna", "Praktyczna", "Rozmowna", "Wszechstronna", "Profesjonalna" i "Ekonomiczna")
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Australii, Kanadzie i USA wyniesie 1,05 zł netto (1,28 zł brutto)
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Rosji, Japonii i Izraelu wyniesie 1,19 zł netto (1,45 zł brutto)

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się